Skocz do zawartości

Coyote Skechsculpt


Coyote

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to są nazbierane speedy z miecha głównie do ogarnięcia softa i w przyszłości zrobienia kilku modeli do portfolio ale to za jakiś czas(parę miechów) :)

 

W zecie pracuje mi się świetnie. Im poznaje więcej opcji, tym bardziej lubię ten soft i odpycha mnie od mudboxa.

 

A rysować dalej wole a te plany o jakiś modelkach to taki plan awaryjny gdyby nie udało mi sie znaleść roboty związanej z rysunkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

względem ubrań znam te brushe ale potraktowałem je trochę po macoszemu....

co do anatomi jak wrzuce to na forum w magiczne sposób dostrzegam błedy których nie widziałem w zetce

tak czy inaczej chciałem coś ruszyć bo teczke kurzem zarosła :)

 

pozdro i dzięki za odwiedziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Bardzo mi się podoba ten ostatni! Użył bym trochę pincha przy baczkach. Jest potencjał!

Troll zbyt glutowaty.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

Nie wiem czy bawiłeś sie nowym sculptrisiem. Juz miałem wydziobane baczki ładnie, ale jak zacząłem robić "reduce selected" trochę mi sie rozjechały. Jeszcze nie mam jakiegoś wypracowanego workflow co do tego softu także testuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Aj sorry nie doczytałem że to sculptris:) Nie miałem okazji w nim rzeźbić, więc nawet nie wiem czy są tam takie same brushe jak w zetce.

Tak czy siak wygląda zacnie.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki luki dzięki. Tak prawdę powiedziawszy wszystko co do tej pory narobiłem to powrzucałem na forum także mam spory rozstrzał czasowy.

Gdzieś mi sie zapodziały zdjęcia oryginałów. Szczerze mówiąc jak malowałem to też tłukłem obrazy starych mistrzów, czy z refek. Wydaje mi się ze to chyba nie straszna zbrodnia :)

 

btw.Wątek w gejm arcie się nie sprawdził nikt nie pisze więc wrzucam wszystko do jednego wora.

 

bodylm.jpg

 

hi reska

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie za bardzo jak dla mnie pofalowane no i krok trochę bardziej jak do kowboja, chyba, że okrakiem na armacie siedział często xD (ale rozumiem i widziałem takie kartonowe postaci ), płaszcz szczególnie dolna krawędź trochę glutowata się zdaje, ogólnie spoko jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda, lubie takie hand-painted teksturki:D Świetny styl i kolorki. Jedyne co to ta czarna dziura na płaszczu z tylu mi sie nie podoba, tak poza tym jest miazga. Ostatni render stylem i renderingiem idealnie wpasowuje mi sie w konwencje graficzną LeagueOfLegends, IDENTYKO NOMANIE! Działaj wiecej takich lo-poly postaci bo wychodzą Ci zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkosik lukanus dzięki

Lucek prawdę rzeczesz :) Aczkolwiek nie mam czasu na dłubanie tego, zostało mi 3 tygodnie na skompletowanie folio. Ten model nie był moim priorytetem, a i tak miałem go skończyć wczoraj, jeszcze dziś rano ostatnie rzeczy kończyłem. Także będzie lepiej ale następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

To ja dopisuje się do tych achów i ochów, jest naprawdę super. Fakt że można by było zrobić kilka rzeczy lepiej ale że każdy element to się nie zgodzę. Myślę że więcej konkretnej krytyki byś dostał w dziale game art bo tam chyba najwięcej doświadczonych ludzi w lp.

Fajne robisz postępy.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Słowiak właśnie się wahałem czy go wrzucać do gameartowego pod forum ale pomyślałem tak jak ja robię "że przeglądam całe forum" a nie jeden dział :D"

To mój pierwszy jako taki duży projekt. Zazwyczaj tłukłem same główki, a tu nie dość ze całe ciało, ubrania, retopo wypalanie map( o którym nie miałem pojęcia). Ogólnie jestem zadowolony z tego co mi wyszło :)

 

pozdro i dzięki za feedback :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojocie jeśli mogę ci coś doradzić to lepiej zabierz się za ten model. Kompletujesz folio, a co pomyślałbyś sobie, gdybyś zobaczył w folio pracownika model w połowie roboty? IMO powinieneś jeszcze to sporo podpicować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności