Skocz do zawartości

Scena 3D: Świetlańce trzy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne, te prace zainteresowały mnie zdecydowanie najbardziej ze wszystkich, które pokazywałeś ostatnio. Niemniej jednak mam nadzieję, że prezentujesz je również szerszemu audytorium. Żeby była jasność - nie mam nic przeciwko społeczności max3d, ale to - jak w każdym innym przypadku portalu graficznego - środowisko hermetyczne, ograniczone do grafików 3D, a wydaje mi się, że Twoje projekty należy oceniać z innej perspektywy. Większość obecnych tutaj będzie analizować (i to absolutnie naturalne) w pierwszym rzędzie techniczną stronę pracy, podczas gdy wydaje mi się tutaj ona mniej istotna.

 

Ode mnie masz pięć gwiazdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mookie... mam pewne osiągnięcia w" krzewieniu", albowiem jedną z tych prac zaakceptowano na 1x.com, a jak wiesz to bardzo hermetyczny portal fotograficzny z wyższej półki.... ja to nazywam fotografią wirtualną, wszystko to co ją różni od tradycyjnej to brak szkła.... i kuratorzy z 1x.com to zaakceptowali i chwała im za to, że patrzą trochę szerzej...:)))

 

http://1x.com/photos#!/artist/mikolyo/photos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@patry... to pewnie zaraz pokażesz swoje... z tutoriala ...łatwizna....:)))))))))))))

jak nie czujesz przesłania to niestety Twoja wina... myślę, że w tym wypadku tylko potwierdzasz regułę...:)))

 

@natas... dziękuję za 5..... nie palę, nie biorę... przejeżdżam dziennie 24km na rolkach... w 1h05min... taki rodzaj uzależnienia....:))... albo 50km na góralu poniżej 2h... jakoś trzeba uciekać przed kostuchą..!!!!

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba takie artystyczne podejście do grafiki 3d, kiedy staje się ona bardziej narzędziem, a nie celem samym w sobie.

Sam zaczynając swoją przygodę z grafiką, a zajmuję się głównie architekturą, myślałem czy by nie spróbować zająć się tego typu "malarstwem 3d" - jeśli pozwolisz mi tak to ująć. Jednak przeważyły aspekty materialne i brak samozaparcia.

Na koniec jeszcze zastanawiam się czy wystawiasz się w jakiejś galerii, bo to było by chyba najodpowiedniejsze miejsce dla Twoich prac, jak ktoś już wcześnie napisał.

A tak całkiem na koniec, skąd ta data? Urodziłem się równo dwadzieścia parę lat wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..dziękuję...!!!

@ailambert... wystawy sporadycznie.... w tej chwili nie mają większego sensu... może za 100lat... jestem aktywny w sieci, to daje sporo satysfakcji i można porozmawiać... bez motywacji się nie da....:))).... o jakiej dacie mówisz...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak bym mógł to bym te błędy jeszcze bardziej pogłębił.... ale się nie dało.... na tym polega użycie narzędzia zgodnie z przeznaczeniem... to nie reklama nie musi się wszystkim podobać i nieść jasny przekaz.... że tylko ten papier toaletowy nadaje się najbardziej dla Twojej dupy.....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. a tak na marginesie co sądzisz o pokazanych przeze mnie pracach czyżby paproch był aż tak duży....:)))... jakieś wskazówki....????.... pomocne dla niedostatecznie dobrego

 

Ze swojej strony polecam wyzsze nastawy samplingu. Te plamy na renderach strasznie kłują w oczy i swiadcza o niedostatczenej znajomosci podstaw renderingu (no chyba ze te losowo generowane plamy, to element pracy).

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Po raz kolejny brak reakcji. Przypominam że za przepychanki, wulgaryzmy (nawet zakropkowane) i całą inną zawartość regulaminu grożą kartki, ujemne repy i bany. W związku z tym zamykam wątek. Więcej dojrzałości w dyskusji na pewno dobrze panom zrobi.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności