Skocz do zawartości

Spot IMS Music


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Ostatnio mialem okazje realizowac spot promocyjny dla firmy IMS przeznaczony na telebimy/projekcje na budynkach.

 

Termin wykonania od pomyslu do finalu byl dosyc waski, gdyz pierwotnie zakladany byl na 3 dni. Jednak docelowo udalo sie wycisnac od klienta ok 8 dni roboczych. Muzyka byla przed powstaniem obrazu, wiec musialem sie do niej dopasowac. Efekt pracy mozecie obejrzec tutaj:

(ps. przelaczcie prosze sobie ptaszek z 360 na 720 lub 1080, bedzie ladniejszy obraz:)

 

Pomysl/Realizacja - Traitor

Muzyka - IMS

 

Pozdrawiam

Traitor

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brawo, jak dla mnie prawie wszystko jest PRO. Jedyne co mi - lekko prawdę mówiąc - się nie spodobało do końca to motion kamery: taki ruch po łuku z zawieszonym targetem w jednym miejscu. Tak jakbyś nie miał pomysłu jak lepiej poruszyć. W animacji jestem leszcz, ale wydaje mi się, żeby przydało się pare zoomów kamery wraz z lekkim shakiem. Pozdrawiam! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, przychodzi klient i chce pół minuty w full HD i proponuje termin trzy dni? To już ma znaczenie czy przychodzi rano czy wieczorem, bo jak rano to jest więcej czasu na produkcję. Szaleństwo normalnie się zrobiło.

Dwa kciuki w górę za klip Traitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, przychodzi klient i chce pół minuty w full HD i proponuje termin trzy dni? To już ma znaczenie czy przychodzi rano czy wieczorem, bo jak rano to jest więcej czasu na produkcję. Szaleństwo normalnie się zrobiło.

Dwa kciuki w górę za klip Traitor.

 

Domyślam się, że klient chciał coś znacznie prostszego, a Traitor pociągnął z grubej rury;] Brawo za spocik, świetnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności