Skocz do zawartości

theosone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Za namową przyjaciela, który tu zagląda od dawna, dzielę się z Wami moimi szkicami. Mam ich bardzo wiele, sporo z nich już zamieszczałem w necie, zwłaszcza na youtube podczas tworzenia, ale chcę stać się częścią tego forum. Szkice, rysunki są robione z wykorzystaniem markerów, kredek, akwareli, ołówków, cienkopisów i piór do kaligrafii...

 

W miarę dodawania prac będę coś o nich pisał, jeśli będzie o czym i będą zainteresowani...

 

Pozdrawiam wszystkich!

Adam

Edytowane przez theosone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehhh, no właśnie, mam skaner i to bardzo dobry, ale zauważyłem, że skanowane prace szkicowe tracą jakoś swój charakter, sam nie wiem, może postaram się wrzucać takie i takie, choć nie wyobrażam sobie skanowania swoich zeszytów. Średnio zużywam jeden kilkudziesięcio kartkowy w 2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysunki, miazga! liternictwo ktore momentami sie pojawia przekot!

rzeczywiscie skaner potrafi fantastycznie niszczyc efekt jaki daja tradycyjne media

moze pykaj fotki z większej odleglosci i kadruj to co chcesz pokazac,

 

i dawaj wiecej! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie uwiodła w szczególności kaligrafia, byłbym wdzięczny gdybyś podrzucił kilka porad odnośnie tej dziedziny, od czego zaczynać, jakich narzędzi używać. Super by było gdybyś założył nowy wątek w dziale Warsztat 2d, coś jak domowe przedszkole, ale z kaligrafią gdzie każdy mógłby się wypowiedzieć, dać poradę czy wrzucić swoje próby na forum. Sam jeszcze nie będę zakładał bo chciałbym się dowiedzieć ile osób w ogóle interesuje ta tematyka u nas na forum. ;) Pozdrawiam

Edytowane przez Paweł Kaczmarczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysunki super i podziwiam.

Ostatnia rzecz mnie jednak zastanawia. Wszystkie litery "wymalowałeś" ? czy tylko pozłacanie dodałeś? Domyślam się,że wszystko sądząc po opiniach innych :) i nasuwa mi się pytanie . Poco cofać się aż tak daleko w czasie i robić wszystko ręcznie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem poćwiczyć speedpainting, pracki robione na podstawie fotek, ale bez obrysowywania/przerysowywania. Tylko plama i walor, bez rysunku konstrukcyjnego, co raczej widać. 5 do 10 minut każda...

 

speedpainting_theosone.small.jp

Edytowane przez theosone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności