Skocz do zawartości

Jeremiah Harm - nowy film twórców Iron Sky


Dav

Rekomendowane odpowiedzi

Iron Sky był pierwszą dużą produkcją finansowaną głównie przez nas - zwykłych ludzi, którzy dobrowolnie mogli wesprzeć twórców filmu w produkcji. Twórcy tej ciepło przyjętej komedii science fiction wzięli się za kolejny projekt. Tym razem na ekrany wyląduje adaptacja komiksu Jeremiah Harm. Twórcy obecnie zbierają fundusze na realizację, ale efekty dotychczasowej pracy możecie zobaczyć poniżej - na trailerze.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2673

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

znowu jakieś bydle z petem i nadludzkich możliwościach mocno podpartych strzelbą... chce uratować mnie i mój świat ode złego... złego, które sam wymyślił i którym mnie codziennie straszy... a wokoło normalne życie, no może głupków coraz więcej bo w zasadzie tylko o nich się mówi.... to dlaczego nie być kolejnym...:))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ostatnio...??...!!!.... "Ziemia Obiecana" Wajdy...:)))... bo nie był adaptacją komiksu tylko literatury... chociaż podobno teraz komiks to też literatura... a przypominam, że to było kilka obrazków na ostatniej stronie w marnej gazecie.... jako taki ukłon i szpas dla ludu.... tak jak teraz seriale....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja nie mogę pozwolić, żeby mi superhiroł w rajtuzach nasrał w moją słowiańską duszę... ale każdy ma prawo wyboru i własnego zdania...:))

 

Ja to szanuję, ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Przecież komiks, czy serial może opowiadać o wszystkim. Nie bronię tutaj konkretnie powyższej durnowatej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek jak zwykle. Jezdzi na anglosaskich rolkach, paralotniarstwem nieslowianskim sie para, hamerykanskich programow uzywa na nieslowianskim komputerze zamiast za dluto chwycic i w debowej desce jakiego Tryglawa czy innego Swietoslawa wystrugac. Tfu! Prawdziwi Slowianie sie w kurhanach przewracaja!

 

Filmek dobrze sie zapowiada - koles przypomina mi Schwarzeneggera w Predatorze z odrobina Marva z Sin City. Jest dobrze.

Choc oczywiscie nieslowiansko (tu splunalem trzy razy przez lewe ramie i ruszylem przegonic poludnice z pola).

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... jak bym chciał oglądać sztukę wysokich lotów to bym poszedł do teatru :)

Moim zdaniem to pastisz filmów SF i nie spodziewał bym się tu analizy psychologicznej rodem z książek Lema :)

 

Iron Sky było spoko i to chętnie oglądnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności