Skocz do zawartości

Wiz : Klockosiedle


Rekomendowane odpowiedzi

kawał dobrej roboty, połowa moich klientów jak zobaczy drzewo zasłaniające lekko elewacje - odrazu marudzi , i zawsze to samo ma być widać cały budynek nic go nie może zasłaniać.

 

a ściana w cieniu wywołuje spazmy :) ech..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wizki bardzo fajne, mam tylko wrazenie ze na niektorych renderach tematem pracy jest zielen a sama architektura stanowi dla niej tlo. Architektowi to nie przeszkadzalo? moze chcial cos ukryc...? :)

 

Pozdrawiam

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszsytkim za komentarze. co do drzew - tak zawsze onyx, poki co oczywiscie. rosliny sa faktycznie zbyt matowe, jakis refleks od slonca powinien sie pojawic na listkach, trawkach.

Co do usuwania drzew i oswietlania elewacji. znam bol z przeszlosci :) naszczescie w obecnej terazniejszosci sie nie pojawia poki co.

Archtektowi czy przeszkadzalo nie wiem, nie zglaszal zastrzerzen do zieleni, trzymal sie mocno "probnikowych" kolorow tynkow jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Morphe,

 

Wizualizacje pierwsza klasa. Nie mogę się nadziwić dbałością o każdy element w scenie. Render 4 od góry super. Brakuje chyba tylko śmietników i śmieci rozsypanych hehe

 

Pozdro

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe, Twoje prace zawsze podziwiam i podziwiałem, nawet wtedy kiedy nie wystawiłem komentarza ; )

Najbardziej gratuluje Ci ukończenia, bo na prawdę trudno jest utrzymać taką scenę (sceny) w porządku i odpowiednio to sobie zoorganizować.

Byłbym wdzięczny gdybyś w paru zdaniach mógł opisać jak sobie radzisz z materiałami, w jaki sposób to organizujesz? (każdy obiekt to multisub-object material?, każdy materiał testujesz po kolei, czy robisz na intuicje parę i wtedy je podkręcasz?)

 

cieply

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Innovattio_Architektura

...witam, szukam kontaktu z autorem...

...interesuje nas współpraca, trochę projektujemy i szukamy bardzo dobrego wizualizatora...

 

...pozdrawiam, tomek - [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności