Skocz do zawartości

Animacja: Shave It


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bzdura, na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Ta animacja byla robiona jak widac w Maxie. Czyli w Maya, XSI lub Blenderze juz jej nie zrobisz? Przeciez to tylko narzedzie.

 

To jest tak samo bezsensowne stwierdzenie jak wpisy na forum, ze Max nadaje sie wylacznie do robienia Vizek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak samo bezsensowne stwierdzenie jak wpisy na forum, ze Max nadaje sie wylacznie do robienia Vizek.

Film Rolanda Emmericha "Anonymous" w całości robiony jest w 3ds maksie. Nie ma tam animowanych postaci, ale renesansowy Londyn by się znalazł. A i Golluma w maksiku można zrobić jakby się ktoś uparł. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wg mnie popularność maya czy XSI w filmie wynika raczej z tego że lepiej są przystosowane do pracy projektowej w teamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film Rolanda Emmericha "Anonymous" w całości robiony jest w 3ds maksie. Nie ma tam animowanych postaci, ale renesansowy Londyn by się znalazł. A i Golluma w maksiku można zrobić jakby się ktoś uparł. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wg mnie popularność maya czy XSI w filmie wynika raczej z tego że lepiej są przystosowane do pracy projektowej w teamie.

 

(IMO) maya ma Reference Editor ktory jest po prostu MEGA. Maxowe Xrefy - no niby z załozenia miały byc podobne ale DUZO im brakuje do majkowego RE, oprócz tego majkowe Render Layers- same plusy ... ale zeby nie było, max nie jest zły i niech tam se inni plują na niego ale jest dobrym softem, przy odpowiedniej organizacji pracy da się i duze projekty na nim pociągnąć - tak z ciekawosci sie zapytam - myslicie zapewne ze wiekszosc efektow w filmie 2012 zostaa wykonana w Houdinim ? - przynajmniej takie wrazenie mozna odniesc po przeczytaniu i obejrzeniu materiałów promocyjnych SideFX, a tu kuku- większosć symulacji, walące sie bydynki itp. została zrobiona w tym biednym, nie nadającym sie do niczego, opluwanym maxiku z thinking particlami :) http://machine3d.com/reel/ a do tego zapraszam do zapoznania sie z FXami do filmów Avengers, Iron man, Battleship http://www.cebas.com/index.php?pid=product&prd_id=166&feature=1359 i teraz pytanie - czy max rzeczywiscie tak ssie ? tak sie ciągle wiesza ?(no tu akurat można dyskutowac, strzeliłem sam sobie w stopę ;) -i tak bardzo jest beznadziejny jak tu często piszecie ? ... aj dont fink soł

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglądam tu tak często jak kiedyś, ale jak tak dalej pójdzie to będę jeszcze mniej zaglądał. Panowie - co się z Wami ostatnimi czasy dzieje? Ta animacja na serio jest świetna. Mi przynajmniej bardzo przypadła do gustu. Można by o niej pogadać, podzielić się wrażeniami, podyskutować troszkę... nie - lepiej rozpętać kolejną pasjonującą dysputę o tym, który soft 3d jest lepszy i jakie filmy w którym były robione.. pliiiss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności