Skocz do zawartości

Hobbit - nowy zwiastun ostatniej części filmu


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jackson nie jest w formie. Myslalem, ze podzieli ostatnia czesc na dwie.

 

Nie podzieli bo planowane sa dwa prequele do Hobbita.

 

A tak na serio - nie obejrzalem zadnej czesci Hobbita - nie daje rady. Probowalem... Osobiscie wole orki powyzynac w Shadow of Mordor albo oldschoolowo... ksiazke poczytac.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde - nie podoba się... dokąd idziemy, skoro trailer filmu wygląda, jak trailer gry..... (za dużo CGI) - te CGI już przelewa się za mocno na klasyczne ujęcia z planu.... Władca pierścieni miał film-wspomagany CGI, te obecne to CGI-wspomagane filmem - nie przemawia to do mnie....

 

Tutaj się zgodzę, już od pierwszego Hobbita zwróciłem na to uwagę. Władca pierścieni miał mniej cgi i postprodukcja była inna, oświetlenie i kolory były dosyć naturalne, wyglądało to realistycznie. W Hobbicie moim zdanie trochę przegięli z cgi i z obróbką. Może i wygląda bardziej "baśniowo" ale dużo mniej realistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

time is money

widać szczególnie w 0:16 - 4 krasnolud od lewej i 6 krasnolud od lewej.

 

ty ale wtopa! hahahah kawalek maski im zostal looooooool - a z drugiej strony, to juz nie mozna normalnie aktorow kolo siebie ustawic i zrobic ujecie? nawet takie rzeczy robia w post-prod? masaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kurde, nie wiem czy chodzi o tą czarną plamę na włosach, ale jeśli tak to nie jest to maska tylko słuchawka bo jest to niedosłyszący kransolud. Podobnie z tym krasnoludem nr. 6 co ma coś czarnego na czole, to również nie jest pozostałość po maskowaniu tylko kawałek jakiegoś oręża wbitego w czoło. No ale jak podkreślam, nie wiem czy mówimy o tym samym.

Obrazek poniżej wyjaśniający

CVuaCY.jpg

http://imageshack.com/a/img908/821/CVuaCY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką zabawę, tylko Ty to łyknąłeś :D

 

poczytaj komentarze :D po 1 nawet nie ja to zauwarzyłem. po drugie nigdy nie byłem fanem władcy pierścienia i hobbita. po 3 nawet jeśłi to jest jakiś element to wygląda jak błąd i powinni zrobić jakiś inny design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kurde, nie wiem czy chodzi o tą czarną plamę na włosach, ale jeśli tak to nie jest to maska tylko słuchawka bo jest to niedosłyszący kransolud. Podobnie z tym krasnoludem nr. 6 co ma coś czarnego na czole, to również nie jest pozostałość po maskowaniu tylko kawałek jakiegoś oręża wbitego w czoło. No ale jak podkreślam, nie wiem czy mówimy o tym samym.

 

oh com'n!

Miszcz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

O kurde ale hejt leci :) Wylamie sie i powiem ze mi sie podoba bo co tu duzo mowic, z wielka checia obejrze i pojde do kina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde ale hejt leci :) Wylamie sie i powiem ze mi sie podoba bo co tu duzo mowic, z wielka checia obejrze i pojde do kina :D

 

bez przesady Hejt, po prostu źle to wygląda no i taka jest prawda, każdy wyraża swoją opinię. według mnie źle jest tu użyte CGI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy padło, że to pozostawiona maska, podaliście sekundę, włączyłem, sprawdziłem i kupiłem to od razu.

 

Czuję się zobowiązany aby wyjaśnić - nie miałem intencji kogokolwiek nabierać - na małym ekranie w LQ faktycznie wyglądało to jak "błąd w sztuce" - ale w HD na dużym ekranie jednoznacznie widać "słuchawkę" - generalnie, w HD i dużej rozdziałce odbiór całego CGI jest niesamowity.

 

Pragnę jeszcze podkreślić - niezależnie od tego czy to maska, słuchawka, trąbka czy toporek - chylę czoła przed talentem ludzi z Wety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie to samo co władca pierścienia, teraz człowiek nie czeka na kolejną cześć pojawiając się, tak jak to było przy trylogii, wtedy to się nawet z rosyjskich serwerów ściągało wersje bez cg :) A szkoda.

 

offtop: Czy to ja mam tak odczucie czy to jest watek Azbestego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W full HD zwiastun wygląda świetnie. Piszę jako ktoś kto się tym profesjonalnie nie zajmuje, ale będę w większości widzów - a film ma się sprzedać :P

Chociaż faktem jest, że to przepompowanie CGI trochę psuje nastrój jakiego wymaga ta opowieść. Ale ktoś to musi robić, żeby było lepiej i lepiej, aż w końcu technologia zaprowadzi nas do takiego realizmu, że będziemy się tu głowić "jak oni te stwory wyhodowali !?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem według mnie jest taki. że niema nic złego w ogromnej ilości CGI. tylko niech to nie będzie ściemnianie że robimy fotoreal. Dobrym przykładem jest Stalingrad, gdzie było masę CGI ale to wszystko było stylizowane, na artystyczny render, podobnie pacific rim. Natomiast hoobajttttt próbuje na siłe być nie CGI a wszystko robią w CGI... taka sztuczka według mnie udaje się jedynie ILM i DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności