Skocz do zawartości

Animacja: Azúl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

......aaaaaaaaa o czym to jest.... tak się pytam, bo jak film ze szkoły to powinien być o czymś (szkoła to wartości ponad podstawowe i rzemiosło reklamowe).... a tu 8 min o niczym....:))).......... i proszę nie kasować moich postów... jest demokracja i ja mam takie zdanie na temat tego czegoś tam...!!!.... czekam na inne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody kreatywny człowieku.... zawsze oglądam, a potem piszę swoja opinię, a Ty oczekujesz innej opinii ale ja jestem stary i nie kreatywny...:))... .... Ty nie wyraziłeś swojej opinii o filmie tylko o mojej opinii........ że zacytuję Ciebie - "Powtarzasz się i co wnosisz do tematu?".....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie bardzo podobalo, bo: 1) nie jest to kolejna animacja ucieczki i poscigu 2)stylistyka niby handpainted teksturek nie gryzie w oczy, bardzo dopracowana 3) nie zanudzala i niby o niczym, ale pozostawila bardzo mile wrazenie calosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopracowana, szczególnie w zakresie jaki ślad zostawia statek po pierwszym odbiciu na trawie przy drzewie. Hehe poza tym rzeczywiście dobrze animowane.

Nie mniej co do fabuły i treści etole nie zajmować stanowiska.

Dopracowane, ale nie mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wizualnie tak sympatyczne, lekkie, przyjemne dla oka, naprawdę, pomimo iż chyba nie do końca zrozumiałem sens historii, oglądanie tego shorta było wizualną ucztą. I pomyśleć, że stworzyli to studenci, a więc co najwyżej pół-zawodowcy. Rewelacja, ostatnio sama adnotacja, że film jest autorstwa grupy absolwentów francuskich uczelni, staje się dla mnie samą w sobie rekomendacją. Jest to zawsze bardzo autorskie, świeże stylistycznie, na pierwszy rzut oka widać, że stoi za tym zespół nie tyleż grafików, co artystów (te pojęcia bowiem nie są moim zdaniem tożsame), którzy mają własną kreskę, estetykę, swój pomysł na obraz i ruch (nota bene to niesamowite, jak jedna szkoła potrafi wypuścić tak różnorodnych twórców, od razu widać nacisk na rozwijanie jednostek, a nie taśmową produkcję animatorów). Pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest o niebieskim neurotycznym olbrzymie kradnącym jednostki pływające na których odbywa się impreza. Ale o samotności tam nic nie było, chyba że w odniesieniu do cipowatego gościa, który przebrał się za robota. A tak w ogóle o miłości jednym słowem jest ten film. I o starzeniu się. I w ogóle o sensie życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samotność zbieracza złomu, z którego usunął istnienia jako zbędność... pełna miłości to opowieść... niebieskie "romantyczne" potwory to jest dobry temat... ludzie to robaki w złomie....:)))... ale należy to pokazać śmiesznie i pastelowo... no taki bilbord....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkontent zawsze znajdzie powód żeby narzekać- jak jest kolorowo, to jest zbyt kolorowo, jak jest szaro to zbyt szaro, jak brutalnie to zbyt brutalnie, jak nie brutalnie to nudno- itd itp.

To praca studentów. Genialne wyczucie koloru, fajne animacje, ładne kadrowanie, jasna narracja.

Też im zazdroszczę, podobnie jak dziadek, który sprawia wrażenie jakby miał zaraz pęknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim studenci nie powinni marnować czasu... na byle co... bo może to być ich pierwszy i ostatni film autorski.... potem już tylko tańczące fasolki i gadające sztućce w reklamach....:))).... widocznie opiekujący się nimi też już o tym zapomniał... bo sam na boku wali fasolki i sztućce... a to są STUDIA z całym bagażem historycznym humanizmu... a nie kurs na spawacza.....!!!!... i o to mi chodzi jak zwykle zresztą.... :)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wizualnie. Ciekawa historyjka aczkolwiek przydługa i przez to nudna ze słabym zakończeniem. Ogólnie mało zaskakująca. Brakuje muzyki dla rozruszania akcji. Boli drętwa animacja postaci.

Poza tym tak jak pisałem wizualnie powala, poza postaciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności