Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z powodu pewnej mojej gafy straciłem plik speeda ... ale był prawie gotowy to też postanowiłem dać renderek ... brakuje pare rzeczy :( ... a nie mam jak to kończyć ...

 

gril.jpg

 

 

Około godzina czasu ... mental ... podstawowe ustawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liber: jak bedziesz robil nastepnego drinka to zeskaluj płyn tak żeby trochę (minimalnie) "wnikał" w szkło, daje bardziej realistyczny efekt, zreszta obczaj manual vraya w necie, tam jest caly rozdzial o wstawianiu i renderowaniu realistycznej cieczy w scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem tego tutka, ale jakoś szczególenie nie zwróciłem na to uwagi. Oczywiście masz racje:)

coctail02mu4.jpg

 

Tego drinka zrobiłem rano, ale dopiero teraz wstawiam bo wcześnij mnie nie było, Czas podobny do wcześniejszego drinka. Powinno byc krócej, ale dopiero uczę się particle flow.

Adek_CG zainspirowany reklamą domestosa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis faktycznie bardzo ladna kanapa, mozesz wrzucic siatke ?

Georgas bardzo ladnie... render to v ray ?

 

ja sobie nastepna glowke zrobilem... czas modelowania mniej wiecej taki jak poprzedniej czyli modelowane przez dwa dni jak byla chwila wolnego

 

spy6tx4.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwudziestominutowy speedzik w zbrushu gdzies kolo 1 w nocy, tuz przed pojsciem spac, nic zobowiazujacego. Na szybko, wiec bez koncepcji i bez sensu wiekszego. Pare motywow mi sie podoba, dlatego wrzucam, chcoc chyba wiecej mi sie nie podoba, ale jak spidzik, to spidzik.

 

soft: zbrush +max ze scanelinem do wyrenderowania i photoshop leciutki.

paskuda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś dać lepszą teksture wyświetlacza i materiały, słuchawka za cienka

 

 

Głównie chodziło o modelowanie, więc materiałąmi dużo się nie zajmowałem ... słuchawka? Hmmmm... może masz racje ... doszlifuje prace i wsadze na portfolio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim, ciesze sie ze glowka sie podoba :)

 

Leleń to jest screen z viewporta z wingsa, sczerze powiedziawszy myslalem o tym zeby to jakos dokonczyc ale glownym celem bylo pocwiczenie modelowania glowy, troche tych glowek mam zamiar jescze porobic, wiec pewnie narazie teksturek nie bede robil ale mozliwe ze potem jakos to podokanczam :)

Georgas juz wrzucam siatke :)

krzyhhh hmmm byc moze masz racje, ja wiekszosc tych dodatkow robie poprostu po to zeby jak bede robil sobie nastpena glowe nie mial wrazenia ze robie jedno i to samo dlatego sobie je jakos tam troche stylizuje

 

Huter jak mozesz to pokaz siatke...

 

spy8siatkatg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności