Skocz do zawartości

Animacja 3D: Poszukuję


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jakiegoś idealisty z umiejętnością porządnego zrigowania i nieskomplikowanej animacji potaci aby ukończyć ten film, scenariusz i scenografia prawie gotowa... ja sam tego nie udźwignę na zadowalającym poziomie.... opowieść bardzo epicka... w końcu czas w Polsce na drugiego Oscara...:)))

 

https://vimeo.com/37299889

 

 

hasło: stefcia02

 

 

Jest jeszcze jeden scenariusz z gotową scenografią pt. SPAM, brakuje tylko postaci, chciałem zrobić z aktorem na greescreanach ale to za skomplikowane....:))).

 

 

Jest jeszcze ten film do ponownego zrobienia... myślę, że scenariusz warty ponownego podejścia, była to moja pierwsza zabawa z animacją, nie jest idealnie...:))) ale na Reanimacji w pokazie odrzuconych go pokazali...:))

 

z góry przepraszam żaden film nie będzie o amerykańskich bohaterskich tosterach....:)))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No z muzyką to raczej byłbym spokojny. Gdzieś kiedyś Dziadek pokazywał film w którym zdaje się muzykę miał od znajomego. To pewnie temat do ogarnięcia jeśli Dziadek będzie myślał o festiwalach komercyjnych.

 

Bardziej mnie ciekawi warstwa wizualna. Mam nadzieję, że uda Ci się kogoś znaleźć. Bo przecież spora część krytycznych uwag dot. poziomu animacji w Twoich filmach. Ciekawy jestem jaki byłby odbiór Twoich filmów gdy ten element zostałby dopieszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz_87... napisz na maila z mojej strony.... priv mi tu nie działa.... pokazuje błąd.... "You have turned off private messages. You may not send private messages until you turn them on by editing your options."... nie wiem co z tym zrobić....:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz_87... napisz na maila z mojej strony.... priv mi tu nie działa.... pokazuje błąd.... "You have turned off private messages. You may not send private messages until you turn them on by editing your options."... nie wiem co z tym zrobić....:))

 

Wyłączyłeś sobie w profilu prywatne wiadomości albo Tomasz_87 ma je wyłączone.

Zmienia się je tutaj: http://www.max3d.pl/forum/profile.php?do=editoptions (Private Messaging on musi być On)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy mógłbym prosić Panów od samochodów.... im będzie łatwiej i szybciej o model takiego pickupa

http://www.usedcarsite.net/used/1930...nambeeobm.html

nie chodzi o wierność historyczną tylko o bryłę i stan techniczny.

Tu jest taki za 9.95$... ale to kupa kasy no i taki jakiś bez życia przede wszystkim... znaczy się nie ludzki...:)))

http://www.daz3d.com/shop/old-jalopy...up-truck-1930/

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://vimeo.com/50528546

 

hasło: storymatic63

 

Zamknąłem historię, stworzyłem taki powiedzmy storymatic dla ogarnięcia całości.

 

Nie wiem czy ktoś zdoła obejrzeć to do końca (wiem, że jeden nie obejrzy...:))) ale w końcu gdzie mam to pokazać

skoro mamy tu na pokładzie masę wybitnych specjalistów od filmów animowanych 3D,

chętnie posłucham opinii, co do samej historii jak i innych rzeczy które kogoś kopią w oczy....

Siedzę nad animacją i jeszcze wiele zmieniam.... postać zmieniłem, a w zasadzie ubranie

resztę muszę zostawić na tym poziomie jaki jest z powodu własnych ograniczeń no i podstawowego

rygoru, klatka ma się renderować bez passów średnio 3 min. bo zanosi się na długi metraż....:)).

 

 

Chętnie też przyjąłbym czyjś akces do pomocy zdalnej, nie nad wszystkim panuje

(w końcu wszyscy tu mają większą wiedzę 3D ode mnie)

i czasami chciałbym zadać konkretne pytanie i otrzymać w miarę szybko odpowiedź,

co jest jak się okazuje bardzo trudne bo wszyscy nie mają czasu...:))

... tylko ja mam, ale mi go już relatywnie mniej zostało...:)))

 

np. są sceny z burzą dobrze by było żeby drzewo trochę ulegało podmuchom wiatru,

jak to zrobić i w czym i czy ma sens się w to pakować...???... najlepiej w miarę proste rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziadku, trzeba było wczesniej gadać, bym Ci nagrał sesje z pracownianego MoCapu z iPi DMC, nie jest to super pro rozwiazanie ale daje rade przy 6 kamerkach , sam zrobilem na tym film, jeszcze tylko swiatlo i render i sie pohwale :P

 

p.s co do drzew, pracuje w mayi, najlepiej jakis speedtree albo onyx, ale defaultowe maya paint effects maja juz w sobie jakas animacje "wiatru, mozna to tez lattice deformerem zrobic + jakis noise. Chyba ze chcesz sie bawic w kosztowna symulacje...

Edytowane przez blukazs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam tylko scyzoryk i reklamówkę głupoty....:)))... i już przy tym się gubię.... jak bym się miał uczyć jeszcze pracy z mocapem to dzwonek na cmentarzu by mnie szybko wydzwonił....:))). Na razie animacja mnie zabija bo to nie toster tylko w miarę realna postać.

Gdyby to była wierzba to by nie było kłopotu a jak sie wygina sosna... to głupio wygląda... chyba sobie odpuszczę ...wiatry....:)))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to musi byc konkretnie to drzewo?? Czy kazde inne podobne styknie? Drzewko nie problem, moglbym zrobic, tylko musze wiedziec wiecej szczegolow, i faktycznie w jakims sofcie to robisz?? Chyba ze potrzebujesz cos super-rialystik tri symulajszyn. Spoko, ja to juz umiem wiec byc Cie wyreczyl, sek w tym ze nie ma na to jeszcze cale sali a rozlozenie i skalibrowanie to jest dzien roboty... Moglbym ewentualnie uzyczyc jakichs moich klipow juz nagranych... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana drzewa w ponad 100 ujęciach to zaczęcie filmu od nowa, zwłaszcza że to mi leży jest takie pół na pół realne i bajkowe.... wiatr jest też o tyle kłopotliwy, że drzewo się pali podczas burzy i to w postprodukcji... i to już zrobiłem i jest nieźle, ale wiatru tam bym nie potrafił dobrze zrobić....:))).... znowu by wiało sztucznością zbyt wielką.

Poza Maksa nigdy w 3D nie wyszedłem. Co do drugiej części Twojej odpowiedzi to za głupi jestem... :))... niewiele rozumiem. Animacja w filmie jest minimalistyczna nikt się nie bije na japońskie miecze....:))... ale to tylko trudniej. Chętnie bym zobaczył jak to się robi z mocapem i czymś tam.... bo tylko czytałem, ale jak to jest w praniu... to sobie nawet nie wyobrażam.

 

Szkoda że nikt się nie odezwie na temat samego scenariusza... w końcu każdy jest odbiorcą... a tu do tego wszyscy patrzą przez szkiełko profesjonalizmu....:)))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=S_QLrzsSS5o na temat lattice wrzucasz to na drzewo i ustawiasz punkty lattice w różnych pozycjach. Noise można skryptem narzucic jak będę miał chwile czasu to zobaczę jak wygląda składnia w maxie. Najszybciej byłoby napisac petle przesuwającą funkcją noise(time) każdy punkt osobno.

 

Teraz nie mam czasu ale mogę pomóc z particlami/symulacją ubrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@faun... głupota z wytrwałością siedzą w jednej ławce... może zdamy do następnej klasy...:))).

Historia jest prawdziwa.... drzewo trafione piorunem i ugaszone widziałem, ma okopcony pień.

 

@legomir... wszystko co jest związane z matematyką u mnie odpada... ja jestem prosty scyzorykowy praktyk liczy się ukończenie projektu.... w prostych rozwiązaniach daję radę sam w skomplikowanych potrzebna jest pomoc wąskich specjalistów, a na to mnie nie stać ja to robię żeby zrobić, a nie żeby zarobić, a taki film to nawet będzie trudno wysłać na festiwal bo myślę, że w 30 min się nie zmieszczę, chociaż w zasadzie nie wiem ile to będzie trwało. Podaj maila na priva to Ci podeślę model, bo mi się nie bardzo podoba to co zrobiłem.

 

Lik który podałeś nijak nie potrafię skojarzyć z drzewem i wiatrem... ale może jak zwykle za głupi jestem... próbowałem czegoś takiego.... https://www.bluehellproductions.com/forum/index.php?showtopic=20541 ale trzeba by wiatr animować ręcznie inaczej nie potrafię a to mi kiepsko wychodziło...:)))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dałeś to są particle podpięte pod plany.

 

A lattice dajesz na gałęzie i poruszasz nimi.

Co do pętli to jest dość proste. Zaznaczasz na obiekcie wszystkie lattice punkty i dajesz noise(time) dla każdego kanału X,Y,Z. Funkcja daje takie "flow" ruchu dzięki czemu wydaje sie elgancko gładki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu w zasadzie nie chodzi o drzewo tylko oddanie atmosfery burzy... na razie bliższy jestem bezruchu niż marnego ruchu.... odłożę to na później.... to w całości tylko szczegół... a ważne jest żeby się nie zakopać w szczegółach.... muszę to jakoś dokończyć i to jest najważniejsze...!!!

Napiszcie lepiej co jest nie tak, chyba że wszystko....:)))... ja i tak będę to robił dalej... po konsultacjach już parę rzeczy zmieniłem.... jak się siedzi w tym pół roku to już się wie nawet tego czego się nie pokazało... a to powinno być widać....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Storymatic z posta #16 mi się nie otwiera (pisze invalid password).

W ucinku w pierwszym poście miła sielankowa atmosfera, i bardzo ładne to zbliżenie z perspektywy ptaka .

Natomiast myślę że niepotrzebnie drugie ujęcie tego samego widoku z perspektywy wieśniaka (tak mniej więcej od min. 1:44 do 1:52).

I ten pojedynczy ptak jakby stoi w powietrzu.

Oczywiście nie wiem czy w poście #16 to się może już zmieniło, mam nadzieję że następny update będę w stanie obejrzeć (można by to zlinkować w ten sam sposób jak to z pierwszego posta? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to wersja próbna ptaki i inne szczegóły będą dopracowane i właśnie to robię, wszystkie ujęcia będą przerobione i na pewno inaczej ustawione bo robię to już któryś raz z rzędu i ciągle nowe pomysły i rozwiązania.... ważna jest opowieść i jej przekazanie.... po to robiłem storymatic.... teraz widzę całość i mogę ją znowu zmieniać i szukać rozwiązań....:))).

 

Hasło zmieniłem bo nikt nie chciał rozmawiać o tym co pokazałem.... ale na Twoje życzenie znowu udostępniam....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo klimatycznie, niektóre ujęcia piękne. Oczywiście na razie ogląda się to trudno bo brakuje animacji.

Trochę nie rozumiem ostatniej sceny, siekiera sama idzie po drzewo po tym jak wieśniak umarł?

No i sosna która traci igły na zimę? Może lepiej byłoby tylko przykryć śniegiem?

 

Życzę wytrwałości z animacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu.... siekierę wbija w drzewo ten który przyjechał pochować dziadka a siekierę wbija w pień po to żeby kto inny ściął Stefanię... są tacy którzy potrafią ściąć drzewo naznaczone przez siły wyższe... coraz ich więcej.... prawdziwa Stefania stoi już pięć lat po spaleniu przez piorun.... i nikt jej jeszcze nie powalił....:))). Igły spadają bo Stefania nie dała rady się odrodzić po podpaleniu przez piorun... i uschła....:)))

 

@Rozpustalnik.... kiedyś na wsi takich rzeczy się nie robiło, jak palenie płotów itp. rzeczy bo nie kupiło się ich potem w markecie trzeba było je znowu robić od nowa...można tez spalić krzesło i kapotę... ale to mniej praktyczne niż pójście do lasy nawet jak to daleko....:))).... można tez spalić deski zamiast zrobić z nich budki dla ptaków.... ale to jest bajka, a nie dokument...:)). Historia jest prawdziwa.... wiec powiedz mi po co ludzie ugasili drzewo zamiast siedzieć w domu w deszczu i narażali się na działanie piorunów....????. Są związki nie tylko między ludźmi, ale także między ludźmi i zwierzętami, a także przedmiotami..... żyjemy w otoczeniu i otoczenie zwykle zostaje gdy my odchodzimy...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....po 11 miesiącach pracy ukończyłem animatic do "Stefanii"... wyszło 29min 42sek....:)))......i puszczam rendery... dziękuje wszystkim którzy mi pomogli... a także tym którzy mi przeszkadzali bo to utwierdza tylko w tym, że trzeba skończyć mimo wszystko...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może za kilka miesięcy sklecę jakiś trailerek... bo na pokazanie całości mnie pewnie nie będzie stać... na Vimeo 30 min w rozsądnej jakości w 500mb się nie wepchnie... trudno świat nie jest przygotowany do oglądania pół godzinnych filmów... poczekam może się coś zmieni....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze robi emtvitowe wrazenie. Dla mnie to bardzo dobrze, jest juz obrazowo bardzo swiadome i ogolnie siedzi super.

Wydaje mi sie ,ze obraz ma dla naszej nam niszowej rzeszy przyjazny im odbior.Zarazem nie splyciles powagi

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tej pełnej wersji nie zobaczymy. Na youtube też nie? Bo np. tu

znalazłam 30min film w dosyć dobrej jakości (o treści się nie wypowiadam, dopiero oglądam). Tylko nie wiem czy za umieszczenie się płaci i ile.

 

No a jak nie to czekam na trailer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx.... chcę zrobić coś mocno wbrew, ale nie pośliznąć się tak żeby upaść...:))... taka powieść składająca się z samych opisów przyrody, ale jednak z wplecionym człowiekiem, który szanuje otoczenie, a otoczenie docenia jego przemijającą bytność tu po słowiańskiej stronie tego świata....:)))

 

Ania.... kiedyś dostałem zawiadomienie z YouTube że mogę wstawić 15 za dobre zachowanie... ale to wciąż mało, nic nie będę skracał... ale zanim skończę może coś się zmieni... na razie pomału dłubię postprodukcje tego co zejdzie z wyżymaczki.... szkoda, że nie mam kontaktu z kimś od tej zabawy.... często się zapętlam, i pomoc by się przydała...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 listopada czyli dokładnie po 11 miesiącach od utworzenia pierwszego katalogu "Stefania"... zacząłem rendery.... a po wyplunięciu ich sukcesywnie jadę z pospro....:)).

Poniżej zamieszczam kilka klatek już obrobionych w nadziei że zajrzy tu jakiś specjalista od AE i coś jeszcze doradzi.... nadzieja niewielka bo jest ich niecałych pięciu w kraju ...ale może, a nóż widelec.

 

5.jpg

 

 

12.jpg

 

 

11.jpg

 

 

10.jpg

 

 

7.jpg

 

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..dziękuję wszystkim specjalistą od posrpro.... za pomoc... to jest ten rodzaj pomocy, który w sumie przynosi najlepsze efekty....:)))

 

dziadku3D, myślę, że nie chodzi o to, że nikt Ci nie chce pomóc co zrobić w postpro - projekt po prostu do wrzucenia go do postprodukcji ma jeszcze kaaaaaawał drogi. Te rendery są na etapie animatika i nie bardzo jest co w postprodukcji poprawiać.

1. Oświetlenie scen - nie zrobione w ogóle - dalekie plany mają te samo światło co bliskie, tło sugeruje zupełnie inne źródło światła niż speculary i inne elementy sceny. Np. kadr 3 - książyc ma za sobą a cienie w lewo

2. Nie ma w ogóle ambient occlusion i cieniowania ogólnie

3. Brak final gather

4. Źle otexturowane modele- za bardzo generycznie i niespójne rozmianem w scenie

5. Nie ma spójności obiektów w scenie - przenikają się obiekty

6. shadery leżą - szyba na te same refleksy co "drewno" domku

7. wszystko mega płaskie - ziemia, strzecha na dachu, dróżka

8. brak jakiejkolwiek atmosfery - mgła, "haze"

9. Jest jakiś tam dym ale jest w ogóle nie oświetlony - nie widać jego struktury

 

... ogólnie mógłbym tak ciągnąć jeszcze dłużej, ale jak chcesz po prostu już wrzucić do postprodukcji i zakończyć projekt to dodaj jak najmocniejszą winietę, sciemnij i rozmyj tło, dodaj glow na ognisko i na wszystko narzuć "glare" i może jak będzi ebardzo ciemno wszędzie to się wybroni. Na chwilę obezną niestety to nie jest "stylizowane" tylko po prostu animatik. Przykro mi, ale najlepszy magik z tego nie wyciągnie za wiele - po prostu baza leży.

 

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka ma być mgła...??... żeby nic nie było widać.... AO jest wszędzie, na FG mnie nie stać na średniej klasie komputerze biurowym.... ograniczenia były jasne klatka 3 min w renderingu.... ja się nie ścigam z PI... w szaderach, tylko lecę bokiem, żeby być z przodu... mimo wszystko....:)). Konwencja bajki spokojnie kupi płaski dym i oświetlenie mniej realistyczne.... chyba że powiesz mi jak oświetlić dym..... bo ja tego nie wiem jak setki innych rzeczy... wiec sie pytam i pokazuje przykłady jak zrobiłem i na co mnie stać....:))).

Nie mogę zrobić tego jak fabryka, wiec jak ktoś powie mi jak mimo wszystko poprawić pewne rzeczy będę wdzięczny, siedzę sam nikogo się nie mogę o nic zapytać.... no to rzeczywiście może niech tak zostanie... muszę to dam radę....:))).

 

No i mam @benyu problem jak oceniać Twoje uwagi... nie wiem co sam zrobiłeś, przynajmniej nie znalazłem....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... FG możesz sobie chyba policzyć tylko raz... Bierzesz dużą kamere obejmującą całość i dajesz na FG ile komp wytrzyma i liczysz, liczysz, liczysz i zapisujesz na dysku. Jako, że FG zapisuje tylko punkty powinno działać. Przynajmniej tak myślę jeśli się myle chyba ktoś mnie poprawi

 

Powiedz na czym zrobiony dym to powiedzą Ci jak go oświetlić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o FG nie wiem nic oprócz tego, że nie policzyłbym tego do końca życia.... prawie 200 scen, 30 min (i5/8GB).... a efekt jakościowy w scenach byłby niewspółmierny do czasu renderingu...:))). Tylko mi nie pisz żebym skrócił kiedy bym chętnie wydłużył....:)))

Powiedz mi po co mam oświetlać dym, to jest mała chatka i pali się tu drewnem.... a to biały dymek, a nie smolisty dym z komina fabrycznego.... mnie wystarczam, że się rusza...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ale mapę FG możesz zapisać na dysku ;) Liczysz wszystko raz i tyle ew. możesz iść w drogę dalszej optymalizacji i wgl tło zostawić i wypalić na tym ligthtmapy etc. dać zdeph(czyli "mgłe" zgodną z zasadą powietrzną perspektywy zresztą) masz więcej parę sekund...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDepth jest i jest użyty jako głębia powietrzna, a do tego w Maxie dodana mgła... większej mi nie potrzeba wtedy gdy sie to działo powietrze było i tak czystsze....:)))... to nie obrazki z filmu apokaliptycznego...:))).

Niestety nie wiem dokładnie jak jest z tym FG oprócz tego że się go włącza w Maxie....:)))... ale scen jest jak pisałem prawie 200 więc to i tak trzeba by liczyć... może mi to ktoś kiedyś wytłumaczy ale to już przy następnym filmie.... tu już jest po wszystkim... rendery idą i będą szły jeszcze parę miesięcy.... potem poprawki.... wiec teraz tylko tyle ile się da podciągnąć w AE... a tu też nawet czeladnikiem nie jestem.... ale się staram....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam @benyu problem jak oceniać Twoje uwagi... nie wiem co sam zrobiłeś, przynajmniej nie znalazłem....:)))

 

Właśnie przez takie komentarze większość boi się Ci w czymkolwiek pomagać. Pomagam Ci wymieniając co należy poprawić, a Ty wyskakujesz z tekstem "Nie wiem czy warto Cię słuchać, bo nie wiem co zrobiłeś w życiu!". Nie wiem jak z Twoją inteligencją ogólną, ale w inteligencji emocjonalnej masz ogromne braki. Polecam wyjść z domu czasem i spotkać się z ludźmi, poobserwować ich zachowania i co sprawia przykrość, a co powoduje przychylność ludzką.

 

Jeżeli Cię to uspokoi to pracuję profesjonalnie przy tym o co pytasz od 12 lat. Mam przesiedzianych ponad tysiąc dupogodzin przed video tutkami i wielokrotnie więcej robiąc projekty za znienawidzone przez Ciebie pieniądze. Tutaj masz mój jedyny "pełen metraż" jaki w życiu zrobiłem - grubo ponad dekadę (czyt. 10+ lat) temu zaraz po szkole Multimedia 3D, w której nic się nie nauczyłem: http://www.youtube.com/watch?v=kXvoPOOvQyg, nie mając do dyspozycji takiego arsenału materiałów jak Ty masz dzisiaj, renderowane na Pentium Celeronach x2 sztuki i dałem radę, więc nie marudź, że nikt Ci nie pomaga i sprzęt masz gówniany. Jak chcesz coś bardziej aktualnego to tu masz mojego reela - https://vimeo.com/46707020, ale on Ci nic nie pomoże gdyż jest to reel techniczny, a nie generalistyczny. Chociaż na końcu jest jakaś tam generalistyczny strzał w wolnym czasie. Mam nadzieję, że po moim wywodzie będę już mógł Ci pomagać ... chyba że znajdziesz jeszcze jakiś powód dla którego moje zdanie itak się nie będzie liczyło. Ale z doświadczenia wiem, że w ten sposób nikomu nie udowodnisz, że jesteś w tym dobry, a tylko zrazisz tych od których możesz się wiele nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego nie masz tego podane w profilu na forum....???... wstydzisz się....:)))... w profilu masz podane programy ale bez AE... tyle wyczytałem..... o mnie masz wszystkie dane.... a ja muszę wiedzieć kim jest i co zrobił ten z kim rozmawiam zwłaszcza jak mam słuchać jego rad... nie ma czasu na wysłuchiwanie kogoś kto by chciał, a nie jest tym czym by chciał.... on zawsze mocno, że tak powiem koloryzuje....:))).

W świetle tego co pokazałeś to Twoje rady, żeby zrobić wszystko od nowa bo to jest delikatnie mówiąc do dupy.... napawają mnie sporym optymizmem i jestem niejako zadowolony z Twoich rad...:))).

Ja robię jakąś mocno określoną całość w której muszę wszystko zrobić sam... i to jest mocno przemyślane... oczywiście w takim zakręceniu w jednym temacie można się zagubić... po to pokazuje to ludziom tu i tam i uwzględniam rady, ale to są zwykle spotkania nie internetowe i ja wybieram rozmówców którzy są wiarygodni i są dla mnie autorytetami...:))).

Ja niczego nikomu nie chcę udowadniać i pracy nie szukam... chcę skończyć kolejny film.... i jakoś tak w tym duchu zakończyć swój żywot....:)) Film nie jest w duchu tych co jeszcze mają czas, ale to ich wybór... i mój też. Ja wszystko robię nie tak jak trzeba, ale mimo wszystko tego co masz na końcu Reeala bym wywalił....:))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja wszystko robię nie tak jak trzeba, ale mimo wszystko tego co masz na końcu Reeala bym wywalił....:))).

 

Nawet nie wiesz ile osób mi to mówiło :) Ale to jest zbyt drogocenny akcent, który jest nietykalny. Przypomina mi czasy kiedy jeszcze po pracy czułem niedosyt 3D i ganiałem z kamerą robiąc animowane wstawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności