Skocz do zawartości

betty


BetiiX

Rekomendowane odpowiedzi

Rothbart, Kalberos - dziekuje :) co do animacji to tak jakbyscie zgadli. planuje cos w ten desen, zaleznie od czasu i mozliwosci,(bo coz 40+godzin w pracy + 6-9 collegu zabija). wszystko w ramach self-directed brief ktory niedawno skonczylam pisac. bedzie grecko i potwornie hyhyhy..

telka - no digital cwicze, poki co nadal kuleje. a cell shading. hm. chyba niewiele w tym temacie improwowalam od 2006 roku. http://shy4.deviantart.com/gallery/?offset=72#/do87uk

 

kilka wyrywkow szkicowych z dzisiaj.

sketchbook43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis szkicow niema. tylko dlatego ze nie chce mi sie skanowac, no i oplakuje ze zostaly tylko 4 kartki w szkicowniku. za to digital, prosze o rady, uwagi, krytyke (ale badzcie delikatni).

40.jpg

 

z reguly collegowych prac niezamieszczam bo raczej nie ma sensu,jednak tym razem zrobie wyjatek :) tradycyjny screen-print. szkic tego gostka pojawil sie juz gdzies wczesniej w teczce. jakosc zdjecia jest srednia, no coz, A3 do skanera nie wrzuce ;)

41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobaja mi sie te szkice jak i twoj styl, fajna masz ta kreske :) Sam bym chcial tak umiec. Co do tych pokolorwanych juz mniej mi sie podobaj, tzn nie sam design postaci a sam sposob jak sa pokolorowane, choc ten ostatniu juz super jak i pan w czerwonej pelerynce na poprzedniej stronie. Po podsumowaniu powiem tylko ze dobrze, ze zarzucilas mange ;) Czekam na wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danae dzieki,ciesze sie ze nie widac wszechobecnej 'mangowosci' bo zawsze sie tego obawiam.

karola-j dzienks

 

'cielisty' marker mi sie wyczerpal, zakupilam juz nowe i jakos niedlugo powinny sie kolejne copicowe prace pojawic.

no to tak wlochato.

3-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten indianiec, też kiedyś bawiłem się copicami :]

 

Stylizacja (np. manga, komiksy zachodnie, disney) jest trudniejsza od realizmu, a lepiej zacząć od rzeczy łatwych. :)

Po za tym wygląda jak manga, ale zależy jakie mangi czytasz :3

 

One Piece manga nr 1 w Japoni autor Eiichiro Oda (mój idol):

 

http://imageshack.us/f/216/op540covercleaned.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/313/0102gf6.jpg

http://www.onepiece-mx.com/images/albums/One_Piece_Color_Walk_5/One_Piece_Color_Walk_5_Page_08.jpg

http://img697.imageshack.us/img697/7128/016tb.jpg

http://images.wikia.com/onepiece/images/9/94/CW3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za komentarze :) ja akurat omenowe mangowe pracki lubilam, heh :] tak samo jak hooligana zanim stal sie torturrem. ja od mangi nie zaczynalam, tylko od tradycyjnego rysowania martwych natur i plenerow, potem jakos po drodze sie 'zmangowilam'.nadal lubie cos w tym stylu namazac,jednak wiem ze to raczej dla wlasnej frajdy:)

n-pigeon to mial byc hairy biker albo headbanger, daleko mu do indianina ;) a z mangakow to uwielbiam Obate Takeshi, Oh! Great,Arine Tanemure i Ryu Fujisaki.

 

szkicowy pasek

 

sketchbook20122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkicowy stworek, tak dla praktyki.

 

4-1.jpg

 

prawie rok ma ta teczka, hip hip huray! nawet niesadzilam ze tyle wytrzymam ;) nastepny update przewidziany na druga polowe lutego, trzy markerowe ilustracje + pewnie jakies szkice (maly preview jest w miniaturce teczki). i wracam do anatomi, martwych natur i collegowych roznosci.

 

pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore dzienks, wroce do collegu po feriach i w takim razie odpalam Illustratora i Corela i sie bede doedukowywac :)

Ice dzienks!

Bombadil kropke zly skaner zjadl (nad 'pipes' tez zniknela)

 

co by post nie byl bez arta taki maly wip jakiegos potworka, dzis jednak malo rysowania mimo weekendu gdyz musze portfolio skonczyc sklejac i animacje pokonczyc. uf!

 

bigmassiveweirdnessLOVE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio to raczej jest tendencja spadkowa jezeli idzie o jakosc tych moich szkicykow, osobiscie uwazam ze jest coraz gorzej. zawsze moge zgonic wine na prace, college, wlasne 'projekty', itp..

 

no ale coz, lecim dalej.

 

sketchbook20128.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniejsze Twoje szkice jakos bardziej mi sie podobaly, teraz wszystkie wygladaja "tak samo" tzn wczesniej tez bylo widac ze wiekszosc ma ten sam styl - twoj styl, ale ostatnio wszystko jakos tak podobne do siebie... Przepraszam mam nadzieje ze zniecheci cie to do dalszej pracy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelkos wcale nie zniechecasz, a kazda uwaga warta zanotowania i przemyslenia :) ponadto pisalam strone wczesniej ze cos mi nie pasuje - nie wiem czy znowu ustalilam sobie 'comfort zone' czy to wymeczenie materialu (pisaki). badz co badz wrocilam do olowkow i dobrze sie przy tym szkicowaniu bawilam :) a to chyba najwazniejsze.

 

poczatek marca - szkicowy pasek zbiorczy

sketchbook201210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelkos dzienks :) dwie pierwsze to pisaki, pozostale magiczne olowki i ciesze sie ze sie podobaja.

 

no to jako ze juz jakos w polowie projektu jestem, za dwa tyg mamy zaliczenie 'materials research', postanowilam pokazac co nie co. tematem projektu, jak juz pewnie gdzies wspominalam, jest zilustrowanie wybranego greckiego mitu. no to lecimy~

storytellingproject01.jpg

storytellingproject02.jpg

storytellingproject03.jpg

storytellingproject04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soulinka12, kontur dzieki wielkie!

 

ot, szkicyki. skonczylam maly szkicownik i wracam do grubego DaleyRowney ktory tym razem ma bardzo kiepski papier (albo sie zbyt przyzwyczailam do moleskinow i seawhite of brighton)

 

sketchbook201211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności