Skocz do zawartości

Najlepsze prace 2011 roku w kategorii 3D


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W zasadzie liczyłem na to, że jeśli coś przypomnicie sobie co Wam zapadło w pamięć pojawi się tutaj jakiś link.

To nasz wybór, sporo na pewno przeoczyliśmy. Nie da się ukryć. Ale też sporo było np. kilka praca tego samego autora. Ograniczaliśmy się do jednej. Nie wiem czy w przyszłości nei zrobić oddzielnej kategorii dla wizualizacji bo byłoby co zamieszczać.

 

Belus poprawiony. To praca jak to Belus mówi zawsze 2,5D :) W tej jak autor stwierdził więcej 3D. Znalazło się to w tym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja ma być osobnym działem. Co do snoo, w wątku na max3d.pl były tylko rig, jego praca zniknęła. Podobnie z pracą Lukiego.

 

Co do samochodów to prawda. Czasami się zastanawiam czy nie przodujemy - jako Polacy w tym temacie. Można było ich wrzucić więcej. Ale w przypadku klimenta - to nie zwykły pojazd. Warto obejrzeć całego wipa i cały przebieg powstawania tej pracy. To jeden z wątków który mi naprawdę zapadł w pamięci w zeszłym roku.

 

Ogólnie może fajnym pomysłem byłoby takie miesięczne zestawianie prac. Może wtedy mniej nam umknie.

 

 

Sent from my phone

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki, chłopaki...

jeden usunął, drugi ma na blogu, a trzeciemu hosting zdechł.

Prace są z Max3D.pl, a nie z całego netu :P Musicie dbać o swoje.

 

Ja nie narzekam, wyjaśniłem tylko co się stało z moim obrazkiem i wrzuciłem link do obrazka Snooo, żeby było wiadomo o czym mowa. Do mojego obrazka linka nie dałem bo mój narcyzm ma granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcieliśmy uprzedzac osób i miała to być niespodzianka. W przypadku snoo tylko praca zniknęła, rig był więc myślałem, że nie jest już z niej np. zadowolony. Wrócę to puszcze ja linka do Twojego wątku w takim razie :-)

 

Sent from my phone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypomnieć wątek Lukiego: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=73858

I na CGTalk: http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=951679 (uwaga nagość!)

 

KoMiC: no właśnie, kilka razy startowałeś w bitwach, nie udało Ci się ukończyć wszystkich prac. Dokończ którąś. Zawsze zadawałeś sobie taki temat, że faktycznie ciężko było wyrobić się w czasie, ale to co na początku pokazywałeś to było świetne. Liczę, że coś z tego dokończysz i złota galeria gwarantowana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest krzyż!? Moja praca jest i zawsze była, nie wiem o co chodzi, chodź Luki, założymy sobie własne forum! :D:D;)

 

a tak poważnie to faktycznie sam zrzuciłem prace z serwera, nie pamiętałem że jest podlinkowana pod wątek na max3d

Edytowane przez snooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie no spokojnie: ] mam duzy dystans do swojego lenistwa i ciagle zglebiam jego tajniki, aby kiedys w przyszlosci wykozystac jego slabosci i wkoncu cos skonczyc, tak czy siak dzieki za pamiec, bo na obecna chwile jestem daleki od sukcesu: ]. pozdr i grats swietnych prac: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności