Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mixer audio Pioneer djm-800

Model ma może z pół roku.

 

Już nawet miałem zrobione textury ale zabrakło chęci, odwagi, zapału żeby to skończyć.

Może go jeszcze kiedyś odgrzebie.

 

Czas to 7 godzin.

szary1au7.jpg

szary2yk3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

Modelowałem z pół dzionka, piłka wymodelowana i rzeczywiście na podstawie tutoriala, który gdzieś w necie śmiga.

Buteleczki rzeczywiście do kitu i nie tyle model co materiał ale miałem wiele z nim prób i to najlepsze co udało mi się uzyskać.

Siateczka:

wireoc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek jak na poczatek nie jest zle :), nawet bym powiedzial ze bardzo fajnie, on ma dzialko zamiast reki ? no i modelowales z zsphere czy wczesniej jakas prosta siatka w maxie a potem import w zb?

_kuba_ heheh fajny :) smieszny taki :P, jak mozesz to pokaz siatke bez ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania fajna glowka,

jest troche zbyt plaska, zwlascza jak sie patrzy z boku to to widac,

ucho faktycznie jest troche za wysoko ale to juz sama wiesz, chyba oczy sa troche za szeroko, no i broda troche za bardzo szpiczasta, jak bedziesz robila nastepna glowke to podciag tez kaciki ust troche w dol bedzie lepiej wygladalo, jak mozesz pokaz siatke bez smooth a, ale faktycznie widac ze w dobra strone idziesz :)

_kuba_ fajne, to teraz dla odmiany pokaz z ms :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie bede bardzo orginalny jak powiem ze nie wiedzielam gdzie to walnac i wyladowalo tutaj ale tak jest...

w kazdym razie siedzialem nad tym zeby nie zklamac jakies 12h i coby nie powiedziec wydaje mi sie ze to jest speed, aczkolwiek moge sie mylic.

speedrm8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności