Skocz do zawartości

scena 2d: before the battle


KaleN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

To moj debiut na tym forum. Mam nadzieje, ze mnie delikatnie potraktujecie :) Pracka zrobiona calkowicie w Corel Photo-Paint. Uzylem photo referencow do narysowania ubrania dziewczyny. Robiac ja doszedlem do wniosku, ze moze jednak 3d nie jest tak bezuzyteczne jak sie na pierwszy rzut oka wydaje :) Probowalem sobie zrobic perspective reference w 3d studio ale niestety kompletny brak umiejetnosci mi to uniemozliwil. Od teraz rozpoczynam nauke 3d studio! ;)568722fullsizelowDPIl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DZIWNE PIERSI ?????co??? przepiekne piersi ja bym tam mugl si enimi degustowac ..ale tak powaznie to rewelka ...10 na 10 ...temat i wykonanie rewelka..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jasne peter_muler 14 lat a ja mam przyrosnietego do plecow brata blizniaka ;)

aczkolwiek piersi tez wygladaja mi na silikon, co wcale nie psuje swietnej pracy hehe ie ma sie co dziwic komentarzom skoro w centrum pracy pojawiaja sie kobiece piersi w dodatku duze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wyraz twarzy - pelna odwagi i determinacji, gotowa na wszystko kobieta, znakomicie czyta sie w kadrze! Pojazd az pachnie swoim ciezkim stalowym pokryciem - ta potęga, masa - tak wlasnie to wygląda (jak ktos widzial gorniczą obudowe kroczącą - wie o czym mowie i zna ten techniczny zapach), naprawde dobrze to wyglada. Co tu wiecej - Bardzo dobra praca, reszta dla ekspertow od 2d pozostawiam:)

Pozdro

Marek

 

P.S.

Szkoda ze sobie dala wszczepic tą silikonową tandetę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Niestety szczegóły trochę rażą. Ucho, prawa ręka, włosy i skafander który ma chyba specjalnie "rozciągnięte" miejsca tak aby cycki ładnie się w nie mieściły.

Ale co ja tu będę pierniczyć.

SUPER praca, super klimat! Trafiłeś w 98% w mój gust. Uwielbiam taką przestrzeń, spokój... atmosferę ciszy przed burzą. Strzeliste, mroczne budynki w tle, statki wynurzające się z chmur i stonowane kolory w jednym odcieniu. To jest to co uwielbiam.

Gdyby tylko dopracować te szczegóły było by idealnie.

Im dłużej na to patrzę tym bardziej mi się podoba. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota !! Jak ja lubię takie prace...(czego nie ma takich więcej !?...)

Jest co prawda trochę rzeczy, ktore mi się niepodobają, ale nie ma sensu ich tu przedstawiać, bo całość skutecznie przesłąnia braki...

 

Moja ocena 5/6

Oby było więcej takich prac...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuu.. kocham takie planety w tle :) Ogólnie wbiłeś się w gusta większości na tym forum - a co do silikonków to się nie przejmuj - jak chłopaki jej nie chcą to ja ją z chęcią wezmę :) Tzn. jak nic nie powiecie mej lubej... ciii.... ;)

Gratuluję udanego startu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma klimacik :) co wy gadacie, to nie sa silikony... one sa poprostu jedrne ;) pozatym pani siedzaca w takiej maszynie chyba malo silikony obchodza hehehe. Co do tych szczegolow to roznie bywa niektore style na tym polegaja ze ich za bardzo nie ma, przez co maja w sobie cos innego.

 

Takie pytanie, ile spedziles czasu nad ta pracka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potężny debiut! Uderzenie po którym masz już swoje miejsce na tym forum. Z mojej stony ogromne gratulacje takiego wejścia. Skąd taki warsztat? Napiszesz coś o sobie dla wiedzy ogółu forumowiczów?

Pytanie z mojej strony... jaka jest oryginalna rozdzielczość obrazka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW! Ile odpowiedzi. Co ciekawe na wszystkich polskich stronach, na ktorych wystawilem ta pracke ludzie czepiaja sie silikonow, natomiast na zgranicznych stronkach nikomu to nie przeszkadza. Czyzby obcokrajowcy byli przyzwyczajeni do takich widokow ;) Dzieki wszystkim za komentarze. Pracka powstawala dosyc dlugo, robilem ja przez tydzien ok.4-5h dziennie. Oryginalny rozmiar to 981x1130 300DPI czyli raczej maly ale zrobilem go dla relaksu ( w koncu kampania wrzesniowa sie zbliza;) ) a w malym formacie latwiej mi sie pracuje. Jeszcze raz dzieki wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAleN ty sie tak nie ciesz ... ;) nie wiem dlaczego ale mi to wyglada "after the battle"

 

troche slabo widac armie sapiensów ALE

 

wyjeb ... just wyjeb .... teraz wyobrazam sobie ze to animacja i ktos z jakiejs oddali krzyczy z głebokim Growlingiem "yeah" i zaczyna sie .... holeva ja bym takiego mecha sieknął na siatke ... poteznie wyglada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuk szit mamafaka...zgadzam sie z krisem naprawde mocne ... no i ta faktora na sprzecie, klimat i kadr wszystko jak powinno byc, a co do koloru to nie wyostrzalbym nic, zadnego mocniejszego kontrastu, wrazenie zakurzonego otoczenia jeszcze bardziej wprowadza ...

bitwa 2d obowiazkowo, bedzie niezla jazda heh

poz

 

ps. co do rozdzielczosci to rzeczywiscie mala jak na taka jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie silikony, nie jedrne tylko nadmuchane pilki.

 

ale, ale mi to nie przeszkadza, owszem swietny debiut, bardzo fajna praca, taka 'cgtalkowa', ja nie przepadam za takimi klimatami mimo to jest co ogladac, i widac ze sie napracowales, sporo detali i sporo niedrobek w tych detalach razi ale - debiucik i przymykamy oczka - nalezy sie za ogolne wrazenie ktore jest bardzo bardzo:) - w skrocie - swietne!

 

tip. -2 siatki ustawione w przestrzeni czesto w zupelnosci wystarczaja zeby sobie poradzic z perspektywa, moglbys to jeszcze doprostowac bez jakiegos ogromnego nakladu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no naprawdę dobra praca może byś się pochwailił choć ile zajmujesz się grafą. Acha jedno pytanie skoro to jest przed bitwą to dlaczego pojazd w tle jest pusty:)

 

PS. ...co to ja miałem powiedzieć? Aaa! Moja ocena 9,9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ... co do detali, to moznaby cos powiedziec na minus ... dodalbym do tego lekkie skrzywienia w perspektywie ...

 

... ale panie Kalen ... mistrzostwo świata ... piekne kolory i nic bym nie wysotrzal ... tutaj dales popis wywazenia!

 

BRAWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności