Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. i to mi się podoba - poznawanie kazdej opcji, czy sie przyda czy nie... a nie jak to niektorzy sciagaja jakiegos tutoriala z pokazanymi ustawieniami vraya i lecą na nich do konca zycia...
  2. z tymi kamieniami na scianie cos jest nie tak - bump? moze lepiej zastosowac displacement? Pozatym w takim designie z kamieniami nie daje sie az takich duzych nierownosci na kamieniach, a Twoja tekstura ma potezne wglebienia! Troszeczke ziarnisto, popracowałbym jeszcze nad oświetleniem i renderem + jakas postprodukcja w PS. Pozdrawiam
  3. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Work in progress (WIP)
    wiem, ze weterani car-modelingu zaczeli by odnowa, ale to moj pierwszy wozik wiec na nim sie pewnie duzo naucze. Kolejne beda lepsze i siatka ladniejsza :) na razie zostawiam to tak jak jest i biore sie za reszte. Pozdrawiam
  4. SWRSC odpowiedział demigod → na temat → Maxwell Render
    troszke ciemno jak dla mnie
  5. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Work in progress (WIP)
    jeszcze małe poprawki, nie jedźcie mnie za siatke, namieszalem niezle... ale chyba tak juz zostawie
  6. SWRSC odpowiedział Busiu → na temat → Work in progress (WIP)
    a mnie się podoba :)
  7. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Work in progress (WIP)
    poprawiłem troszke maske, dla porownania zamieszczam obie (ta cała to nowa, heheh)
  8. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → 3ds max
    mintrill - lol :) zaznacz sobie w ustawieniach rendera jaki segment ma renderowac (od klatki x do klatki y = długość Twojej animacji) pozdrawiam
  9. bardzo ladnie, jakbym miał podtrzymać tradycje tego forum to przyczepiłbym sie do szafy - wydaje mi sie taka wąska, a może moje zmęczone oczy już mnie okłamują? mimo wszystko bardzo łądna wizka.
  10. SWRSC odpowiedział Horus → na temat → Work in progress (WIP)
    przejarany render, zmniejsz energie swiatla
  11. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Work in progress (WIP)
    masakra, chyba rzeczywiscie wybralem zly model - za trudny jak na moje łapska :( zaczne od nowa, ale jak w kolko nie bedzie wychodzic to wezme sie za cos latwiejszego
  12. No więc Świerszcz zabrał sie za modelowanie samochodzików... jestem zielony w temacie, takze bede zamieszczał tu wszystkie postępy - prosze o rady itp. etc. itd... update:
  13. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → Teksturowanie / Texturing
    pobaw sie właściwościami obiektu - sekcja rendering control
  14. wizja mi sie podoba - moj dawny styl :) mam nadzieje ze final spodoba mi sie tak jak koncept czyli 10/10 :) powodzenia
  15. mi sie obil o uszy ciekawy temat: "Fotorealistyczna wizualizacja projektów architektonicznych" Założenia i dane: Celem pracy jest analiza problemów związanych z wizualizacją projektów architektonicznych oraz opracowanie praktycznej metody wizualizacji uwzględniającej charakter projektów. Zakres pracy: 1.Przegląd technik i narzedzi służących do wizualizacji projektów architektonicznych. 2.Opracowanie procesu wizualizacji projektów. 3.Przykładowe wdrozenie procesu. 4.Analiza rezultatów oraz wnioski koncowe. Sylwetka dyplomanta: Znajomość zagadnień związanych z fotorealistyczną wizualizacją komputerowa.
  16. SWRSC odpowiedział Moona → na temat → Work in progress (WIP)
    ale chyba do skylighta + light tracera juz doszlas z ego co widze :) imo takie prace lepiej zachowac dla siebie :) powodzenia w dalszej pracy :)
  17. dodat sobie podłoge i zobacz swoje cienie :)
  18. Tymek: ja tez cos chcialem dodac od siebie, ale widze ze wyczerpałeś temat :)
  19. nom, imo przejarany render
  20. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → Inspiracje
    jak nie wiecie co wymodelowac to zastanowcie sie nad sceną pod tytulem: "nic" mozna to niezle rozwinąć - tylko nie zamieszczajcie na forum czarnych renderów :D
  21. SWRSC odpowiedział DZIDOK → na temat → Teksturowanie / Texturing
    dodatkowo IOR odpowiedni dla szkła i mapka HDRI
  22. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    RA: staram sie jak moge, ale do poządnych renderow jeszcze dluga droga :) a dla Cwieqa należą sią gratulacje za postępy :) choć caly czas czekam na jego większe sceny i się nie moge doczekać :( Cwieq pokaż co potrafisz!
  23. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    hindus: wszyscy wiemy, ze ustawienia mw ograniczaja sie do kilku ekranow i ze jest on obecnie chyba najpoprawniejszym fizycznie renderem... nie mam w portfolio fotoreala - co do mw to nie bawilem sie nim - bazuje na opinii innych, a Cwieqa znam osobiście :)
  24. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    plus za to ze mw? a dlaczego? IMO uzyskanie fotoreala na mw jest duzo latwiejsze niz na innych renderach...
  25. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    render +++, ujęcie -. Ukazał bym komode w większej okazałości a nie tylko bok. Mimo wszystko dobra praca, mile się ogląda. POzdr

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.