Skocz do zawartości

Making of: reklama mleka HEJ


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysl fajny, w sumie to tez ,nie bardzo cie rozumiem olaf, Mleko przeciez powinno sie kojarzyc z "countryside". Wolalbys zeby sie kojarzylo z karaluchami biegajacymi po suficie przetworni mlecznej?

Krowa wyszla troche plastikowo, no i generalnie Pan "goral" stapa z gracja jakbym z plecakiem szedl, troche to slabo zagral. Najlepiej z wszystkiego to goralka wyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o dopasowanie opakowania do sprzedaży na półce a nie wygląd sam w sobie. jest źle zaprojektowane pod kątem merchandisingu i po animacji (nie tej tylko takiej marketingowej z paniami stojącymi przy półce) sprzedaż spadnie znacznie bardziej niż powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf ja nie wiem, ja nie jestem marketingowcem ale reklama poprostu jest taka na ile stac tych ktorzy ja robia, w sumie to co mozna tu innego? Jakies wodotryski w reklamie zwyklego mleka? Mleko to obecnie biala woda, popatrz na reklamy Zywca.

Wcale nie sa lepsze, jakies gory w tle troche trawy sterylnie czysta woda, jasny ksiezyc i swiezy wiatr itd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisałem ze reklama jest fajna. tylko szkoda ze opakowanie nie pociągnie tego wrażenia dalej. Nie wiem czy znam się na wszystkim czy tylko na tym za co mi płacą, fajnie jak to pierwsze byłoby prawdą ;) chodzi o to, ze grafik nie powinien projektować opakowania. od tego są projektanci. ale nie chce mi sie ciagnac oftopu, wypowiedziałem sie, bo szkoda tak fajnej reklamy na takie opakowanie. tak jak napisał KrisR dzięki ze opisaliście problemy jakie Was spotkały w pracy z materiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjikno robota... ze hej! Uoby wom pany to mlecko za te swoje dudki kupowaly - ino mie martwi ze serwatki sie zrobic z tego nie da bo psie krwie dolywajom tam cegos cy gotujom... Syra nie zrobis chocbys sie zebzdzil. Nie to samo mlecko co prosto z dyyyydka, paaaaanie!

A tom krowe to jo znom - Malina jej dali. Letka taka bo sie jablek uobzarla i gazy mo to sie unosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna robota. Ale jak to mozliwe, ze mniejsze studio moze opedzic takie hardcorowe zlecenie w kilka osob w czasie produkcyjnym?

 

...czasami jest tak że pewnym ludziom zależy na tym co robią i jak robią...

 

...czasami wystarczy niewielu żeby zrobić wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności