Zawartość dodana przez SWRSC
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
KLICEK, JunioR, maverick sheep, Knysha, Georgas, DraB, chveti, hcpiter3d, max_1989, Mario (100 lat), Tomuś, CzAk1, tweety, thud, piotrek, fikołek, krzyhhh, AGmakonts WIELKIE DZIĘKI, nie spodziewalem się, że aż tyle się was nazbiera :) 100 lat współ-solenizantom :)
-
Wiz: Kuchnia
a tam, nie skaszaniles tylko straciles na czasie renderingu. Liczy sie efekt koncowy :)
-
car paint + plaskie powierzchnie
nom, najlepszu bump do takowych spraw
-
Wiz: Kuchnia
Tweety! sampling AA Ci poszedl bo miales defaultowy filtr box! Przestawch chociazby na mitchela i zmniejsz do 1/16. W FG Diffuse bounces na 1 da Ci color bleed o ile tego chcesz. Może optymalizacja BSP pozwoli Tobie na zmniejszenie czasu, masz przeciez sporo refleksyjnych materiałów. Ale i tak mi się podoba :)
-
Wiz: Kuchnia
a mnie się akurat podoba taki nie-camera correction kadr :) imo dodaje realizmu fotki, a nie standardowej wizki. Co do czasu 9h to cholernie długo (w tej rozdziałce). Jakie dałeś samplowanie sceny? Kontrasty shadingu GI możesz poprawić poprzez wyrenderowanie AO pass, świetna sprawa
-
Wiz: Kuchnia
klasa :) bardzo podobają mi się materiały, ogólnie bardzo pozytywne wrazenie. Ciekaw jestm ile się to liczyło i na jakim sprzęcie. AO robiłeś jako pass, czy w ustawieniach shadera?
-
Nowy mental ray (3.5) - co z tymi jednostkami??
to nie wina rendera tylko usera... widocznie coś musiałeś przeoczyć, moze jakies self-illumination czy coś. Już sam brak photonow w scenie daje do myślenia...
-
Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2
- Obiekt 3D: Żaroowa
heh fajny detal w postaci odciusku :)- Scena 3D: Baba Jaga
świtne!! Bombastik fantstik- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Wiz: łazienka
bardzo ladne światełko i glarki, jedyne co bym zmienił to bardziej zblurował kabine oraz delikatnie przyciemnił lustro- Wiz: Modern room, nocna wersja
no no daymon powiedz im na jakim monsterze to sie liczylo :p- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Wiz: wnętrze
ladne światełko, słaby tylko shading- Scena 3D: Wieczór, wino i ...
muehehhe, poprawiłeś mi humor na wieczór :D Pitek, czegoś mi w tej scenie brakuje, mysle że ostrości pierwszego planu, takiej "czystości"- Fast exterior
z AO??? to jakos slabo je ustawiłeś, bo jakos jak IRR mapa wyszło- Najnowszy VRay - animacja
i znowu Mental górą :) bez migania, bez zbędnych akrobacji...- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Fast exterior
popraw sampling aa. Zobacz jak fajnie mental trzaska exteriory jak dasz FG w "radii in pixels" 0,1/002 :)- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Golden Gallery Award : Pontiac
gratulacje za awarda na CG :) świetna praca- Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
sto lat nielot! - Obiekt 3D: Żaroowa
Powiadomienie o plikach cookie
Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.