Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Mini Paceman


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Przedstawiam kolejna juz odslone Paceman'a. Tym razem w ruchu (dla przypomnienia model nie jest moj);)

Standardowo rendzone w 3ds maxie V-ray'em, post w PS.

 

Tlo i HDRI pochodza ze strony hdri4you.com

 

zapraszam na fanpage:) http://www.facebook.com/pk3dstudio

 

minitunelshot12000px2.jpg

 

DETALE:

 

minitunelshot1detail1.jpg

 

minitunelshot1detail3b.jpg

 

minitunelshot1detail4.jpg

 

STEP BY STEP:

 

minitunelstep1.jpg

 

minitunelstep2.jpg

 

minitunelstep3.jpg

 

minitunelstep4.jpg

 

minitunelstep5.jpg

 

minitunelstep6.jpg

 

minitunelstep7.jpg

Edytowane przez vision3d
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny "making of". Świetnie to zawsze pokazujesz. Na mnie zawsze robi wrażenie. Ale ostatnio nawet zastanawialem się co się z tobą dzieje. Sporo samochodów w galerii pojawiło się, żadnego od Ciebie. A przyzwyczajałeś do 1-2 miesięcznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek.m - faktycznie! dzieki za czujne oko, bo ja na swoim glownym (i dosc ciemno ustawionym) monitorze tego nie zauwazylem:) juz poprawione!:)

 

Adek -niestety nie wszystkie projekty, ktore robie sa typowo motoryzacyjne:( a te w dodatku nie czesta nadaja sie do publikacji;) ale niedlugo znow bedzie autko :)

 

plasti - dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Fantastyczna praca! Remder, shadery - mistrzostwo. Kaustyka od felg to świetny smaczek - ale nie wiem na ile to by było poprawne fizycznie (przy tak szybkim obrocie koła). Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendery jak i model świetne ale ta custyka w ogóle tu nie wiadomo skąd światło w scenie jest z przeciwnej stronie to raz a dwa masz blura na kołach że chocho a w caustyce nie, Ale i tak jak zawsze rendery powalaj jakością i wykonawstwem

Loozack jeśli chodzi i jej realność to w ogóle cud właśnie poszedłem do autka stojącego na ostrym słoneczku z alusami 17 cali i caustyki tyle co kot napłakał :)

Edytowane przez skalpel3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd te oklaski, ogólnie tak, praca fajna i ładna tylko nie rozumiem tych oklasków.

 

1. Model a tło to dwie zupełnie inne bajki.

2. Caustics na 1,5m do tego tak mocne? Razem z cieniem nie ma na nich najmniejszego rozmycia, a podłoże mało co w nadświetlną nie wchodzi.

3. Cały samochód szumi, cały.

 

Mimo to praca "ładna" jednak zbyt pastelowa z nawalonymi kolorkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie zasłużone 5* .

Może i nie jest super realistycznie ale czy o to zawsze musi chodzić?

Nie raz udowodniliście że sceny hyper-real świetnie Wam wychodzą ,ale chyba czasem fajnie jest popuścić trochę i zrobić coś co cieszy oko.Czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to robisz najlepsze rendery aut chyba na tym forum i jak bede chcial cos takiego zrobic to sie Ciebie zapytam :)

kaustyki faktycznie malo realistyczne, ale przeciez w takim obrazie chodzi zeby byl "wybajerzony" :)

Fajnie, gratki *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności