Skocz do zawartości

slabiak -- > GlobalGameJam


slabiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Statek najfajniejszy, ostro sobie z nim poczynasz. Jedynie kompozycja trochę straciła przez to, że najwięcej światła otrzymuje ten kamień po środku, silne światło skierował bym na ludków pod statkiem, był by dobry element narracji, a tak prawie ich nie zauważyłem.

 

Drugi też bardzo fajny, artystyczny, tylko nie wiem czy dobrze przeanalizowałeś oświetlenie, chyba, że wszystko miało wyglądać jak z kryształu. Tak czy inaczej robi fajne wrażenie.

 

Podobnie przy trzecim, kolory fajne, kontrasty też ok, pozy trzeba przećwiczyć, ale to drobiazg. Jedynie światło, dużo renderingu, ale zapomniałeś o spójności, każdy element, tarcza, ręka, zbroja, jakby były oświetlone zupełnie innym światłem i były niezależne od siebie.

 

Slabiak, zdecydowanie nie trafiony nick :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-pigeon " Jedynie światło, dużo renderingu," - nie wiem czy dobrze zrozumialem.. wg Ciebie, to wyszło dobrze czy zle? co do tego ze wszystko jest oddzielnie, to sie zgodze i nie zgodze, moze nie jest wypracowane i domyslam sie ze szału nie ma, bo to nie ten rysunek gdzie szal nie był planowany,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że włożyłeś dużo pracy, by był chociaż mały szał i tak jest w przypadku poszczególnych elementów, ale straciłeś spójność całości. Wyszło tak, że zbroja jest w otoczeniu z zimnym światłem otoczenia, ręka w ciepłym. W przypadku zbroi, światło główne jest zimne i bardzo duże, na ramie pada światło ciepłe i na pewno mniejsze od tego przy zbroi. Kąty padania głównych źródeł też mi trochę nie pasują.

 

Zbroja wyglądał fajnie, ładny chrom, skórzana tarcza ma ładną teksturę, ale też jest oświetlona światłem głównym co ręka, tylko u dołu dostaje dodatkowe światło od strony widza, a ręka dostaje dolne doświetlenie od prawego dolnego rogu obrazka.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noiprox - wcale nie jest taki straszny? ja mam wrażenie że nick "Słabiak" to chamski chwyt marketingowy! XD

 

ostatnie bardzo fajne jeśli chodzi o kolor i fakture. ten z ulicą też spoko. portret laski gorzej wyszedł, ale to wina koloru, że jakiś taki tęczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa część tego daszku wydaje się jakoś bardzo płaska, ale to może tylko moje odczucie. Druga rzecz to woda, w miejscu gdzie jest spławik wygląda całkiem spoko, ale patrząc się w prawo... tak jakby jej tam nie było. W ogóle w pracy widać tak jakbyś w jednym momencie malował pędzlem z teksturą, a w niektórych momentach nie. I teraz ciekawe czy rzeczywiście tak robiłeś czy tylko niechcący wyszedł taki efekt. W każdym bądź razie widać takie coś w niektórych miejscach i na moje razi,a obrazek naprawdę fajnie się zapowiada, dobrze by było go odpicować bo może być super ilustracja :-) No i w niektórych miejscach widać jednolite kolory (słupki drewniane, niektóre kamienie), idąc w myśl zasady "flat colours are your enemy" bym to trochę pocieniował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności