Skocz do zawartości

Max Payne 3 trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myślę ,że chcą przyciągnąć więcej graczy i dlatego nazwali tę grę Max Payne 3. Z maxem nie ma to nic wspólnego. Już druga część straciła klimat a to .... ech :) . Podobnie jak z Jagged Alliance 3 czy Worms 3D - może idealna grafika nie jest nam potrzebna ? może lepiej zostawić coś dla swojej wyobraźni ?

Luzik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo Max Payne powinien mieszkac w miejscu gdzie wiecznie na przemian pada albo sniezy i jest noc caly czas ;) Wydaje sie ze jak jest dzien i jest kolorowo to nie ma "klimatu". Tymczasem w favelas panuje taki klimacik ze jesli tylko go oddadza to bedzie na prawde mrocznie. Mimo slonca. Boa!

 

I fajnie ze jest oficjalnie na PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale właśnie MaxPayne podbił serca wilu własnie mrocznym, smutnym klimatem...depresjami maxa i jego koszmarami sennymi. Padającym deszczem i śniegiem...klimatem jak noir i komiksowymi rpzerywnikami. A to,...to nie jest MaxPayne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...nie chodzi o robienie tego samego. Tylko o utrzymanie stylówy, klimatu...tego "czym jest Max Payne". Bo teraz to jest tak jakby przenieść akcję Fallouta do czasu przed apokalipsą- zamiast walczyć z wielkimi robalami masz ominąć staruszkę w kasie w supermarkecie. Fuck Yeah. Fani byliby zachwyceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi: Ktoś na pewno by jojczył. Ale ja idę o zakład że jednak większość fanów 1 i 2 była by zadowolona. Max Payne nie ma żadnego solidnego odpowiednika na rynku od 2003 roku. Więc *** bym takiego kotleta ze smakiem.

 

Rockstar pewnie nie zawiedzie fabularnie i jakościowo. Będzie się miło grało. Ciekawe również ile wycisną z PC'a.

Edytowane przez n-pigeon
Wulgaryzmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 - spoko, moze dla niektorych to cos wiecej. Dla mnie to strzelanka. Cos jak Rambo - wazny dla mnie jest bohater a nie to gdzie on jest. Sam podrozuje (nie zawsze z wlasnej woli), sam sie zmieniam - docenie bardziej gre ktora rzuci bohatera w nowy, nieznany mu swiat, docenie to, ze sie zmienil jak wszyscy sie zmienimy przez lata, czuje ze ten bohater jakos rosnie razem ze mna, "zyje" ;)

Przyznaje ze czasami sprawdza sie nie zmienianie zbyt wielu aspektow produkcji - patrz Myszka Miki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja:

"ide" patrze o nowy MAX PAYNE! :D

Klikam na trailer, patrze a tam Bruce Willis ino z lekko deminowaną twarzą. :(

 

No ale zobaczymy co tam wykombinują. Red Ded było pyszne od początku do końca więc może sie i nie zawiodę nowym Maxem P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi: Ktoś na pewno by jojczył. Ale ja idę o zakład że jednak większość fanów 1 i 2 była by zadowolona. Max Payne nie ma żadnego solidnego odpowiednika na rynku od 2003 roku. Więc *** bym takiego kotleta ze smakiem.

 

Rockstar pewnie nie zawiedzie fabularnie i jakościowo. Będzie się miło grało. Ciekawe również ile wycisną z PC'a.

 

A Stranglehold ? Ze swoim konsolowym klimatem mogła sie fanom Maxa Payna nie podobać, ale technicznie i efekciarsko bardzo dawała radę. Przykro mi to stwierdzić, ale od strony graficznej nie wygląda to lepiej niz wymieniona gra. Gra sprzed 4 lat. smugi po pociskach i odpryski na ziemi wyglądają po prostu słabo nawet jak na gre sprzed 2 lat, a cóż dopiero na taka która ma wyjść w 2012 (!) Może jeszcze to dopieszczą, ale póki co zdecydowanie poniżej moich oczekiwań. A klimat - rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksym - moze z konsoli grafika po prostu. Troche ciezko tworzyc coraz to bardziej wypasione produkty na konsolke co to wyszla w 2005 roku. Ja sie w ogole dziwie, ze programisci wyciskaja az tyle z tych podstarzalych skrzyneczek.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ewidetnie brakuje motywów strikte komiksowych tak jak to miało miejsce w poprzednich czesciach...co tworzyło ten nie powtarzalny klimat tu tego nie widze a samo slow mo nie załatwi sprawy.. ale poczekam na jakies gamplay na tubie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Stranglehold ? Ze swoim konsolowym klimatem mogła sie fanom Maxa Payna nie podobać, ale technicznie i efekciarsko bardzo dawała radę. Przykro mi to stwierdzić, ale od strony graficznej nie wygląda to lepiej niz wymieniona gra. Gra sprzed 4 lat. smugi po pociskach i odpryski na ziemi wyglądają po prostu słabo nawet jak na gre sprzed 2 lat, a cóż dopiero na taka która ma wyjść w 2012 (!) Może jeszcze to dopieszczą, ale póki co zdecydowanie poniżej moich oczekiwań. A klimat - rzecz gustu.

 

W kwestii solidnego odpowiednika i Stranglehold. Niestety ta gra poza samym bulettime nie dzieli żadnych wspólnych walorów z Max Payne.

To czego brakuje w Stranglehold i brakuje w trailerze nowego Max Payne to nie akcja i efektowność tylko klimat!

 

Solidnym odpowiednikiem Max Payne jest Alan Wake :) Gameplay inny ale dzieli podobne wartości: klimat, interesujący główny bohater, świeży pomysł na gameplay. Szkoda, że nie wydany na PC.

 

Trailer również mi nie podchodzi. Poza muzyką nie ma nic wspólnego z Max Payne. Na szczęście Remedy dalej robi gry i mamy Alan Wake.

Edytowane przez michax56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności