Jump to content

Max Payne 3 trailer

CzAk1
 Share

Recommended Posts

Myślę ,że chcą przyciągnąć więcej graczy i dlatego nazwali tę grę Max Payne 3. Z maxem nie ma to nic wspólnego. Już druga część straciła klimat a to .... ech :) . Podobnie jak z Jagged Alliance 3 czy Worms 3D - może idealna grafika nie jest nam potrzebna ? może lepiej zostawić coś dla swojej wyobraźni ?

Luzik :D

No tak, bo Max Payne powinien mieszkac w miejscu gdzie wiecznie na przemian pada albo sniezy i jest noc caly czas ;) Wydaje sie ze jak jest dzien i jest kolorowo to nie ma "klimatu". Tymczasem w favelas panuje taki klimacik ze jesli tylko go oddadza to bedzie na prawde mrocznie. Mimo slonca. Boa!

I fajnie ze jest oficjalnie na PC.

No tak, ale właśnie MaxPayne podbił serca wilu własnie mrocznym, smutnym klimatem...depresjami maxa i jego koszmarami sennymi. Padającym deszczem i śniegiem...klimatem jak noir i komiksowymi rpzerywnikami. A to,...to nie jest MaxPayne!

Ehh...nie chodzi o robienie tego samego. Tylko o utrzymanie stylówy, klimatu...tego "czym jest Max Payne". Bo teraz to jest tak jakby przenieść akcję Fallouta do czasu przed apokalipsą- zamiast walczyć z wielkimi robalami masz ominąć staruszkę w kasie w supermarkecie. Fuck Yeah. Fani byliby zachwyceni.

Nezumi: Ktoś na pewno by jojczył. Ale ja idę o zakład że jednak większość fanów 1 i 2 była by zadowolona. Max Payne nie ma żadnego solidnego odpowiednika na rynku od 2003 roku. Więc *** bym takiego kotleta ze smakiem.

Rockstar pewnie nie zawiedzie fabularnie i jakościowo. Będzie się miło grało. Ciekawe również ile wycisną z PC'a.

Edited by n-pigeon
Wulgaryzmy

CzAk1 - spoko, moze dla niektorych to cos wiecej. Dla mnie to strzelanka. Cos jak Rambo - wazny dla mnie jest bohater a nie to gdzie on jest. Sam podrozuje (nie zawsze z wlasnej woli), sam sie zmieniam - docenie bardziej gre ktora rzuci bohatera w nowy, nieznany mu swiat, docenie to, ze sie zmienil jak wszyscy sie zmienimy przez lata, czuje ze ten bohater jakos rosnie razem ze mna, "zyje" ;)

Przyznaje ze czasami sprawdza sie nie zmienianie zbyt wielu aspektow produkcji - patrz Myszka Miki ;)

Moja reakcja:

"ide" patrze o nowy MAX PAYNE! :D

Klikam na trailer, patrze a tam Bruce Willis ino z lekko deminowaną twarzą. :(

No ale zobaczymy co tam wykombinują. Red Ded było pyszne od początku do końca więc może sie i nie zawiodę nowym Maxem P.

Nezumi: Ktoś na pewno by jojczył. Ale ja idę o zakład że jednak większość fanów 1 i 2 była by zadowolona. Max Payne nie ma żadnego solidnego odpowiednika na rynku od 2003 roku. Więc *** bym takiego kotleta ze smakiem.

Rockstar pewnie nie zawiedzie fabularnie i jakościowo. Będzie się miło grało. Ciekawe również ile wycisną z PC'a.

A Stranglehold ? Ze swoim konsolowym klimatem mogła sie fanom Maxa Payna nie podobać, ale technicznie i efekciarsko bardzo dawała radę. Przykro mi to stwierdzić, ale od strony graficznej nie wygląda to lepiej niz wymieniona gra. Gra sprzed 4 lat. smugi po pociskach i odpryski na ziemi wyglądają po prostu słabo nawet jak na gre sprzed 2 lat, a cóż dopiero na taka która ma wyjść w 2012 (!) Może jeszcze to dopieszczą, ale póki co zdecydowanie poniżej moich oczekiwań. A klimat - rzecz gustu.

Maksym - moze z konsoli grafika po prostu. Troche ciezko tworzyc coraz to bardziej wypasione produkty na konsolke co to wyszla w 2005 roku. Ja sie w ogole dziwie, ze programisci wyciskaja az tyle z tych podstarzalych skrzyneczek.

Edited by Nezumi

mi ewidetnie brakuje motywów strikte komiksowych tak jak to miało miejsce w poprzednich czesciach...co tworzyło ten nie powtarzalny klimat tu tego nie widze a samo slow mo nie załatwi sprawy.. ale poczekam na jakies gamplay na tubie :]

A Stranglehold ? Ze swoim konsolowym klimatem mogła sie fanom Maxa Payna nie podobać, ale technicznie i efekciarsko bardzo dawała radę. Przykro mi to stwierdzić, ale od strony graficznej nie wygląda to lepiej niz wymieniona gra. Gra sprzed 4 lat. smugi po pociskach i odpryski na ziemi wyglądają po prostu słabo nawet jak na gre sprzed 2 lat, a cóż dopiero na taka która ma wyjść w 2012 (!) Może jeszcze to dopieszczą, ale póki co zdecydowanie poniżej moich oczekiwań. A klimat - rzecz gustu.

W kwestii solidnego odpowiednika i Stranglehold. Niestety ta gra poza samym bulettime nie dzieli żadnych wspólnych walorów z Max Payne.

To czego brakuje w Stranglehold i brakuje w trailerze nowego Max Payne to nie akcja i efektowność tylko klimat!

Solidnym odpowiednikiem Max Payne jest Alan Wake :) Gameplay inny ale dzieli podobne wartości: klimat, interesujący główny bohater, świeży pomysł na gameplay. Szkoda, że nie wydany na PC.

Trailer również mi nie podchodzi. Poza muzyką nie ma nic wspólnego z Max Payne. Na szczęście Remedy dalej robi gry i mamy Alan Wake.

Edited by michax56