Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

krzyhhh - najlepiej byłoby gdybys "ponacinal" siatke (ta z pierwszej wersji) w taki sposob jak na zalaczonym przeze mnie obrazku. Bo przy twojej drugiej wersji kanty sa zdecydowanie za ostre, a moim sposobem uzyskuje sie dobre efekty, szczegolnie to widac jesli masz meshsmooth ustawiony na 1. Zawsze tak robie, popatrz chocby na mojego wipa (mikroskop) :)

To tylko taka mala rada.

przyklad1lk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot taka baza jak narazie w pozniej jak mi sie zechce wrocic to wroce do tego modelu i dodam szczegoly i ogolnie poprawie dziada :) narazie nie mam ochoty :D

1h45min maxio...kotopiesek... :)

piesio2bp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr ;) fajne . zwłaszcza kręgosłup

 

i jeszcze od siebie coś na zakończenie dnia. (ktoś się tam męczy z tym w dziale modeling .. więc chciałem spróbować swoich sił. ).

podstawowa bryła.. i pewnie już więcej nie będzie :) no chyba ,że kiedyś będę potrzebować myszkę do sceny .. to skończę.. ale póki co się na to nie zanosi ;) pozdr

 

 

mycha19us.jpg

mycha29pf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr, to Ty robisz coś w 3d ? ;] o żesz, nie spodziewałem się :D A tak serio to ładniutki, daj większy renderek. Będziesz animował ? Pionier - superos uchwycony nastrój papryczki ;]

 

Też się cieszę że wątek ożył

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vorek :hahahaha zdarza mi sie cos po pijaku wyskrobac :D eee raczej juz nie bede ruszal bo mi sie nie chce tak dla rozrywki zrobione i by opcji maxa nie zapomniec :D

 

Pionier hahaha pan papryczka wypasny az chce sie zjesc papryczke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności