Skocz do zawartości

Dexter’s Laboratory: Rude Removal


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Strasznie to głupawe, takie prostackie, gdzie na słowo (...) publiczność ryczy śmiechem. Serię oglądałem lata temu, z tego co pamiętam każdy kolejny epizod był słabszy od poprzedniego (a start był fajny).

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee... fajne :D mały chłystek byłem jak się przed cn godziny czasem spędzało. zawsze fajnie do tego wrócić. może to i głupie z czasem, ale więcej rozumiem tego angielskiego :D cow and chicken, 2 stupid dogs. jakie to głupie było, a jednak jak porównać z niektórymi bajkami, które teraz da się spotkać, o wiele lepsza zabawa. no i nauka języka od razu! myślę, że dzięki cn miałem zupełnie inny start w szkole. pamiętam taki odcinek "Omelette du Fromage" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego CN nie zdecydowało się wyemitować tego odcinka.

Ja pamiętam jeden z odcinków "Atomówek", w którym ich wrogiem był ogromny, niszczący miasto i gadający kibel. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że i ten Kibel i Atomówki przeklinały jak najęte, a cenzurą nie było "piiiiip", tylko odgłosy otoczenia (szczekanie psów, klakson, ćwierkanie ptaków itp). O ile się nie mylę to ta sama wytwórnia filmów rysunkowych, bo stylem też było chyba identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód:

-------

Wulgaryzmy.

 

Zgodnie z regulaminem i dobrym obyczajem na Forum nie tolerujemy wulgaryzmów pod żadna postacią.

Póki co kartka i ostrzeżenie. Jeśli będzie to nagminne - ban.

 

Pozdrawiamy

Moderacja Max3D.pl

odebrałem lekcję ironii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek akurat słaby, ale

Genndy Tartakovsky wymiata, stworzył „Laboratorium Dextera”, „Dwa głupie psy”, „Atomówki” i co najważniejsze dla mnie „Samuraja Jacka” :D

A ostatnio reżyserował "Hotel Transylwania".

Jego specyficzne podejście czuć we wszystkich tych bajkach i bardzo lubię ten poziom abstrakcji :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności