Skocz do zawartości

The Amazing Spiderman 2 trailer


tmdag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@tmdag pozostaje pogratulować udziału przy takiej produkcji! :)

ciekawi mnie jak dużo jest samego aktora w kostiumie i czy jeszcze stosuje się łączenie technik po za scenami z dialogami.

Dzieki!

Ogromna ilosc ujec w filmie to 100% 3d (praktycznie wszystkie gdzie ma maske na glowie :) )

 

W trailerze sa 2 ujecia w przy ktorych pracowalem, 0:26 i przedostatnie.

Nad filmem nadal pracujemy wiec jeszcze sporo pracy.

 

ps. Szczeze to wg. mnie nie trzyma to poziomu innych produkcji ale do konca jeszcze sporo czasu wiec moze cos sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się czepiam ale strasznie wieje sztucznością i do takiego np. Supermana jeśli chodzi o efekty nie ma porównania. Potwornie widać, że większość ujęć to rendery, co mnie trochę zaskakuje bo w 1 tak to się nie rzucało w oczy.

BTW: Dane DeHaan już chyba zawsze będzie mi się kojarzyć z filmem Metallica Through The Never ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

floo - "wg. mnie nie trzyma to poziomu innych produkcji" haha, nie ma to jak autoreklama xD

A tak co do trailera to nie mówiąc o stronie graficznej to raczej będzie kupa ale zobaczymy. I tak trzeba obejrzeć bo Emma:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ze do konca produkcji jeszcze sporo czasu, i ze trzeba podociagac sporo rzeczy, ale to w takim razie po co chwalic sie beta produktem slabej jakosci??? co juz wytwornia nie moze doczekac sie profitow???

 

co do filmu zapowiada sie konkretnie, jesli utrzyma poziom pierwszej czesci to nie bedzie zle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ze do konca produkcji jeszcze sporo czasu, i ze trzeba podociagac sporo rzeczy, ale to w takim razie po co chwalic sie beta produktem slabej jakosci??? co juz wytwornia nie moze doczekac sie profitow???

 

co do filmu zapowiada sie konkretnie, jesli utrzyma poziom pierwszej czesci to nie bedzie zle....

 

Marketing, wytwornia i post produkcja to zupelnie oddzielne swiaty ktore maja swoj wlasny uklad sloneczny :)

 

Przy Wolverine pracowalem nad ujeciem ktore przeszlo przez 5 trailerow zanim zostalo ukonczone (w kazdym trailerze ujecie wygladalo inaczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:38 - To tak na serio ? Ja rozumiem, że cg i wgl. Ale to to już chyba przesada ... Cieniutko to wygląda

 

date premiery da sie przesunac, niestety nie spotkalem sie z przesunieciem daty wypuszczenia trailera, zawsze jest jakis dziki szal, szalony OT etc

wiec mysle Albercik ze i tak was przycisneli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albercie gratuluje Ci fajnych projektów... cyt. "W trailerze sa 2 ujecia w przy ktorych pracowalem, 0:26 i przedostatnie.

Nad filmem nadal pracujemy wiec jeszcze sporo pracy."

A nie masz tam tego sprytnego punkt w NDA że "Jeśli się zastanawiasz co możesz powiedzieć to znaczy że napewno nie możesz!".

Twoi koledzy mają i za cholere niechcą nic powiedzieć co robili w Hobbicie czy w TinTinie, a już w Hobbicie 2 to już zupełna cisza :)

Heja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albercie gratuluje Ci fajnych projektów... cyt. "W trailerze sa 2 ujecia w przy ktorych pracowalem, 0:26 i przedostatnie.

Nad filmem nadal pracujemy wiec jeszcze sporo pracy."

A nie masz tam tego sprytnego punkt w NDA że "Jeśli się zastanawiasz co możesz powiedzieć to znaczy że napewno nie możesz!".

Twoi koledzy mają i za cholere niechcą nic powiedzieć co robili w Hobbicie czy w TinTinie, a już w Hobbicie 2 to już zupełna cisza :)

Heja :)

 

Dzieki!

Nie wiem jak koledzy ale zazwyczaj jako grafik, masz pelne prawo do stworzenia portfolio z praz ktore zostaly juz opublikowane. Rzecz jasna, nie mozesz mowic o ujeciach ktore nie ujzaly swiatla dziennego.

Swoja droga, Weta ktorej dajesz przyklady, ma inne podejscie do nda i swoich projektor niz inne studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tmdag- w razie czego jakby Cie wezwali na dywanik za zdradzanie tajemnic to wiesz kto doniosl ;)

A trailer zacny. Dobra robota. Ja tam lubie nowego Spideya. Tylko szkoda, ze to znowu NY rozwalaja. Kto tam jeszcze chce mieszkac skoro kazdy atak obcych, kazda bijatyka superbohaterow to musi byc tam.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo taaaak, dobry trailerek. Gratki Albert.

 

Jedynka AS-M bardzo mi sie podobala, wiec czekam z niecierpliwoscia :) Efekty specjalne robia wrazenie kto wam uklada choreografie tego wszysktkiego, to jest na swietnym poziomie nie tylko technicznym, ale i artystycznym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer epicki chociaż...chyba trochę za długi. Upuścili sporo spoilerów, o których się teraz plotkuje po necie.

 

Jedno jednak muszę przyznać, że pożądam kawałka, który udźwiękawia końcówkę trailera. Pragnę mieć to na swojej playliście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas dwóch Czak1 :D Jak będę miał więcej info to dam znać, póki co not released, yet. Jeszcze kawałek od 1:29 dobry.

Trailer chyba za dużo pokazał, ale jestem dobrej myśli.

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności