Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    a tu Oleńka moja :)
  2. SWRSC odpowiedział patry → na temat → Wolne dyskusje
    Nie myl pojec wymiarow matematyki i fyzyki, w obu naukach wymiary przybierają dwa troszke odmienne znaczenia. Patry przeczytaj jeszcze raz caly ten wątek a nie mi sie ty wymadrzasz :D
  3. SWRSC odpowiedział patry → na temat → Wolne dyskusje
    fizka 4 wymiar - czas matma - to rozszerzenie 3d, czyli szescianu, tesseract mozna rozszerzacz o 5 wymiar, pozniej otrzymana figure o 6 itd.... Patry, temat byl juz poruszany....
  4. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    buzi buzi rowr :*
  5. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    jeszcze ciepla, doslownie z drugiej strony ekranu:
  6. zrob kilka testow to sie W KONCU PRZEKONASZ, anie leciesz z kazda blachostka na forum... juz mnie nerwy od Ciebie....
  7. słabnie tylko świtło direct, decay dla photonów masz w sekcji ustawien photonów światła - 2.0 oznacza inverse square. W skarjnych przypadkach niedoświetlenia większych pomieszczeń przez photony możesz zminiejszyć decay do 1.8 bądź w jeszcze bardziej skrajnych przypadkach do 1.6. Pamiętaj tylko, że wtedy mogą wystąpić przepalenia GI Multiplier światła ma znaczenie - odnosnie direct. Ja najczescie mlt światła robie dosyć mały i wale więcej energi w photonach - daje to bardziej poprawne rezultaty
  8. SWRSC odpowiedział patry → na temat → mental Ray
    w helpie maxa 7 masz tutorial do Mentala o tym
  9. SWRSC odpowiedział patry → na temat → mental Ray
    mvm polecam slownik ort.
  10. SWRSC odpowiedział pioootras → na temat → V-Ray
    bitmap pager
  11. SWRSC odpowiedział patry → na temat → mental Ray
    dome z output-gradientem nieba + FG i masz ladne maxwellowe niebo Przykład: sorka za jakość
  12. jka masz duża rozbierzność wielkości obiektów to nastawiasz FG dla najmniejszego obiektó który jest blisko kamery (detal pierwszego planu), jesli na pierwszym planie masz większe obiekty, a mniejsze gdzie porozrzucane po scenie to nie ma sensu przesadzać z małymi radiusami
  13. SWRSC odpowiedział ozzyslip → na temat → V-Ray
    kome - hynol mówi o zalezoności IOR i fresnela. Hynol - masz racje, ale w niektorych renderach wstawiono dodatkowo IOR dla fresnela, np. vRay.
  14. no wlaśnie, chodzi o to, że włączyć radiusy i je odpowiednio nastawić + ograniczyć fallofem - niedlugo pokaże tutka na jakiej zasadzie to działa, ale możesz pokąbinować sam. Przy radiusach max/min 0,5/ 0,05 wystarczy Ci jakies 100 - 120 sampli
  15. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Architektura
    Z-Brush - a scrolla widzisz na dole? to ci pomoze zobaczyc cały render, on nie jest ucięty :)
  16. kurde pomiędzy tymi stepami jeszcze brakuje kroku związanego z browarem chyba nie?
  17. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Architektura
    materiału takie jak kleint chcial - to jest bardziej wizka koncepcyjna niż projekt prosto do realizacji. Z tymi ludzmi to ja zawsze mam proboblemy :D
  18. Hejos! Tym razem mam do zaprezentowania kamienice, choć trodno to nazwać aktualnie kamienicą - po prostu bedzie budowana w miejscu starej. Projekt jeszcze w fazie konceptu, mieliśmy troszke wolnej ręki w modelu górnej części. Model - Cwieq render, post - ja
  19. na 3 renderze masz bardzo poprawny shading, szkoda tylko ze szum duży. Popracuj nad modelami
  20. SWRSC 22:27:13 bede jadnak za kolejne 10 minut, lece na klacje [max3d] Max1989 22:27:27 smacznego SWRSC 22:37:37 ok jestem, thanks [max3d] Max1989 22:37:57 myslales o mnie podczas kolacji? : SWRSC 22:38:22 och, tak... słodziłem Tobą herbatkę cukiereczku [max3d] Max1989 22:38:39 och jak milo myszeczko SWRSC 22:38:47 ach [max3d] Max1989 22:39:34 PS: zostales zrzeżony, od dzisiaj nalezysz do parti "gay ok" naszym liderem jest "master gay leader" a twoja ranga to "swrsc gay : *" [max3d] Max1989 22:39:46 niedlugo opanujemy caly swiat
  21. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    a no widzicie, mi sie wygodniej pracuje jak mam gdzie na biurko polozyc plany/rysunki/notatki. To jest stan z rana, w ciagu dnia jest troszke na nim papierów. Generalnie lubie sobie uśiąść do "czystego" stanowiska. Klawiature mam nizej, wysuwana :)
  22. SWRSC odpowiedział patry → na temat → mental Ray
    skylight działa z FinalGatheringiem - i teraz taka zasada: im mniejsze radiusy w FG tym cienie bardziej wyraźne.
  23. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    Świerszczowy desk :) jak zawsze czyscioszek
  24. nielot - jeden modelik, który będzie tak wygladął, aby ładnie na nim przdstawić materiał, łącznie z kilkoma "głąboikościami" dla sss

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.