Skocz do zawartości

artki


artki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !!

Po dosyć długim tradycyjnym rysowaniu próbuję tabletu. Wrzucam lepsze z pierwszych prac i czekam na rady :D Nie mogę pozbyć się "sztuczności", prace wychodzą dosyć plastikowo :/ .

beznazwy3mn.jpg

 

beznazwy3d.jpg

Edytowane przez artki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W pierwszym chciałem uzyskać taki efekt rażącego światła odbijającego się od śniegu, widocznie jest nieczytelne :D . Co do drugiego to mam takie przyzwyczajenie z ołówka że sporo działam czernią zamiast kolorem, będę starał się go wyzbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no tak, jeszcze jasne rejony są zbyt białe a ciemne zbyt czarne. Śnieg to bardzo fajny materiał do malowania. Może poobserwuj jakieś fotografie lub prace znanych artystów czy to tradycyjnych, czy cyfrowych i zobaczysz, że śnieg posiada wiele innych kolorów nawet gdy jest bradzo rażący. Myszlę, że to może ci dużo pomóc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod przedmówcami. Śnieg ma wiele odcieni - zazwyczaj błękitów lub błękitnych szarości, ale to zależy m.in. od warunków atmosferycznych czy planowanego przez artystę efektu - a efekt rażącego światła odbijającego się od śniegu możesz uzyskać za pomocą osadzenia danego fragmentu w ciemnym kontekście. Ogranicz czystą biel, staraj się więcej pracować kolorem i szarościami, wówczas prace nabiorą głębi.

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... to przykre że cię nudzi, dlaczego nie zrobić z rysowania martwej wyzwania

 

nikt nie każe ci tępo kopiować obrazu przed sobą, zinterpretuj go, skup sie na jednym aspekcie.

 

myśle że te trzy prace to dobry przykład.

(znalezione gdzieś na CA)

cm11h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, nie wiem czy to dobrze, że kontunuję mimo ,że wcześniejsze linki padły ?

Dwa widoczki na podstawie refek, które starałem się dobrze zanalizować, no ale wyszło jak wyszło :)

 

11000x506.jpg

 

klif.jpg

 

szkic kadru

 

beznazwyjfy900x637.jpg

 

i mech

 

beznazwy2ud.jpg

 

 

I ciekawe doświadczenie przerobienia szkicu na model 3d

 

beznazwy1jol.jpg

Edytowane przez artki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matte-painting ze smiglowcem bardzo mi się podoba. Szkoda tylko, że czarno biały ;<. do widoczk polecam zrobienie sobie paru kopii obraz alberta bierstadta. moim zdaniem to najlepszy malarz pejza jaki by mo si wiele nauczy robi powodzenia i trzymaj tak dalej>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności