Skocz do zawartości

Max Payne 3 - nowy trailer + oficialne (kosmiczne!) wymagania sprzętowe.


Miłosz3ds

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer tutaj:

 

Wyamgania:

 

Processor:

Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

 

RAM:

2GB - 16GB

 

Video Card:

NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM

 

HDD Space:

35 GB

 

http://www.rockstargames.com/maxpayne3/news

 

Hmm. Nie wiem czy grafika mnie aż tak powalila, żeby przekonać mnie do tych wymagań sprzętowych. Co myślicie?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No właśnie. Też się zdziwiłem, ale sprawdziłem na oficialnej stronie - minimalne 2GB, zalecane 16GB :) Chłopakom nie chciało się optymalizować, albo weszli w spółkę z producentami kart żeby zeszło trochę sprzętu z górnej półki.

 

Ale z GTA IV z tego co pamiętam też kłopoty były, też były jakieś kosmiczne wymagania. Ciekawe jak z GTA V będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockstar twierdzi że nowy Max Payne będzie po prostu miał bardzo duży rozrzut możliwości wyglądu. Jeśli masz super sprzęt to gra ma wyglądać bardzo dobrze. Jeśli masz średni to ma wyglądać średnio ale wciąż działać. To nie jest błąd tylko ich 'nowy rewolucyjny pomysł'.

 

Lepiej jednak założyć że to spisek niż poszukać o co chodzi... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, myślę że na trailerze by nie pokazywali tej "średniej" grafiki do "średniego" komputera, tylko najwyższą - jest to oczywiste, trzeba się zareklamować i pokazać grę z najlepszej (najładniejszej) strony. Ale taka grafika absolutnie nie powinna zjadać aż takich zasobów sprzętowych! Nie interesowało mnie to tak bardzo żeby szukać informacji na ten temat - ale jeżeli masz jeszcze gdzieś link do tego, co ciekawego udało Ci się znaleźć na ten temat, to z przyjemnością rzucę okiem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że mi wybaczysz jeśli nic nie wrzucę (nie chce mi się szukać...). To po prostu był krótki news mówiący o tym że Rockstar nie traktuje Max Payne'a na pc jako zwykły port. Mówili o tym że gra będzie wyglądać super turbo przy najlepszym sprzęcie z wymagań. Też uważam ze przestrzelili ale no nawet jeśli ta gra będzie wyglądać tak jak teraz na trailerze to nie będzie potrzebowała takiego sprzętu aby śmigała na 60 fpsach. Nie będzie tak fajnie jak mówi developer, nie będzie tak źle jak zakładają konsumenci ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze levele beda duze, moze ta ich "euphorie" tak dopracowali ze bedzie duzo zzerac, moze na najwyzszych ustawieniach sa jakies mega textury w hiper rozdzielczosci ;] pozostaja tylko domysly, na moim sprzecie na najwyzszych opcjach gra nie pojdzie, ale licze na to ze pogram sobie przynajmniej komfortowo na srednich

 

najbardziej mnie rozwalilo ze gra potrzebuje 35 G wolnego miejsca ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć przerywniki filmowe zastąpią znany ze starych części "komiks", jednak wciąż będą utrzymane w komiksowej stylistyce.

Wszystko ma być generowane na żywca, a istotną role ma odgrywać praca kamery. W odpowiednich kwestiach mają się ponoć pojawiać komiksowe dymki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi...???... żeby strzelać do wszystkich i wszystkiego... to jakieś spełnienie marzeń, żeby odstrzelić wszystkich i zostać ...samemu....:)))

 

dziadku, musialbys zagrac zeby zrozumiec, to tak jakby tlumaczyc dlaczego ktos lubi ogladac filmy sensacyjne gdzie jest caly czas mordobicie, max payne to wlasnie taki film tylko ze mozna w tym uczestniczyc i kierowac grana postacia

i to nie polega ze sie strzela do wszystkich, tylko do tych "zlych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzają zmiany, ludzie narzekają ze zero klimatu poprzednich i zupełnie inna gra (tak jak w diablo tez), robią tak jak było wcześniej, ludzie narzekają że poszli na łatwiznę i wygląda jak dodatek do poprzednich części. Ja tam osobiście nic nie mam do zmian, trzeba będzie zagrać żeby ocenić czy były one dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz w grze ?

to nie wiem czemu dziadek tak sie przejmuje tymi bandytami, przeciez w razie czego moze sie zrespawnowac..

 

Wracajac do tematu

Ja ufam rockstarowi, jeszcze nigdy mnie nie zawiodl, no moze troche z manhuntem 2...

tez jestem fanem tej serii i bym wolal zeby akcja dziala sie wylacznie w NY w sniegu, ale seria musi sie rozwijac, R* raczej nie chce stac w miejscu i serwowac to samo danie jak ekhm.. COD, zreszta z tego co widzialem na trailerach to bedzie duzo roznych lokacjii, nie bedzie wylacznie san paulo i slonce, ale rowniez NY i snieg, deszcz itp.

Czyli podsumuwujac jezeli nawet gra zapowiada sie slabo i nudno to absolutnie nie wierze ze bedzie to "COJ: the cartel 2" poniewaz robi to R*, musza dbac o wlasny wizerunek oraz stac ich na to;]

zreszta jezeli bylaby to zwykla strzelanka to nie mialaby takich wymagan, tak czy siak gra zamowiona juz jest a o tym jak bedzie przekonam sie w czerwcu

 

Mam nadzieje ze wszyscy z was ktorzy krecicie nosem milo sie rozczarujecie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzają zmiany, ludzie narzekają ze zero klimatu poprzednich i zupełnie inna gra (tak jak w diablo tez), robią tak jak było wcześniej, ludzie narzekają że poszli na łatwiznę i wygląda jak dodatek do poprzednich części. Ja tam osobiście nic nie mam do zmian, trzeba będzie zagrać żeby ocenić czy były one dobre.

 

Przy 2 nikt nie narzekał, ze to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności