Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to moze ja swój speedzik ;)

 

Chciałem sprobować czy wyjdzie mi jakoś zrobienie szybkiej kanapy i foteli. Obszycia są nie dokończone ale już mi sie nie chcialo ich robić i wrzucam jako finished. Niedlugo chce zrobić jakies nowe fajniejsze ;)

 

Moedelowanie okolo gozdinki moze poltorej + z troche bawienia sie ze scenką.

 

troszke dluzej z renderowaniem itp tu link do wszystkich prób ;)

 

Pozdrawiam!

 

01forum.jpg

 

02forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej bawiłem jest POV-RAYem teraz powolutku próbuje nauczyc się 3DS MAXa. W ciągu 1h udało mi się zrobic felgę /co nie którzy stwięrdzą, że pewno wirnik od Boeinga hehe - ale z zamierzenia felga miała miec duży rant więc może byc złudzenie :)

 

Tekstur nie ma bo jeszcze nie umiem :D A co do oświetlenia też narazie testuje...

 

felga_3_3a_800x600_resize.bmp

 

Ponizej link do obrazka 800x600

http://3d.gtd.pl/3dmax/felga_3_3a_800x600.bmp

 

felga_3_3a_siatka_resize.jpg

 

Ponizej link do siatki (screen bo nie wiem jak mam zrenderowac aby sitake bylo widac :/

http://3d.gtd.pl/3dmax/felga_3_3a_siatka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach przerwy wczoraj koło 21:30 zainstalowałem Maxa (dzięki Kome, zmobilizował mnie i zachęcił :) ) i troche po dwunastej skończyło sie renderować to co jest na dole........ wiem czas tworzenia tego do szybkich nie należy (niecałe dwie godziny modelingu, z 20 minut na materiały, z pół godziny render), ale dla mnie to jest w miare szybko, bo umiejetnosci zbyt duzych nie mam ;)

 

Max7

Vray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhu... lepiej żebyście nie widzieli siatki.... bo aż strach, model robiłem w sumie tak na szybko i siatka jest tak okropona że szkoda gadać, model ma troche bugów, ale robiłem go jako rozgrzewke po dłuższej przerwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Base w maxie, potem ZBrush dwa podziały i troszkę zahaczyłem o Maya no i back to max... taki miks jak zwykle :)

Czas to jakieś 4h dzisiaj... siatencję mogę zapodać rzecz jasna :) tylko nie wiem ile tam będzie widać ;) też wstyd bo jak chodzi o topologię to nawet nie czyściłem i jest syf... ale animowana ta twarz nie będzie więc też nie bardzo chciało mi się babrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze kroki w wings3d

2 godziny, spędzone głównie na wyszukiwaniu rozkazów

ale fajnie sie modeluje tym

 

meshsmooth i render w maksie / vrayu

 

nie wie ktoś jak w wingsie można bez jakiegoś większego gimnastykowania się wybierać vertexy schowane za czymś? (np. w środku węzła w szalu, alb szyję schowaną za szalem)?

nie da sie ich jakoś wybrać, nawet jak mam przełączone na wireframe i je widze, zawsze się wybiera tylko to co jest z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności