Skocz do zawartości

postac 3d: zolwik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Swientne! Robi bardzo dobre wrażenie! :)

Mocne strony już nasz... przede wszystkim tekstury... deskorolka, buty, no i sam żółw... pierwsza klasa

 

Słabe punkty to koszulka, która nie ma grubości, nie ma zmarszczek i potraktowana jest cała bardzo ulgowo.... i mimika żółwia... mógłby mieć trochę bardziej wyszukany wyraz twarzy... i spoglądać w stronę widza... wtedy byłoby jeszcze lepiej... :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja dopiero zaczynam zabawę z v-ray\'em i chyba właśnie mi powiedziałeś dlaczego ;] Żółw jest extra.. nie będę komentował bo sam tak nie umiem ;] No ale kiedyś się naucze hehe.

 

Wielkie pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe z każdym modelem twoje teksturki prezentują się coraz lepiej... Taki proces patrząc na obecny poziom jest powoli straszny :>>>>. Modele miejscami mocno odstają poziomem... Ale ogólnie jest to naprawdę świetna postać. Gratulacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Savoy

Dla mnie bomba 10/10

Tektury perfekcyjne.

Muszę podkręcić śrubę mojemu Lightwave 3D (za kilkanaście miesięcy też będę się miał czym pochwalić)

 

No wreszcie jakaś odmiana od tej giełdy samochodowej na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się czepie tylko deski bo na tym znam się najepiej. Po pierwsze ona powinna mieć 8 dziur a nie 4. Traki (jak ktoś nie wie to to co łączy kółka z drewnem) są za wąskie. A samo drewno wygląda jak by było płaskie a każda deska ma swój profil. Zapraszam na andegrand.pl tam poszukaj ciekawych zdjęć desek.

A tak pozatym full wypas !!!

 

 

[Wyedytowany dnia 7-7-2004 > MaGuu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe skad ja znam te trampki :) mozna by jeszcze popracowac nad laczeniem np. glowy z korpusem i barkow jeszcze przeanalizowac ulozenie reki pod takim katem ( dodac jakis lokiec ) deskorolce mozna by dac displacement na gornej czesci ( chodzi mi o uzyskanie efektu jak by byl nalozony papier scierny zeby sie buty nie slizgaly ) nie nacalej czesci tylko zeby deski widac bylo po bokach nieco. Co do koszulki to moze by ja bardziej pofalowac i zmniejszyc ambienta aby uwydatnic pofalowanie materialu. Te elemety mi sie odrazu w oczy rzucily. Ogolnie very cool :)

 

[Wyedytowany dnia 9-7-2004 > Rascal]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna praca !! Niesamowite textóry !! Czy to photoshop? Jestes dobrym materiałem na videotutorial robienia textór :D Chłopaki, namówmy go !! Ma talent, niech chociaz troche sie nim podzieli !! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, błędy i błędziki są, ale one zawsze są i nie każdy tak jak ty, potrafi przyćmić je doskonałością swego wyczucia tego co tak naprawde jest ważne. Nie ma ludzi doskonałych, są tylko mniej lub bardziej utalentowani, ty jestś bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLO TEN ŻÓŁF....SZOOŁF...JUŻ SIE NIE POTRAFIE WYSŁAWIAĆ...ten żółw jest doskonały...perfekcyjny..idelany...szczena opada...ślinotok...krew z oczu mi tryska...normalnie...łezka pod sutkiem sie kręci...normalnie gościu yghh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności