Skocz do zawartości

[FD] Agentka Raven Heart


mateusz_s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne . uwielbiam takie cyberpunkowe klimaty. z uwag to tylko takie głupkowate :)

- mam nieodparte wrażenie, że agentka jest zezowata, cybernetyczne oko zdaje się ogarniać trochę inne pole widzenia niż naturalne... chyba, że tu chodzi o to, że ma wszystko na oriencie ;-)

 

planujesz jakąś fryzurę ? ( wiem, że łysy to też fryzura ;) ) ale jestem ciekaw co kombinujesz ,

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne . uwielbiam takie cyberpunkowe klimaty. z uwag to tylko takie głupkowate :)

- mam nieodparte wrażenie, że agentka jest zezowata, cybernetyczne oko zdaje się ogarniać trochę inne pole widzenia niż naturalne... chyba, że tu chodzi o to, że ma wszystko na oriencie ;-)

 

planujesz jakąś fryzurę ? ( wiem, że łysy to też fryzura ;) ) ale jestem ciekaw co kombinujesz ,

pozdro!

 

fryzura tak, zez też i wiele innych poprawek, po prostu na razie chciałem skończyć tło, teraz będę pracował nad poprawkami u laski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legitymację chyba trzeba troszkę wyprostować, bo teraz to troszkę wygląda jakby ją sobie ustawiła do czytania od swojej strony. Dłoń też troszkę inaczej powinna być ułożona. Wskazujący palec bardziej na legitymację chyba.

Pozdrawiam B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że mamy chyba podobne wizje tej pracy :) Jednak nie pasuje mi to tło troszkę. Nie jako model, ale bardziej materiały i oświetlenie. Postarałbym się dodać więcej glow'a i intensywności świateł, jednocześnie fragment obrazu gdzie jest główna bohaterka zrobiłbym z mniejszym oświetleniem dla kontrastu. Chodzi mi o efekty lamp podobny do tej w skrajnym prawym rogu. Pozostałe świecą trochę jakby prądu zabrakło ;) Być może to bardziej kwestia postpro ale coś bym w tym kierunku poczynił. Czekam na updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, bede pracowal jeszcze nad tlem, no i chce jeszcze cos wycisnac z postpro, sprobuje dorzucic dymy i pylki, no i moze cos z kolorami + jakies drobne poprawki, no a co do tego przrsuwania kolorow to jest to jeden z zabiegow zeby nieco ta komputerowa dokladnosc zmniejszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ja wiem, ale kto Wam, grafikom, do jasnej ciasnej wmówił, że to daje przyjemny w odbiorze efekt? No będę się czepiał, bo nigdy w nim nie gustowałem, nigdy. To jest jakaś ślepa uliczka moim zdaniem. Twoja grafika jest naprawdę coraz lepsza, ale tej aberracji barwnej nie lubię, no nie lubię.

 

Jedna sugestia, drobna taka: nie myślałeś o nieco masywniejszych przedramieniu i ramieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ja wiem, ale kto Wam, grafikom, do jasnej ciasnej wmówił, że to daje przyjemny w odbiorze efekt? No będę się czepiał, bo nigdy w nim nie gustowałem, nigdy. To jest jakaś ślepa uliczka moim zdaniem. Twoja grafika jest naprawdę coraz lepsza, ale tej aberracji barwnej nie lubię, no nie lubię.

 

Jedna sugestia, drobna taka: nie myślałeś o nieco masywniejszych przedramieniu i ramieniu?

 

Nie już raczej nie będę ruszał modelu, chodzi o mechaniczną protezę czy normalną rękę? tej normalnej to nie widać raczej, no a mechaniczna jak to mechaniczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ekstra zarąbiste jednak wg mnie twarz i włosy psują cały efekt. Dziwne kolory ust i oczy, troche sztywnawe włosy nie pasują mi poziomem do reszty pracki. Popracuj coś nad tym i sądzę że będzie znacznie lepiej.

 

PS. mniej sharpena bo razi w oczy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popracuje trochę nad twarzą, wydaje mi się że shader sss trochę ją za bardzo rozmiękczył, co do ust to zakładałem czarne od początku, jakoś czerwone mi się nie podobały (w sumie co za różnica, taka moda :) ), co do zębów no to trochę są w cieniu więc nie powinny zbyt walić bielą, no ale zobaczymy jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarz psuje cały efekt, anatomicznie i estetycznie - proponuje jakiś kask z przyciemniona szybą zeby to zakryć - serio

p.s. jezeli Ci zalezy na tych czarnych ustach to zostaw je ale od nosa w góre niech ma zakrytą twarz - sorry za bezpośredniość ale szczerość w naszym klubie to norma ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wygląda, tylko te usta mi się nie podobają. Mogłyby być jaśniejsze albo mniej błyszczące, a nie takie jak marylin manson. Zresztą co tam usta, nawet z nimi całość jest świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ok, nie wyciągnę już więcej z tej pracy. Dziękuję wszystkim za komentarze, opinie i pomysły.

Ogólnie jestem zadowolony z końcowego efektu, a to chyba najważniejsze :)

 

Wszystkie materiały do zakończenia konkursy są w pierwszym poście.

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=91675

 

Poniżej przypominam fabułę i dołączam końcowy obrazek. Powodzenia :)

 

Agentka Raven Heart pracując w policji, straciła prawą rękę podczas feralnej akcji,

po czym odsunięto ją od czynnej służby oferując w zamian jedynie gorzej płatną pracę biurową.

Nie mogąc liczyć nawet na refundację protezy ręki, Heart postanowiła odejść i zostać detektywem do wynajęcia.

Wiązało się to jednak z zaciągnięciem wysokiej pożyczki na zaawansowaną protezę ręki,

a chcąc ją spłacić bierze każde zlecenie, zwłaszcza te najbardziej niebezpieczne.

 

ARH_1920x986.jpg

Edytowane przez mateusz_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D
Jej twarz i włosy są po prostu brzydkie.

Z detektywa całość ma tyle, że trzyma ona odznakę, dla mnie klapa.

 

niepotrzebnie sugerujesz, zachowaj opinie na głosowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepotrzebnie sugerujesz, zachowaj opinie na głosowanie...

 

Ok, mogę usunąć post, jednak nie wiem jaki ma sens pisania wyłącznie pochwał na forum "Ładne, fajne" kiedy coś takie moim zdaniem nie jest.

 

W ogóle nie rozumiem tej ciągłej adoracji na forum, nikt nie może napisać czegoś co nie jest pochwałą, bo zaraz się zacznie zwracanie uwagi "Hej nie przyklasnąłeś, nie rób tak...". Na forum wymienia się opinie, jeśli się ze mną nie zgadzasz zaprzecz, pochwal autora. Chyba, że pochwały to też sugestie w tedy nic nie mów bo kogoś zasugerujesz.

Edytowane przez Biolo_idiota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

mi chodzi tylko o to, że sugerujesz wybór innym tuż przed głosowaniem. To jest wizja autora i nie musi się Tobie podobać. Moim zdaniem powinno się wrzucać gotowe prace i kropka, a nie tysiące ludzi mówi Ci co masz robić. Jak Kazik robi płyte to nikt nie ma na nią wpływu z wyjątkiem Kazika... dostajesz gotowy produkt i wtedy go oceniasz. Gdybyś usłyszał ją wcześniej i obsmarował ją w mediach to biedny Kazio nic by nie zarobił ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż trzeba pamiętać o całej rzeszy "KRYTYKÓW" mających opiniować dzieło artysty ale żeby zaraz się kierować ich zdaniem, tak robi stado bezwolnych baranów :) Na szczęście każdy ma swój gust i swoje poglądy dzięki temu każde dzieło znajduje odbiorce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zrobić ładną twarz to nie tak hop bęc panowie. Najbardziej razi nos i szyja, uszy powinny razem z kawałkiem czaszki wejść "głębiej" w głowę. Żebyzrobić dobrą twarz to trzeba natrzaskać kilkadziesiąt główek, nie ma że boli, no chyba że ktoś się urodzi z nadludzkim talentem. Następna będzie lepsza. Człowiek ma zakodowane rozpoznawanie twarzy i każdy drobny bląd wali po oczach. Całość jest bardzo fajna, szkoda że nie posłuchałeś i nie zrobiłeś kasku jak ktoś tu sugerował, byłoby plus 10 do zaj...ści;). Prace będzie chyba oceniać jury, więc nie sądze żeby się sugerowali postami na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności