Skocz do zawartości

Czego najbardziej nie lubie w maxie (oprocz wieszania)


gregkilla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja się czuję tak podjarany jak uruchamiam maxa, że nic mnie nie jest wstanie wkurzyć hehe

 

jedyne co mi czasem przeszkadza, to programy które mi się wtranżalają w jego pracę, np. tlen, czasem wyskakuje, że ktoś jest aktywny, a zawsze wtedy robię coś w prawym dolnym rogu programu i muszę poczekać z 2 sekundy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregkilla - zsumuj sobie na koniec wszystkie wymienione wady. Zaleznie od tego ile wpisow sie tu znajdzie wyjdzie na to ze max (o ile w ogole sie daje uruchomic) jest powolnym, zabugowanym mulem zmierzajacym do nikad.

 

Ten watek przypomina pytanie "czego nie lubisz w twojej ulubionej potrawie" albo "gdzie najbardziej uwiera cie twoje ulubione ubranie". Osobiscie nie uzywam softu ktory mnie denerwuje bo wybor jest ogromny. Moze dlatego nie rozumiem.

 

(w maxie wkurzalo mnie modelowanie w zwiazku z czym przestalem go uzywac. Nie mowie jednak ze max ma beznadziejne modelowanie tylko ze mi nie odpowiadalo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeez tu nie chodzi o jakis protest, zainicjowanie ruchu spolecznego i pisanie manifestu, ino wypisanie swoich zalow zwiazanych z narzedziem pracy... Ot masz mlotek, nie mozesz sie bez niego obyc ale niestety palce tez sa pokiereszowane...

 

to pomaga na stres...

 

no i max nie jest moja ulubiona potrawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeez tu nie chodzi o jakis protest, zainicjowanie ruchu spolecznego i pisanie manifestu

 

Wtedy to przynajmniej bylaby szansa ze Autodesk bugi poprawi ;)

 

Przepraszam, juz nie przeszkadzam. Milego bicia piany.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej nie lubię tego, że proste czynności nie są proste, tylko zagmatwane. w maxie jest zbyt dużo niepotrzebnego klikania.

To co dopiero ZBrush...

 

Max ma rzeczy które mnie wkurzają, ale nie ma nic co by mi naprawdę doskwierało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SDK, a właściwie to cała architektura Maxa. Poza tym, pewne rozwiązania na styku architektury i funkcjonalności np. to, że z poziomu modyfikatora nie ma dostępu do modyfikowanego node'a/ów i pewne upierdliwe ficzery jak np. zagnieżdżone multimateriały(!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności