Skocz do zawartości

Great Nobody


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, co to za nagroda bedzie... Znajac ciebie wreczysz ja niemal wszytkim i nikt nie poczuje sie wyrozniony. To juz lepiej wreczaj jakiegos "Zlotego Dziada" swoim pochlebcom. Ale zaraz... Na podium sa trzy miejsca, ty sie sam stawiasz na pierwszym... No nic - to w razie braku kandydatow na dwa pozostale mozesz przyznac tylko sobie i jestes gosc. Jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drogi Dziadku3D! Małe dziecko jest w stanie wykazać Ci na tym obrazku niedoróbki i fuszerkę.

Publikując tę "scenę dopiętą" masz na celu wkurzyć ludzi. Jak nieznośny bachor, który piardnie przy obiedzie,

żeby zwrócić na siebie uwagę i żeby coś się wokół niego działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Dziadku3D! Małe dziecko jest w stanie wykazać Ci na tym obrazku niedoróbki i fuszerkę.

 

...widocznie nie jesteś nawet dzieckiem, skoro nie potrafisz tego wykazać i piszesz tylko o pierdzeniu ... to się nazywa gaworzenie....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..zmazy to ja mam na pampersie jak to czytam.... misiaczku... to nie jest stalka do Złotej Galerii (w której Ciebie pełno) tylko klatka ze sceny w ruchu....:))).... ale dawaj, dawaj.... dziś potrzebna mi siła do następnej sceny... a największą siłą na świecie to zawiść i głupota... trochę sobie odessam..... straszny nienasycony Dziadek Zombie.....:)))))))....:))))...:))))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszasz akces, pokazujesz co potrafisz (ja pokazałem)... o rozmawiamy dalej... inaczej to szkoda czasu... ja jadę bez względu na wzgląd... :)))

 

wpisowe jakiej wysokości za udziału wzięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicz też, na świecie musi mieć swoje miejsce. Dziadek jest najlepszym przykładem, braku samokrytyki, wyczucia plastycznego, umiejętności analizowania rzeczywistości, czy choćby umiejętności technicznych. Dodatkowo zerowa ambicja w celu samorozwoju, jedyne w czym jest mocny to w uzewnętrznianiu swojego ego poprzez tekst, który nawet nie jest w język polskim. Szczyt arogancji, egocentryzmu i braku ambicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relatywnie rzecz biorąc... to tak pięknie zanimowanego tostera dawno nie widziałem, drogi kolego wspaniale analizujący rzeczywistość.... a kiczem to tam nawet nie było czuć... zwykły międzygalaktyczny odpust... a w zasadzie pustka.. przepraszam.... próżnia treściwa... aż strach pomyśleć co będzie dalej... no ale jakie doświadczenia takie majaki....:)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no tak ale.... ja nie jestem reżyserem... ale także scenarzystą, scenografem, modelarze, teksturuje, oświetlam, robi post-produkcję , montuję, robię dźwięk i muzykę..... a krytykują tu tylko wyśmienici znawcy tematu z szerokim doświadczeniem i wysoką kultura osobistż.... no i najważniejsze moderatorzy są bardziej przystojni......:)))

 

@nicponim...no niestety sie nie załapiesz na statuetkę...podmalówek nie będzie....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super ze jestes wszechstronny. Sens tego clipu jest inny - Twoje dzielo nie broni sie samo, jest slabe pod wieloma wzgledami - ludzie podsuwaja ci rady jak zrobic je lepszym, ty natomiast dasasz sie jak primadonna, porownujesz do Picassa zamiast zastanowic sie czy naprawde jestes takim geniuszem i juz niczego w Twoim dziele nie da sie poprawic. Ba, nawet jesli nie chcesz poprawiac, mozna chociaz zastanowic sie nad czym popracowac mocniej w nastepnym dziele. I tu juz nie chodzi o to jak mocnego masz procka czy jakich skryptow i narzedzi uzywasz tylko o podstawy warsztatu. Widzialem wspaniale historie opowiedziane za pomoca scinkow papieru i podstawowych ksztaltow. Cos jakbys chcial opowiedziec historie, ale mialbys slaba wymowe, nie za bardzo znal gramatyke i lalbys na skladnie. Nawet najlepsza historia w ten sposob opowiedziana traci urok i sens. Tworz dalej, tylko zdystansuj sie do swojej "sztuki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica jest tylko taka, że Ty się nie zgadzasz pod moim filmem... a ja się nie zgadzam bo go zrobiłem.... :)))))))))))

No i wlasnie o to chodzi, ze brak ci dystansu do swojej tworczosci, uwazasz kazdego krytykanta za niegodnego jej odbioru. Zachowujesz sie dokladnie jak ta pozal sie boze rezyserka z powyzszego klipu. To czy przyjmujesz krytyke czy nie to juz twoja sprawa, natomiast uciekanie sie do osobistych wycieczek przeczy istocie tego forum. Zmykam, ide poogladac prace ludzi, ktorym zalezy na rozwoju a nie na narcystycznym napawaniu sie wlasna tworczoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, lecimy na rekord! Dajesz Dziadku dajesz! Szczerze mówiąc ja nie pojmuję pospolitego ruszenia przeciw Dziadkowi3D. Jest pewien wysokiego standardu tego co robi, nie przyjmuje krytyki od osób, których filmów nie widział i zlewa ich ciepłym moczem, gdyż nie zna ich osobiście, więc nie mają wpływu na jego życie osobiste ... NOI??? Ja pierdykam - człowiek robi animacje bo to kocha i chce zawrzeć w nich swoją wizję ... dlaczego ma tego nie robić? Bo nie robi tego zgodnie ze sztuką? Łamie podstawowe zasady kinematografii, grafiki 3D, fonii i fotografii ... I CO Z TEGO? Wyraźnie nie chce od nas słuchać krytyki, a nawet jak chce to powie że nie chce w niemiłosierny sposób. Ale nie czaję osób, które z tego powodu wylewają frustracje w kierunku Dziadka. Nie podobają się jego filmy, nie podoba się osoba to nie oglądajcie i żyjcie sobie dalej swoim życiem. Nie toleruję większości polskich seriali to ich nie oglądam ... geezz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to może wyjaśnię... ;) sęk w tym, że ktoś chce robić film sam... a nie żeby go robili wszyscy z forum, ze swoimi "genialnymi" uwagami... robiłem kiedyś strony... były one... z ogólnego punktu widzenia... tandetne, ale były moje... później się okazało, że trzeba inaczej, żeby było dobrze... teraz jest dobrze, ale nie jest moje... gdybym do teraz robił swoje pewnie nie byłyby już takie tandetne ale nadal byłyby moje... ;p btw. większość z was nie zrobiła połowy tego co dziadek... a jesteście 10 razy mądrzejsi... chyba gdzieś się wam pogubiły proporcje ;)

 

@dziadek - wielki respekt za wymodelowanie forda w jeden dzień... ja jeszcze się nie zdecydowałem czy w to w ogóle wierzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie jeden dziadka film bardzo spodobal (mimo, ze moglby byc krotszy o conajmniej polowe). Podobaja mi sie tez niektore jego fotki. Wielka szkoda ze siedzi na swoim tronie i nie chce sie podszkolic bo moglby wypuscic cos na prawde swietnego - zyskaliby na tym nie tylko widzowie ale i dziadek glodny pochwal ;)

Przekomarzam sie z dziadkiem bo jest idealna postacia do slownych przepychanek - zawsze cos odpowie, zawsze idzie w zaparte, co by nie powiedziec to jakos zripostuje (chocby kiepsko albo nie na temat :D). Jakbym mial byc szczery to cenie tego dziada :P (ktory tez moja ksywe przekreca na wszystkie sposoby). Tyle ze dziadek nie daje sie lubic po prostu - tak juz ma. Pamietam ze kiedys pochwalilem jego fotki a on widocznie tylko przelecial szybko po tekscie albo nawet nie czytajac przyjal, ze go krytykuje i walnal swoja typowa odpowiedz :D I teraz ide o zaklad ze tez tak bedzie - mimo ze w gruncie rzeczy go chwale w jakims stopniu to i tak pierdyknie cos w swoim stylu, prawda dziadku? ;) I luz. Bez dziadka czulbym sie jak Pawlak bez Kargula ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje proporcjami. ja jednak protestuję przeciwko odbieraniu prawa do krytyki ludziom, którzy nawet nic nie zrobili w danej dziedzinie. Kazdy człowiek ma rozum, swoją wrażliwość, jakoś postrzega i analizuje świat wokół oraz to co nazywamy sztuką. Często w życiu zdarzało mi się słyszeć apropos obrazu czy rysunku bardzo ciekawe i rozwijające uwagi od ludzi, którzy nie mieli nigdy z tym do czynienia a jedyne opierali się na swojej wrażliwości i przemyśleniach. Wiadomo, że pochwały od ludzi, którzy robią coś lepiej od nas są słodsze niż od tych, dla których jest to czarna magia. Ale krytyka powinna boleć i motywować tak samo mocno, niezależnie od tego kto ją wygłosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A pan artysta-rowerzysta, uparcie twierdzi ze jest całkowicie spełniony i perfekcyjny.-a to juz delikatnie mowiąc- irytuje i drażni ...

 

Mnie też polskie seriale i Mrożki denerwują ... dlatego ani seriali ani ich po prostu nie oglądam i nie rozmawiam o nich na forach ... cholera własnie o nich rozmawiam :/

 

Proporcje proporcjami. ja jednak protestuję przeciwko odbieraniu prawa do krytyki ludziom, którzy nawet nic nie zrobili w danej dziedzinie. Kazdy człowiek ma rozum, swoją wrażliwość, jakoś postrzega i analizuje świat wokół oraz to co nazywamy sztuką. Często w życiu zdarzało mi się słyszeć apropos obrazu czy rysunku bardzo ciekawe i rozwijające uwagi od ludzi, którzy nie mieli nigdy z tym do czynienia a jedyne opierali się na swojej wrażliwości i przemyśleniach. Wiadomo, że pochwały od ludzi, którzy robią coś lepiej od nas są słodsze niż od tych, dla których jest to czarna magia. Ale krytyka powinna boleć i motywować tak samo mocno, niezależnie od tego kto ją wygłosił.

 

Tak, tylko po co krytykować jak autor dobitnie Ci pokazuje, gdzie Cię ma? :) Skoro nie chce słuchać krytyki to po co psuć sobie krew? Dobrze, że Nezumi to wyjaśnił, bo z wiekszości postów wnioskowałem, że Dziadek swoimi ripostami niszczy komuś życie, ale skoro to relacja Pawlak-Kargul to ma to sens :) ... no to Panowie ... :))))) ... panie ... :))) ...... jedziemy dalej! ... O ile świat wasz ... medialno-ITI ADHD .... :))))) ...... pozwala wam coś zrobić .... a może nie .... :))) ... nie wiem .... :))) ... robie film ....

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzPrzybysz... każdy może krytykować polską reprezentację... ale najpierw niech się zastanowi jaka kasa idzie w niemiecką ;)

nicponim... mnie też irytują ludzie w ferrari... przypuszczam, że tylko dlatego, że sam takiego nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny - ja się odniosłem do pojawiających się innych głosów w tym temacie. Ja na wpłynięcie w jakiś sposób na dziadka nie liczę.

To jest zupełnie zupełnie inna bajka. Ale z innymi można może jakoś tam polemizować.

 

torm- ale jaka kasa? W dobie komputera i internetu każdy ma równe szanse jeśli chodzi o rozwój w grafice. No może nie idealnie równe, ale mocno zbliżone. Wychodzę z założenia że każdy z nas tutaj ma internet oraz podstawowe narzędzia, które umożliwiają nam tworzenie. Reszta twki już tylko w naszej inteligencji i pracowitości.

 

Dla potwierdzenia tych słów. W Polsce nie mamy właściwie że dobrych szkół uczących grafiki. A grafików mamy na światowym poziomie paru. Praca+upór+inteligencja. Z pewnego względu może nawet gorsza pozycja materialna jest przewrotnie wręcz czynnikiem dającym przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Aczkolwiek nauczysz sie fakować sporo efektów :p

 

Ot co! :) Mając dobrego kompa od początku, nauczysz się że najlepsze efekty są fakowane dopiero po 10 latach pracy, albo i później, a tak masz już ten etap za sobą już na starcie :D

 

... taki mały off top ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku, możesz gadać zdrów i się nie zgadzać z tym, że ktoś się nie zgadza, z tym, że ty się nie zgadzasz z jego opinią, ale czy jest szczerze jakiekolwiek miejsce w naszej czasoprzestrzeni, w którym dostałbyś pozytywne opinie na temat swojego "dzieła" ? Czy mamy rozumieć, że wszyscy tutaj zgromadzeni się "nie znamy" jesteśmy artystycznymi indolentami, a twój geniusz po prostu wyprzedza nasze czasy i za sto lat będą stawiać szkoły twoim imieniem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicponim... mnie też irytują ludzie w ferrari... przypuszczam, że tylko dlatego, że sam takiego nie mam ;)

 

o czym ty mówisz? Dziadek jeżdzi starym fiatem, a zachowuje się właśnie jakby siedzial za kierownicą ferrari- i tu jest cały pies pogrzebany.

I tu nie chodzi o zazdrość, bo z calym szacunkiem,ale nie mam czego mu zazdroscic- no moze tych 50km na rolkach, bo sam na rolkach jezdzic nie umiem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no wyszło 60,52km/26.21km/h/115 śr. tętno... czyli pieszczoty podczas drzemki, ale pogoda była fajna... no i nie było to Ferrari tylko góral..!!!

...a Wy sobie tam piszcie.... jakieś wnioski prędzej czy później z tego wypłyną... a ja wypiję piwo...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy artysta pije co chce i robi to co chce... co zostało udowodnione... bo wszyscy coś koniecznie chcą napisać pod jego dziełami ...:))... widocznie tak czy inaczej został naruszony ich światopogląd i swędzi... to wykonują dziwne ruchy...:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój światopogląd naruszy, ucieszyłeś mnie... Lubię jak się rusza niezwykle elastyczny jest jak się porusza to nie skostnieje jak nie skostnieje to znaczy, że póki co żyje jako rdzeń tej osoby co jest w środku a nie połączone żebra skorupy żółwia. To skoro może sie wpasowywać w piwne schematy nie może się wpasować np. w schemat ruchu kamery? Hmm... chyba jako kolejny odkryłem w sobie syndrom nezumiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności