Skocz do zawartości

scena 3d: SX-7


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia praca robiona w wolnym czasie, na konkurs Nvidii.

Tematem był środek transportu przyszłości inspirowany Syd Mead'em.

Nic nie udało się wygrać, ale przynajmniej tutaj się pochwalę moimi wypocinami :]

Mam nadzieję, że się spodoba.

 

sx7m.jpg

 

Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Świetne, ale budynek jest zbyt fotorealistyczny (w przeciwieństwie do samochodu), żeby się wpasował w styl Meada, więc pewnie dlatego niezbyt wysoko praca wylądowała. Z kolei po miniaturce już poznałem, że chodzi o styl Syda - samochód wyszedł Ci świetnie, zwłaszcza koło, smaczek w postaci udomowionego ocelota (czy co tam to jest) też idealnie pasuje. No ale ten fotorealizm, zbyt duży, żeby się wstrzelił w malarskość prac wspomnianego artysty. :)

 

Pomijając to, że na konkursie Nvidii nie miał pewnie szans na wygraną (co nie jest zarzutem co do wykonania pracy a zgodności tematu), bardzo, bardzo mi się podoba. :)

 

Sam chciałem brać udział, ale brakło zapału, więc tym bardziej kłaniam się nisko za skończenie pracki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz moją spostrzegawczość ale czy nogi tej pani czasem aby nie odbijają się na samochodzie w innej pozycji niż są faktycznie, być może to złudzenie,

Jeśli tak mają wyglądać samochody przyszłości to ja juz wole wrócić lat 90' :).

Pracka generalnie mi się podoba, może się czepiam bo mam radeona;).pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freedom :) dzieki Chlopie raz jeszcze

Eden-3d - bardzo dzieki! tez jestem strasznie ciekawy, bo mam swoich faworytow

Hynol - dzieki dzieki :] scenka ponoc mniej trafiona, ale sie staralem :)

Mafida - :) tez bardzo dzieki! kot taki podkulony, wiesz.. lezy na lapach :P

KMilkas - dzieki :) no wlasnie z ta chalupa tak szlysze ze nie trafiona. chcialem polaczyc futurystyczno-Syd'owe elementy ale w starej architekturze, zeby nie odciagac uwagi od auta. Szkoda ze nie startowales :)

Bbandi :))) dzieki, no nogi tak wyszly z odbic fizycznych, jako ze laska i fura byla 3d. Tez mi to dziwnie wygladalo, ale jakbym mial fake'owac to pewnie na dobre by to nie wyszlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie się podobały prace mpta dlatego teraz nie wiem co się stało. Wszystko jest ładne i ciekawe z wyjątkiem tego samochodu. Jak by go wyżucić a panią posadzić w rozmażonej pozie na schodach jak kręci parasolką to byłaby świetna praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie ta kobieta odbija się w samochodzie. Tak jak by stała bezpośrednio przed nim, a nie szła. Czy ten samochód ma 3. koło? Bo tak ogólnie to dziwnie wygląda gdy z przodu ma koła, a z tyłu się unosi (nie widać tego koła czy czegokolwiek). Woda w basenie wygląda jak by falowała, a przy takim niskim progu jaki jest to pewnie by się dość często wylewała za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności