Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnio same głowy, to ja dla odmiany nie pokaże żadnej dyńki tylko mój obleśny długopis :P Jako że jestem jeszcze takim tam grafikowym lapsem nie wygląda to doskonale, ale zawsze to własne ;) Robiłem około godzine z przerwami :/ ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory panowie, Simple_man przepraszam, ehh znaczy sie to nie mialo byc obrazliwe, tylko,,,, ja wiem, ehh 'smieszne'? a chyba nie jest.

Sory odbija mi juz od tego czekania na wyniki bitwy.

pozdro

 

delate,,,, tak bedzie chyba najlepiej, bo moim celem nie bylo obrazac, cu: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeav - lol, normalnie spadłem z krzesła :D

takigo speeda jeszcze nie widziałem :)

 

Ja sobie wymodelowałem główkę w maxie (półtorej godziny) a potem pomęczyłem w ZBrushu (pół godziny) mam nadzieję że fajna :)

 

speedgowakoniec1ui.jpg

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jup, to dlatego że dałem niewiele divideów... Wiedziałem że będę eksportował potem do maxa i dlatego szczypałem się z ilością poly - nie chciałem żeby mi się komp zakrztusił, stąd niska rozdziałka :]

 

Całość miała mi posłużyć jako modele do poćwiczenia normalmap, ale efekt wyszedł tak beznadziejny że nie będę pokazywał ;) Chyba muszę na początek na czymś prostszym poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek
HejaQ

 

robilem dla kumpli z klasy VT od A do Z.Ogólne funkcje i takie tam

a tu półd własnie tego VT :)

Czas modelowanie bez komentarzy głosowych i tym podobnych moze 30-1h

:)

pzdr

 

 

A możesz udostępnić tego VT ??

 

Lub może Simple man raz nagrałby jak robi speeda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Piłeczki od golfa będą mi potrzebne później ale skoro są już gotowe to dlaczego ich tutaj nie pokazać.

Całość płodziłem ok godziny, niewiem czy to długo czy krótko wszak model prosty ale nie robiłem go zmyślą o umieszczeniu w tym poscie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie gadajcie nawet że tego nie macie :) każdy profesjonalny informatyk musi mieć takie zajebiste pudełko na płyty z przegródkami i wysuwaną listą na dole którą zapomniałem wymodelować ale u mnie się urwała więc jestem usprawiedliwiony. wiecie jaka to poręczna rzecz? zrobie kiedyś zdjęcie specjalnie dla was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności