Skocz do zawartości

Destiny - zwiastun akcji z efektami od Digital Domain


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja nie mówię, ze mało zarobiła, tylko że ma niskie noty. Na beta testach ludzie byli zachwyceni, ale sporo portali rozdało noty 6/10 czy 3/5, co mnie zaskoczyło, bo gra wygląda od początku smakowicie. Na pewno hype odbił się negatywnie na pierwszy odbiór i stąd noty niższe niż się oczekiwało, ale myslałem, że nawet jak rozczauje to będzie przynajmniej średnie 8/10. Ale to tylko dygresja, ani notami ani tym bardziej wpływami nie ma co liczyć jakości.

 

Anyway liveaction idealnie się wpisuje w klimat, jaki budowało Bungee od początku i jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf - ??? Niskie noty? Najwiekszy sukces sprzedazowy w historii przemyslu gier. W tym momencie noty to tylko biadolenie malkontentow. :-)

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/destiny

http://www.metacritic.com/game/xbox-one/destiny

 

Olaf ma rację. Sam hur-dur kupiłem i stwierdzam, że... kaszanka ;)

Znaczy mechanika strzelania django/django, ale ta gra nie ma opowiadania historii, a misje są zawsze takie same. Wieje nudą po czterech godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak ja nie lubie magii ... a szczegolnie w sf...niemniej pelny metraz w takim wykonaniu bym obejrzal ale ta maniera protagonistow mnie odrzuca...mam na mysli jacy oni niezniszczalni , niesmiertelni i wogole supcio...niestety widze ze na pc nie pogram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To może czegoś nie zrozumiałem. Ale kary są m.in. dla deweloperów. Jaki oni mają wpływ na rozgrywkę. Recenzje oceniają chyba historię, grywalność. Grafika jest rewelacyjna, więc graficy się spisali, deweloperzy pewnie też. Tylko ludzie nie kupili historii, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

developerzy mają dostęp do betatesterów i grup focusowych więc wiedzą na róznych etapach czy mechanika jest ok. Brak róznoodności to nie kwestia scenariusza, tylko niestety słaby dział zajmujący się questami lub słabo pomyslany silnik nie pozwalający na różnorodne interakcje itp. więc ogólna ocena jest jak najbardziej w rękach developerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala sprzedazy tych tytulow to jest dla mnie jakis kosmos. Jaramy sie, jak Wiesiek sprzedaje sie w kilku milionach a tu sru - w jeden dzien 500 000 000.

 

Krew w piach...

 

 

Tyle to oni kasy zarobili, podziel to sobie przez cene gry to ci wyjdzie ile milionow gry sie rozeszlo. Zarobili $500 milionow i wylozyli $500 milionow, sa na zero. Wiesiek sie nie ma czego wstydzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności