Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Pomarańczowe szaleństwo


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Druga wersja dużo lepsza, niekoniecznie ze względu na kolor (pomarańczowy był fajny), ale ciekawsze materiały. Ode mnie masz piątkę.

 

PS Pracujesz w Blenderze? W czym wyrenderowałeś tę scenkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny model jak i sam render, ale jest kilka rzeczy ktore moglbys troche podciagnac i bylalby naprawde igla:

 

- opony za grube, takie za bardzo napompowane-baloniaste a felgi wydaja mi sie za male

- sam bierznik chyba tez troche za gruby, wydaje mi sie ze wzror powinien byc mniejszy a gestszy, bo teraz wyglada jak do jakiejs terenowki

- sam kolor opon chyba troche za szary, lepiej by wygladal jakby byl troche ciemnieszy

- nie wiem w czym renderujesz i na czym i czy wynika to z ograniczen softwerowych czy sprzetowych ale sidewall na oponie moglbys zrobic displacementem

-moglbys dopracowac material kierunkow i postojowych, oraz na samych swiatlach przydalby sie jakis wzor do refrakcji bo teraz chyba masz tam tylko gladkie szklo

- zapodalbym do srodka chociaz jakas prowizoryczna tapicerke, bo teraz przez szyby widac ci dziure i przeswity od wlotu powietrza na tynim slupku

- nie jestem pewine czy luterka nie sa troche za duze

Jak juz wczesniej wspomnialem bardzo podoba mi sie render, ale bardziej podobal mi sie poprzedni(jesli chodzi o oswietlenie) gdzie dupa byla bardziej doswietlona. Nie traktuj tych moich uwag jako czepialstwo, bo wysmazyles tu ladne obrazki, ale mysle ze moglbys z tego wyciagnac jeszcze wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności