Skocz do zawartości

Great Nobody


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... chyba jako kolejny odkryłem w sobie syndrom nezumiego

Brzmi groznie :D

 

Ja to widze tak - albo wszyscy - lacznie z dziadkiem bawimy sie w tych jego watkach i wszyscy udajemy, ze to tak na powaznie (a tak na prawde parskamy smiechem i wypisujemy kolejne NIBY-powazne teksty zeby sobie pouzywac) albo...

No wlasnie, nie chce wierzyc, ze dziadek tak by na serio sadzil, ze ktos mu zazdrosci, ze kogos cos swedzi i szczypie widzac jego prace i ze tu przychodzi bo... no sam nie wiem.... Wbic szpile "Wielkiemu Artyscie" :D Nie chce w to wierzyc, bo to by znaczylo, ze mam do czynienia z osoba odbiegajaca od normy w kierunku, gdzie czeka spokojna muzyka, nieco irytujacy brak okien i przymilnie usmiechajacy sie ludzie potwierdzajacy kazde nasze slowo i serwujacy kolorowe pastylki. Moze wiec lepiej przyjac sobie, ze to wszystko zabawa i tyle.

Z rzeczy ktore i w jednym i w drugim przypadku powinny dac dziadkowi do myslenia - mimo, ze watek ma dziesiatki wpisow niemal nikt nie komentuje jego pracy. Ja tego akurat filmu nawet nie obejrzalem... Wlaczylem sie w dyskusje bo ta i tak dotyczyla dziadka a nie tego co robi - a jako taka wrozyla darmowa rozrywke. Po co nad czyms siedziec godzinami a potem samemu skierowac watek na bezdroza i zbombardowac wlasny projekt zniechecajac do jego obejrzenia pozostaje slodka tajemnica autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

..skoro ktoś dyskutuje i ocenia oraz naucza.... a nie obejrzał tego o czym.... to chyba ja jestem tym co podaje te kolorowe pastylki... i nadzoruje ten oddział zamknięty.... dlatego raz jest głaskanie a innym razem elektrowstrząsy....:)))... ja tu o tym decyduje... reszta myśli ze myśli...:)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sek jest w tym, ze te wielkie dyskusje nie dotycza tego co ty tworzysz :D To jest w tym wszystkim najzabawniejsze. A nie, przepraszam - najzabawniejsze jest to, ze ty sam swoimi swiatlymi.... ;)))))))) komentarzami odwracasz uwage od tego co zrobiles. Potem jest juz tylko sieczka z serii dziadek kontra reszta swiata a wszystkie twoje dupogodziny przed monitorem ida na marne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, zgodnie z forumową klasyfikacją reputacji, Dziadek jest "klejnotem wśród brzydoty" :D.

Gdybym nie pamiętał tych forumowych historii z Dziadkiem 3D, to bym powiedział, że dziwie się, że ten wątek jeszcze się ciągnie i na milion postów 3 dotyczą samego filmu. (obejrzałem cały! Jest za to jakiś medal?) Było nie było Dziadku, jesteś gadułą, bo swoimi komentarzami podtrzymujesz płomyk tej dyskusji o sHtóce, ale jakąś swoją wartość masz i trzymasz się swego. Ciekawe co o mnie powiesz, nieopierzonym.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie idzie na marne... ja całay czas pracuje... renderek poglądowy 2min...coś trzeba robić w tym czasie..... a pacjenci w kukułczym gnieździe czekają co terapeuta napisze... żeby się wspiąć na swoje wyżyny intelektualne.... i do tego opowiadać że wczoraj im nic nie pokazywałem, a jak pokazywałem to oni nie oglądali.... a ja widzę w statystykach na Vimeo jak szaleje statystyka po każdym podsunięciu linka.... kabaret... ale trzeba pacjentom jakoś pomóc się odnaleźć.... i przywrócić normalnemu życia ...:))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak (bo każdy może inaczej): Myślą przewodnią było wspomnienie ofiar tego obozu dla dzieci, a nawiązanie do Jasia i Małgosi było akcentem zarówno łączącym jak i kontrastującym dziecięcy świat z okrutnymi realiami, w których nie można było liczyć na oszukanie baby Jagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj Joela... dokładnie i kilka razy.... on wszystko napisał..... co oznacza, że przekaz jest czytelny i oczywisty... tylko... no właśnie....:)))

 

Nie interesują mnie interpretacje Joela!

Potrafisz dyskutować o swoim filmie, czy nie potrafisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie sie, bo po pierwszej frustracji dyskusja jest nawet zabawna ;) Taka zabawa w odwracanie kart podaje ktoś do Ciebie jedną magicznie sie zmienia w drugą ty mu oddajesz i znów sie magicznie zmienia w inna i w koło macieju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Decyma czytaj co piszę.... to mój film i dyskutuję jak chcę (już 17 stron)... Joel nie miał problemów, Ty też nie masz tylko idziesz w zaparte... Twój problem...:)))

 

W moim odbiorze takim tytułem okazujesz - delikatnie to nazywając - brak szacunku dla tych umęczonych i pomordowanych Dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zórb WiPa lepiej w animacji, o dziwo nieźle wygląda ale skrzynia z lewej blisko kadru jest za płaska zrób lekkie dissplace i będzie dobrze i masz te belki na ścianach zza dużym bumpem i stołek na środku lewituje, a jest w miejscu które sciaga zwrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..przecież to próbne ustawienie... jak będzie postać będę dopiero dogrywanie pod konkretną kamerę (którą źle poprowadzę)....

skrzyni nie będę mocno poprawiał bo to nie skrzynia ze skarbami piratów... tylko prosta wiejska skrzynia... zwykle była mocno pomalowana ale to mi tu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie to wygląda!

moze jakaś zasłonka w oknie, albo przybrudzenie na szybie by się przydalo? Ale to w sumie szczegół..

Jestem fanem samowaru :p rodzice mieli kiedys coś takiego i nawet raz herbate w tym zrobiliśmy :p, a na codzień stał na szafie i błyszczał :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz flaszki za bardzo się za bardzo święcą, zmniejsz reflection albo światło. Nienaturalnie strasznie, zasada ze świeceniem jest tak, że można oszukiwać kantatować widza, ale nie można z niego idioty robić. Masz u góry świetne źródło światła(lamka) do rozświetlenia pomieszczenia, a skoro bajka to nie musi realistycznie nie świecić sie w dzień. Po za tym shader wiadra ma strasznie nie realistyczne highlight poszarp to specularem i siła światła wpadającego do środka jest za mocna do obrazu za oknem. Z boku jak widać światło to sporo sie liczy lepiej zlightować to normalnie, zrobić passa i w postpro to poszarpać blurem odpowiednim, a i lira korobowa, uwielbiam ten isntrument ale teraz skoro to ubogie pomieszczenie to nie pasujuje, powinna być prostsza ta wersja co masz pasuje bardziej to francuskiej arystokracji.

 

daje jeszcze link do kilkuminutowego tutka z techniką, która sie przydaje jak chcesz coś brudzić na cg textures masz pełno brudów z alphami i przeklajasz w ten sposób do fuzji i od razu lepiej to wygląda Edytowane przez legomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzesło przy okno rzeczywiście za duże... wiadro też do dupy...ale jak pisałem to w zasadzie próba klimatu wnętrza i będą poprawki przy wprowadzeniu postaci która powinna być wiodąca wtedy i tam masę rzeczy trzeba będzie topić. Więcej szczegółów chyba nie ma sensu wprowadzać jest ich aż nad to... to nie stalka tylko film... podmalówki nawet jakby zrobił by je Nicponim były by bardziej płaskie...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale widzę lubisz ją... w końcu jest realna i nasza... a nie w rajtuzach i z plastikowymi uszkami.... dla zbawienia gwiaździstego sztandaru.... dobrze czasami zakpić z tego jak Hendrix na Woodstocku.....:))... u nas świątki w kapliczkach raz to ruskie raz amerykańskie zafarby obsikują w zadumaniu....:)))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam, świetna ta wycieczka po własnym świecie.Nie ma sie do czego dop.... ponieważ wszystko wydaje sie przemyślane. A nie zastanawiało cie kiedyś , żeby zrezygnować z tych realistycznych renderów- pytam odnośnie najnowszego filmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Thx, a pewnie wiesz...:))... ja jestem tu i teraz moje korzenie słowiańskie kilkaset kilometrów w prawo i w lewo... jeszcze trzeba to wszystkim przypominać że MY są stąd... realni, niepowtarzalni... walczący od stuleci o wiarygodność.... nie będzie nam jakiś komiks z ziemi wyrwanej prawowitym i kapitale zbity na czarnych... paprał w umysłach.... więc na razie będzie realistycznie i po naszemu...do bólu... i wciąż... trzeba wrócić do IX wieku i odbudować humanizm w relacjach międzyludzkich... i gówno mnie obchodzi że idzie nowe.... zimne nieludzkie oparte na eliminacji bardziej wrażliwych.... no... Ty to pojmiesz... a reszta....????...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święta racja ale niech mnie czart za ucho wytarga jeżeli myślałem o obrazoburczych na brudzie wychowanych maziajach, których konwencja pustką wieje. Wole twoje nieruchome ręce w obrazach niż kulawo animowane kłykcie. Wole twoje realistyczne, nieruchome postacie 3d niż jakieś w udawanej kulawej stylistyce cartuuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerka zastanawiam sie ...przecież do cholery masz wyrazisty styl...widać go i w tych ostatnich renderach.

Dobra myślałem o sobie : ach może Daniel chciałby żebym mu jakiś detal w popiep...ny sposób wyrysował a chłop już by sam sobie go do filmiku ubrał. Egoista ze mnie .

 

legomir jesteś niegrzeczny, co sie z wami dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Legomir ... czas na Twój udział w tej ciągłości... ona się działa... teraz kolej na Ciebie.... walnij jakiś wulgarny napis na czystej ścianie w proteście przeciwko temu co było.... i zacznij od początku.... masz prawo, ja też mam prawo do nie robienia tego....:)))))))))))

To czego czepiasz się IX wieku... siedź w średniowieczu...:))

 

@Thx... co się dzieje... ???... pomału wraca świadomość, a to boli....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności