Skocz do zawartości

Obiekty 3D: Modele aut do wizualizacji


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

Hello:)

 

Zakladam watek w ktorym bede sie dzielil modelami, a w zasadzie paczkami modeli przygotowywanych szczegolnie pod wizualizacje architektoniczne. Na poczatek 2 paczuszki po 8 modeli aut. Wszystkie modele sa gotowe do wrzucenia w scene:

- wyskalowane z materialami Vray takimi jak na prevkach

- pogrupowane wg materialow

- jednym kliknieciem mozna zmienic rozdzielczosc modelu (meshsmooth level)

 

http://www.pk3d.com/promotion/HDCarsCollection_VOLUME01.pdf

 

http://www.pk3d.com/promotion/HDCarsCollection_VOLUME02.pdf

 

Niedlugo postaram sie wrzucic jakies darmowe autko do wgladu (do zastosowan komercyjnych jak i niekomercyjnych);)

 

Jakby ktos byl zainteresowany modelami prosze o wiadomosc PW lub email: sales (at) pk3d.com.

 

UPDATE

 

wrzucam promocyjny model:

 

citroenc61small.jpg

 

>>>> CITROEN C6 PROMO

 

 

pozdrawiam

 

PK

 

 

 

ponizej kilka renderow wybranych modeli

 

vwscirocco1.jpg

 

vwsciroccowhite1.jpg

 

vwsciroccowhite2.jpg

 

rangerover1.jpg

 

rangeroverwhite1.jpg

 

rangeroverwhite2.jpg

 

saturnsky2.jpg

 

saturnskywhite1.jpg

 

saturnskywhite2.jpg

Edytowane przez vision3d
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wyglądają ślicznie ale jesli moge miec uwage to takie rzeczy jak wymodelowany bieżnik )na kole zapasowym pod spodem???) czy kratki albo detale zacisków to gruba przesada.

Własciwie to wg mnie w duzym stopniu dyskwalifikują modele w wizualizacji. No chyba że ma to być wizualiacja tego modelu :) Sam jestem detaistą i lubie dbac o każdy pierd na obrazku ale takie detale zupełnie spokojnie dają rade załatwione mapami

 

Odchudź je troche bo poza tym są piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własciwie to wg mnie w duzym stopniu dyskwalifikują modele w wizualizacji.

 

zalezy co sie chce od auta, wiadomo ze jesli ma stac 200 metrow od kamery za krzakami to moze byc dowolne cos, ale pare razy mi sie zdazylo ze klient chcial jakis fajny car na pierwszym planie, a wtedy kazdy detal sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele pierwsza klasa. Rewelacyjny detal, który na pewno w renderingach zaowocuje. Myślę, że są to modele na pierwszy i bliski plan. Zawalanie tylnych planów i np. dużych parkingów w wizualizacjach galerii handlowych pozostawmy modelom np. doscha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków jak wrzucamy aston martina do wizki polskiej mieskaniówki to zaraz jest stękanie klienta że może by coś na pułapie toyoty yaris podrzucić :) Czasem ten los dzieli nawet audi tt, wiec z tym starzeniem modeli to różnie bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności