Skocz do zawartości

Scena 3D: The Race


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super że się podoba no i wielkie dzięki za fronta i miłe słowa :)

Jeszcze raz dzięki wszystkim którzy pomogli mi w WIPie.

 

Noooo Panie miazga! A ten gif, bardzo mi się podoba,że pokazałeś jak to szło w wipie ;D Front musi być

 

Bardzo lubię jak ktoś wrzuca dodatkowe materiały, pokazuje jak się rozwijał projekt, więc osobiście też chciałem pokazać że początki zapowiadały coś nieco innego, a gif się świetnie do tego nadaje :) (W.I.P. to swoją drogą, wiadomo)

 

Piękna praca. Czuć akcję.

Przejrzałem też WIPa, miałeś dobre podejście do sugestii, nie zamykałeś się na pomysły innych i wyszło to pracy na dobre.

 

Taki miałem zamiar zaczynając wątek, nawet jak niektóre uwagi na początku wydawały się nieco nie na miejscu, starałem się najpierw zrobić test, przespać się z tym i później zerknąć na to trzeźwym okiem. Dostałem tutaj naprawdę sporo trafnych sugestii. Poza tym chyba każdy wie jak to jest jak się siedzi jakiś czas nad projektem i momentami traci się taką "trzeźwą" opinię czy to jeszcze jest fajne czy już nie :) Wtedy komentarz osoby postronnej jest naprawdę cenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, gdyby jeszcze modele były ciut lepsze to by była kosa.

 

Racja, modele mogłyby być lepsze (zwłaszcza jeśli porównać je z tymi które Ty masz w portfolio :) ale już nie chciałem wchodzić w dopicowanie geometrii tylko bardziej skupić się na dynamice i ogólnej kompozycji sceny.

 

Świetnie to wygląda!!! Aż się prosi o animację w takim klimacie i jakości :)

..właśnie rino, dawaj animację.

 

Jakoś bardziej preferuję zabrać się za nowy projekt niż bawić się w animację tego :) Poza tym niespecjalnie fumefxa ogarniam czy innego czarodziejstwa żeby stworzyć satysfakcjonujący kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności