Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 106:Grawitacja


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

no to i ja cosik zapodam taka sekundóweczka , nie wiem czemu w tym tygodniu nic mi nie idzie łącznie z rysunkiem a niby tak zakwieciście na dworze ;) a z pod rąk same gluty wychodzą, no trudno jak nic innego nie wyskrobie to liczy sie to poniżej :

 

coshz.jpg

 

chudek - b. fajna pracka

Edytowane przez misiekINblue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Thalion, w wyobraźni widzę ten obrazek zawsze jak słyszę słowo grawitacja =D

Ja nie mogłem się opędzić od tej wizji jak tylko zobaczyłem tytuł tego tsp... niby nie mój styl, ale nic innego nie mogłem namalować:D

 

thalion masz mój głos :D

Czyżby przez nick?;]Dzięki, ale zaczekaj na wszystkie prace konkursowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy widze ładna panienke prawie zawsze czuje do takiej jakas sympatie.

SYMPATIA MY ASS!! tak naprawde wtedy cos innego Ci krazy po glowie, tylko nie chcesz tego napisac otwarcie, zeby nie wyjsc na szowinistyczna swinie, ale przeciez facet to swinia wiec po co mamy z tym sie kryc, bez hipokryzji panowie, grajmy w otwarte karty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gauntle: nie wiem czy powinienem sie madrzyc, bo moje rysunki sa zaiste beznadziejne do kwadratu, ale no okej, oto moja profesionalna opinia na temat twoich "bazgrów" : jest cool ;]

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaticinator: wg mnie sie tylko pogorszyo, ale nie wiem co na to śmietanka towarzyska :-)

 

Gauntle: kurde, nigdy bym sie nie spodziewał takiej interpretacji, dla mnie rewelacja! Co do wykonania to się nie czepiam, przecież to speedpatinting, tylko prac Omena nie ma co poprawiać :-P

 

nie no... opis do pracy dla mnie miażdży, to jest mój głos, chociaż wcześniej myślałem zupełnie inaczej ;-)

 

Pozdro,

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzyta tekstura (...) eksplozji

Ciekawa jestem jak coś takiego wygląda i jak zostało użyte, może moja ciekawskość byłaby mniejsza gdyby nie fakt że jesteś mistrzem w malowaniu wybuchów i ognia i głowię się po co Ci w ogóle tekstura do tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucharek: W efekcie koncowym tej tekstury prawie nie widac ale na poczatku tworzenia obrazka służy jako zapelniacz kompozycyjny i baza koloru do finalnej ekspozji

 

speed_19_.jpg

 

Tam jeszcze mialy byc kapsuly ratunkowe uciekjace z tego statku ale juz czasu nie starczylo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hieh, widze ze tekst nad moim obrazkiem wzbudza wiele emocji..kazdy w nim widzi to co chce zobaczyc.

Apropo pracy omena.

Wg mnie troche ciekzo okreslic skale tego obiektu.Tekstury miasta stwarzaja iluzje ze to cos duzego a sposob w jaki został zrobiony wybuch sugeruje ze obiekt jest wielkosci co najwyzej jakiegos odrzutowca.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gauntle dość ciekawe podejście do tematu. Bardzo innowacyjne.

A co do tekstu...czasem tak jest, że jedno niefortunne słowo i dostarczasz gawiedzi rozrywki na cały dzień.

Vaticinator...ponura praca, ale ciekawe wykorzystanie grawitacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucharek: W efekcie koncowym tej tekstury prawie nie widac ale na poczatku tworzenia obrazka służy jako zapelniacz kompozycyjny i baza koloru do finalnej ekspozji

Kumam, dziękuję za odpowiedź, nigdy nie próbowałam używać tekstur przy planowaniu kompozycji, fajny patent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności