Skocz do zawartości

The Foundry w Warszawie - 29 maja 2014


adek

Rekomendowane odpowiedzi

W Warszawie 29 maja 2014 roku odbędzie się ciekawa prezentacja The Foundry podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania i możliwości programów takich jak: NukeX, Nuke Studio i modo. Na spotkaniu obecni będą także przedstawiciele firmy The Foundry - Jordan Thistlewood i Ezequiel Sarser, którzy bardzo chętnie udzielą odpowiedzi na Wasze pytania.

 

Pełna treść: The Foundry w Warszawie - 29 maja 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochę się dziwię, bo takie eventy nie są częste i pracodawcy jak nie ma deadlinów krytycznych powinni wręczy wysyłać pracowników jeśli chcą się szkolić w swojej działce na tego typu eventy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Adek. Wg. mnie to takie wyjazdy służbowo-rozrywkowe. Frekwencja schodzi na plan dalszy. A szkoda, bo na co jak na co, ale na Foundry bym poszedł. Gdyby nie był to czwartek w godzinach pracy, eh.

 

p.s. na obrazku newsa jest data 23 maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rejestracja była via e-mail Damian starał się każdemu uczestnikowi odpisać z potwierdzeniem.. nie stosowaliśmy automatu ..

Była tez możliwość rejestracji przez stronę The Foundry - tam z tego co wiem nie było autorespondera.

Zapraszamy już jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 Professional, pod Chromem błąd z kodem nr 6, pod Firefoxem błąd z kodem nr 9. IE jest lepszy o tyle że nie ma żadnego błędu, po prostu nie działa :)

No szkoda

Edytowane przez Riko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy, o których piszecie mogły być spowodowane użyciem firewalla i pozamykanych pewnych portów - mieliśmy tez taki problem w jednej z naszych siedzib...

Co do nie pokazywania pewnych treści - no niestety pewnych rzeczy nie przewidzieliśmy :(.. poprawimy się na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Bardzo wielkie dzięki za bardzo fajne prezentacje The Mill i Platige Image.

Hugo nie był wstanie pokazywać wszystkiego co miał bez zgody od klientów

a pokazywał naprawde sporo i bardzo ciekawe rzeczy.

Ekipa z PI bardzo fajnie opowiedziała o projekcie z nowym żubrem.

Wielki ukłon za bardzo dobrze zrobioną pracę.

Moim zdaniem najlepszy "żubr" jak do tej pory!

Dla tych co nie byli...Dla tych dwóch prezentacji bardzo warto było być.

Wielkie dzięki dla chłopaków z Creative Tools za fajny iwent:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy, o których piszecie mogły być spowodowane użyciem firewalla i pozamykanych pewnych portów - mieliśmy tez taki problem w jednej z naszych siedzib...

Co do nie pokazywania pewnych treści - no niestety pewnych rzeczy nie przewidzieliśmy :(.. poprawimy się na przyszłość :)

 

Nie ma problemu. Zakaz rejestrowania to standardowa praktyka obowiązująca i na małych i na dużych pokazach. Dzięki temu takie wydarzenia mają sens. Ja akurat nie mogłem być, ale kibicuję na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności