Skocz do zawartości

Pierwszy mściciel, pierwszy trailer.


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w Internecie zagościł pierwszy, pełen trailer do długo wyczekiwanej ekranizacji jednego z największych amerykańskich bohaterów komiksowych- Kapitana Ameryki. Dowiedzcie się więcej w rozszerzeniu wiadomości.

 

2011-03-24-232343_news.jpg

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1694

Edytowane przez CzAk1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O kaptajn amerika. To jeden z super bohaterów z największym potencjałem dobrego widowiska :). Mam nadzieje że nie z kaszanią i będzie dużo nienaturalnie brutalnych walk na pięści z krwią na pysku :) a nie tylko trochę paf paf z pistolecika i rzucanie tarczą, tam testosteronem powinno kipieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebyscie sie nie zdziwili, to jest raz na podstawie komiksu, dwa wysokobudzetowe widowisko, a w tych smutnych czasach wysokobudzetowe widowiska sa pozbawione krwi i przemocy, poniewaz jakby byla krew i przemoc to MPAA podwyzszylo by kategorie wiekowa dla osob ktore moga isc do kina a producenci chca oczywiscie zeby jak najwiecej ludzi gnalo do kina, i dlatego powstaja takie "kwiatki" jak Terminator Salvation, Max Payne albo Hitman teoretycznie rodzaj filmow w ktorych powinno byc masa krwi, przemocy i przeklenstw a w praktyce nie ma ich wcale

Dlatego juz teraz nastawiajcie sie na to ze bedzie wylacznie "pif-paf" i gadka szmatka o .... Maryni

Nienawidze MPAA bo niszcza sztuke i ograniczaja tworcow, ja jak bylem maly to ogladalem z bratem pelne przemocy filmy i jakos nie stalem sie aspoleczna jednostka

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmn...nie czytalem nigdy komiksu, ale z tego trailera plynie smutny wniosek, ze niscy ludzie sa (...). Kompleks Eminema, Napolenoa, Kaczynskich i..huh...Kapitana Ameryki.

Nie wiem za co walczy, bo jak mowie, nie znam historii..pewnie zostaly powymyslane glebokie i zawile powody, ale najglebszym zapewne jest jego wzrost i postura.

Przez to ten trailer wydaje mi sie kompletnie debilny... i musi byc demotywujacy dla niskich ludzi, choc moze pod koniec wprowadzili zrecznie watek, gdy Kapitan traci moc i znowu staje sie normalny w tej formie stawiajac czola licznym przeciwnosciom...

 

Pozdrawiam, CzAki

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miła historia o pierwszym testerze metanabolu. mnie kolo z tarczą nie przekonuje nadal, już jako dziecko nie czaiłem tych komiksów i wolałem Punishera ten przynajmniej miał (...)

 

Latam sobie po waszych postach i robię małą cenzurę...licząc na to, że nauczycie się unikać słów wulgarnych i zaczniecie tworzyć zgrabne, kulturalne zdania. Kropkowanie i przerywanie słów znakami ascii też tutaj nie pomoże...

 

Pozdro, CzAki

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie maja MPAA, A maxowe forum ma ola-fa. i świat stanie się lepszy, bez krwi, przemocy seksu i przekleństw. tylko z odpowiednią dawką nudy i mdłej politycznej poprawności.

Nie cierpiałem tego komiksu, i filmu o biegającej amerykańskiej fladze tez nie będę raczej oglądał, tym bardziej że trailer wieje nudą i banałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Ol-f do komiksow z Kapitanem A. nie palalem specjalnym zainteresowaniem - przeczytalo sie na szybko i tyle - Punisher mial jaja! Podobnie mialem na innej plaszczyznie - Batman byl OK ale juz Spiderman do bani! zreszta filmy tylko mnie utwierdzily w tych podzialach.

 

Jak dobrze pojdzie to nie poloza tego tak marnie jak Spidermana - z trailera wyglada ze pra w strone estetyki z IronMana - kto wie moze sie im uda.

 

P.S. Czy ja dobrze pamietam ze Kapitan A. zginal na koniec serii... ? Nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpustelnik

karzdy super hero musi mieć coś śmiesznego :) batman długie uszy, superman gacie na wierzchu a punnisher czaszkę na czarnej koszulce

 

Pawel Lipka, MOTHMAN

 

na końcu okazało się że te mutacje go zabijają :) więc tarcza (organizacja) go zahibernowała gdyby kiedyś powstała by technologia by mógł żyć dalej :) Tak hibernacja tylko go nie zabije ponieważ jest po mutacji :P

 

ps

ja nigdy nie rozumiałem punnishera :( smutny facet bez głębszej historii i osobowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałem Punishera ten przynajmniej miał (...)

 

@n-pigeon: Punisher przynajmniej zabijał złych ludzi, a nie mieszał się w jakieś polityczne "ratowanie świata". Mnie z kolei nie przekonują napompowane motywy patriotyczne i wole prostych gości. Myślę ze znacznie łatwiej jest skatować kolesia z dzielnicy, który krzywo na Ciebie spojrzał niż jakiś inny naród żyjący w swojej części globu. W pierwszym przypadku masz przynajmniej bezpośredni powód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny film o superbohaterze.Trochę przykre jest oglądanie filmowych wersji komiksowych bohaterów. Ciekawe jak czują się twórcy pierwowzorów i czy $ na koncie są w stanie nadrobić niesmak. Mam kilka komiksów z nim i cała gromada Avengersów wydaje mi się jakoś bez jaja. Choć przyznam, że tutaj fajna może być zabawa stylami, takie miksy technologii z drugiej wojny światowej z technologiami rodem z laboratorium Tesly to coś, co lubię :D

 

Dziwne było to strzelanie w tarczę na końcu. Ciekawe kto oberwał rykoszetem :D

 

Hmmn...nie czytalem nigdy komiksu, ale z tego trailera plynie smutny wniosek, ze niscy ludzie sa (...). Kompleks Eminema, Napolenoa, Kaczynskich i..huh...Kapitana Ameryki.

 

Obawiam się, że z tym Napoleonem to trafiłeś ostro w płot. Zdziwiłem się, gdy zobaczyłem kto to napisał :P Nie spodziewałem się po Tobie powtarzania takich mitów czy w ogóle nawiązywać do tego śmiesznego kompleksu niskiego wzrostu (nie wiem skąd się to cholerstwo wzięło, bo równie łatwo jest wydumać kompleks wzrostu wysokiego i czarne owce, które byłby tego reprezentantem :P ot psychologia, tworzysz wniosek, szukasz argumentów, łapiesz pasujących ludzi i wysnuwasz teorie). Gwoli ścisłości Napoleon był wysoki jak na tamte czasy, a i obecnie jego 168 nie byłoby aż takim niskim wzrostem, sam mam ledwie parę cm więcej :P No cóż, to takie ludzkie wypominać fizyczność np http://worldwide.blox.pl/tagi_b/154042/segregacja-rasowa.html ;) albo http://www.charaktery.eu/wiesci-psychologiczne/182/Rasizm-z-mlekiem-matki/ :)

 

Wybaczcie offtop :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie pamiętać o okolicznościach i czasach w jakich powstawali Ci superbohaterowie. Postrzegacie to w nienależyty sposób i brak Wam pewnego dystansu.

Superman powstał w 1938 roku, dwa lata później powstał pierwszy serial animowany o tym bohaterze. Typowa jak na tamte czasy stylistyka. Wówczas gość w gaciach na wierzchu i czerwonej pelerynie był absolutnie rewelacyjnym designem. Prawdziwy heros.

Kapitan Ameryka powstał z kolei w 1941 roku, w czasach wojny. To była postać czysto propagandowa. Komiksowy heros z gwiazdą na klacie, tarczą w amerykańskich barwach...dumna nazwa: KAPITAN AMERYKA! Walczący z Nazistami (W filmie postanowiono nie promować nanizmu i do filmu stworzono organizację HYDRA) głoszący wszystkim, że IIIRzesza jest zła. Trzeba pamiętać, że zaraz po wojnie, gdy KA spełnił swoją rolę, praktycznie popadł w niepamięć i odrodził się dopiero 20 lat później.

Czy my byliśmy lepsi jeśli chodzi o propagandowych bohaterów? Nie szczególnie- mieliśmy Kapitana...ŻBIKA! (geez)

 

Dziś zupełnie inaczej postrzegamy postacie superbohaterów, inaczej sobie ich wyobrażamy. Amerykanie jednak nie przeprowadzą reedycji swoich historycznych już bohaterów, bo to tak jakby chciano przepisać Pana Tadeusza na język młodzieżowy i chciano wprowadzić to jako jedyną, słuszną wersję do szkół. Można, jasne...ale co z tradycją? My ekranizujemy Pana Tadeusza...amerykanie Thora i Batmana, bo to jest ich dorobek kulturalny.

 

A to, że ktoś woli Punishera, albo preferuje Green Arrow- kwestia gustu.

Ja lubię bardzo Batmana...lubię również dobrego, mrocznego, oryginalnego (nie wersje alternatywne) Spider-mana. Bardzo lubię X-menów, jako uniwersum...jednak gubiłem się w historiach.

 

Pozdrawiam

CzAki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromna nadzieje ze projekt pod tytulem "Lobo" nigdy nie dojdzie do skutku...

A tak poza tym to zostal jakis niezekranizowany heros? bo chyba juz wszyscu najwazniejsi zostali przeniesieni na ekran...

A tak z innej beczki to amerykanie zabieraja sie za ekranizacje "Kaznodziei" Gartha Ennisa, i jestem ciekaw jak to im pojdzie bo komiks jest wybitnie niepoprawny politycznie i chyba najbardziej kontrowersyjny jaki kiedykolwiek powstal ale tez diabelnie dobry ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności