Jump to content
Kirian

Postać 3d: Pre DW 'War General'

Recommended Posts

Edit: Finish

kirian13gmailcom.jpg

moj koncepcik, tak jak levuska, w fazie poczatkowej...

ale co bedziemy tracic czas na szkice;] do dziela!!

szkic2v.jpg

Edited by Kirian

Proporcje spoko. Ładne detale tylko dodaj troche światła żeby pancerz się bardziej błyszczał. Buty mi nie pasują, jakieś takie wąskie. Miecz klasyczny, ładnie ująłeś jego charakter. Ogólnie git.....Hehe.

A teraz do rzeczy:

Fajnie, że startujesz i czekamy na konkrety :D

Świetna kreska, krzyż powinien być trzymany oburącz i przed sobą. Powodzenia :)

:D

tak serio to mam taki szkic i mecze juz ZB takze dzis zapodam wczesna wersje sculptu

skrzydla oczywiscie beda husarii anie aniolka

szkic2.jpg

Staram sie Levu:* tak sie staram ze mnie reka boli

Soda daje puki co tyle:

Need support!!

szkic2r.jpg

Edited by Kirian

Ma strasznie duże dłonie w porównaniu do stóp. Skrzydła za małe i wygnij je bardziej do przodu, żeby się chłopak nie przewrócił

nie wiem jak ci to powiedziec ;) ale koncept byl lepszy. Zwaliste ramiona, chude nogi, fajny kaptur, dodalbys glupia szmatke miedzy nogami jak krzyzacy mieli i gotowe. Teraz panie pojechales w klimat ktory mi wogole nie pasi. Nie dosc ze nie lubie zbroi plytowych, chyba ze zupelnie szczatkowe i asymetryczne to jeszcze od pasa w dol wyglada jak chlopka w spodnicy.

skrzydla, wez pojedz z nimi troche, niech bedzie tylko stelaz i kilka fruwajacych piorek. Albo jeszcze urwij jedno.

Kurcze dzieki Gomez obudziles mnie troche;] wiedzialem ze cos sie pieprzy..

bedzie jeszcze ta husta na barkach a skrzydla to tylko tym czasowe placeholdery, beda tak jak mowisz na planach

zb3ee.jpg

skromnie wygladaja te skrzydla jakos w porownaniu do postaci, sa dla mnie za male

Guest Chrupek3D

ja bym obcial ten plaszcz, a zwlaszcza to, co zakrywa przyrodzenie.

Na tym ostatnim screenie tego dobrze nie widać, ale na wcześniejszych mam wrażenie że biodra są zbyt szerokie w stosunku do ramion (albo odwrotnie). Z tego co zauważyłem do w DW jest raczej tendencja do przerysowywania tych proporcji, czyli raczej mega szerokie bary, i bardzo wąskie biodra. Takie podkreślenie siły.

Ta, jak chłopak śląski, w barach szeroki, w d...e wąski;p

Coś się zaczyna rysować, skrzydła mi się nie podobają, szczególnie to ząbkowanie, mam nadzieję, że to temp.

Kaptur dalej nieładny, taki jak baba jaga trochę.

Ta, jak chłopak śląski, w barach szeroki, w d...e wąski;p

Ja słyszałem dokładnie odwrotną wersję. ;)

Co do skrzydeł jeszcze, to nie wiem czy chcesz się trzymać takiej formy, ale wyglądają ona jakoś tak "bezpomysłowo".

Na tym obrazku fajnie widać skalę:

http://husaria.files.wordpress.com/2008/09/husaria-benda.jpg

Widać też że pióra są równoległe, blisko siebie, z taką fajną krzywizną i brakiem symetrii. Te trójkąty to tak sobie wyglądają. Nawet jeśli to tak jak zaznaczyłeś placeholder. To lepiej gdybyś zrobił plejna z ich w miarę finalnym konturem, łatwiej będzie i Tobie, i reszcie ocenić sylwetkę.

Twoim zdaniem postać z darksiders nie jest przerysowana?

Brakuje Ci tłustego grubo ciosanego detalu. To co Ci mówiłem o "najeżeniu" i przypakowaniu detalu, niech to będzie widać na sylwetce.

Odważniej z proporcjami, wielkie bary, duże buty, niech ta blacha od zbroi będzie grubości drewnianej deski, bo na razie to bardziej assasin's creed przypomina niż darksiders.

Między tym co pokazał Gomez a tym co pokazałeś z darksiders jest zasadnicza różnica w proporcjach, w tym pierwszym są ludzkie naturalne proporcje, w drugim jest totalny odjazd.

Dajesz małpiszonie:p