Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o LEM ! no to jeszcze zrób ilustracje do Solaris ! kiedyś robiłem okładkę do solaris ale finalnie gdzieś przepadała bez echa. Ale samego Lema bardzo lubię. No i robociki bardzo spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poza mi nie pasuje wydjae mi sie ze skoro z niego taki grozny kolezka to moze poze tez jakoms bardziej zlowieszcza mu dac? Ugiac troche kolana, niech sie jakos bardziej czai skubaniec. Wbrew pozora poza tez jakos tam definijuje postac.

 

Bo teraz tak troche stoi jakby czekal w kolejce na poczcie.

Pozatym jeszcze gore calkiem fajnie oswietliles a nozki juz odpuszczone, mysle ze tez pozna by tam pokombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staraj się wybierać bardziej dynamiczne kadry z innej perspektywy. Patrząc na samolot to mam wrażenie jakbym patrzył na zabawkę. Poza tym takie rzeczy są bardzo techniczne i precyzyjne więc dobrze jest przedstawiać je bardzo dokładnie, jedną konsekwentną linią. Odniesiemy wtedy lepsze wrażenie ciężaru i solidności konstrukcji. Postacie ustawione są dość sztywno, tak jakby były z kamienia lub rysowane z modelu 3d. Zrezygnowałbym również z tego kreskowania w tle bo wprowadza trochę niepotrzebnego bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ydmh.jpg

hej, tym razem nie kowboje ani smoki niestety.. ale też się pojawią:) póki co siedzę nad ćwiczeniami, więc nie ma co zbytnio pokazać. Po jakimś czasie uznałem że muszę sobie "przerwę" zrobić i coś swojego wrzucić. Ilustracja do świeeeetnego kawałka nieistniejącego już (niestety) zespołu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, no niezle tu sobie poczynasz, widac ze progres jest w stosunku do początkowych prac, podobaja mi się również te studium koloru, (cos za co sam się muszę zabrać... :P) a jak chcesz się bawić w perspektywe no to chyba tylko książka Robertsona.... pozdro ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

dzięki theSZ :)

 

wrzucam trochę analitycznych kopii masterów

y9vm.jpg

 

k6yb.jpg

 

35jw.jpg

 

8niq.jpg

 

mf3u.jpg

 

b1hz.jpg

 

 

 

 

 

 

 

jak zwykle krytyka w cenie ;)

jakby ktoś był zainteresowany resztę mam na blogu :)

Edytowane przez motyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatny up by teka nie utonęła

w sobotę koniec zmagań ze studiami i będzie znacznie więcej :P

 

nie czuję się dobrze w envirosach więc natrzaskam ich jeszcze sporo

wicked+house2.jpg

 

i Napoleon będę konceptował sobie Folwark Orwella powoli, a ten na pierwszy rzut

napoleon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni świetny, bardzo fajne ujęcie :)

W pozostałych jest mały problem z kompo, a przy tym z potworem trochę się skala traci. Być może dlatego, że dwie postacie są tego samego waloru co skały/góry za nimi. Właśnie - to góry czy skały bardziej? Niewiadomo... ;) Enyłej - tak trzymać! Lubię patrzyć na ładne obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie Sah :) dla mnie enviro to zupełna nowinka, ale będę cisnął dalej.

A tymczasem

konkursowe sobie zrzucę, bo czemu nie?

licze3.jpg

 

i pan do którego pewnie niedługo wrócę

rolnik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy tylko ja zauważam coś takiego jak 'standardowy maxowy progres' ;D

za rok platiż haha

 

ostatni żołnierzyk bardzo spoko, cieszy oko bardzo pomimo iż widziało się już 7 miliardów takich ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie Piret, mysz!

zastanawiam się czy tylko ja zauważam coś takiego jak 'standardowy maxowy progres' ;D

za rok platiż haha

 

hue hue fajnie by było :D

 

ostatni żołnierzyk bardzo spoko, cieszy oko bardzo pomimo iż widziało się już 7 miliardów takich ;d

 

wiem, wiem. Ostatnio szukałem jakiegoś stylu który by mi bardziej odpowiadał.

No nic kolejna rzecz do listy.

A póki co żołnierzyk i trull

 

rolnik.jpg

 

rrrr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się podziało z jego trollowymi nóżkami, coś "nie siedzi" anatomicznie. Może bardziej naturalnie by było, gdyby jego lewa noga była bardziej w widoku 3/4. Fajne kolorki i przemyślane użycie pędzli. Będziesz jeszcze go kończył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki wielkie:) bo jak się człowiek zasiedział i czasem nie myśli świeżo..

tak to jest jak się po źle skonstruowanym szkicu maluje :P

póki co mam go trochę dość, pewnie jeszcze wrócę, bo to aż głupio go tak zostawiać... ale póki co szykuję jeszcze co innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wydaje mi się, że tylko ja jedyna na świecie nie potrafię korzystać z brushy jakie mi pod nos podstawiają....... :-(

świetne studium Caravaggia!!!!!! :-))

Edytowane przez jeryho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł że też Ci się chciało dobrnąć do tego etapu teczki :) ogromne dzięki.

ja też z brushy nie umiem korzystać :D do tego cały czas mi coś nie pasi i zmieniam zestawy co chwilę

 

i następny obrażony wojak

 

4_by_michalmotulewicz-d7kniqf.jpg

Edytowane przez motyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego lewe ramię i plecy są niemal identyczne pod względem koloru i waloru. Mogłeś lepiej przedstawić bryłę.

Najlepsza jest twarz i ten jasny punkt.Twarz jest najbardziej 3d i ma fajny wyraz:D

Wogóle to fajna postać. Ogólnie masz ciekawe prace. Czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyl co kłamiesz że nie umiesz jak umiesz ;p

na tym ostatnim faktycznie by sie przydało więcej światła w okolicach głowy. Cała postać stoi w cieniu oświetlona miękkim światłem odbitym od czegoś z lewej strony a twarz jest oświetlona z góry i z przodu ostrym światłem. jakbyś to ramie i kawałek pleców potraktował czymś jasnym w stylu prześwitów przez koronę drzewa to by było mega. wtedy jeszcze tylko lekka korekcja kolorów czyli cienie zimne swiatła ciepłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki xD

nie wiem czy pytasz na serio o wykonanie ale dwa pyndzelki z zestawu pelenga i warpa po drodze. W sumie to ostatnio go dość często używam nawet w jakichś mniej stylizowanych prackach by nie zgubić gestu w trakcie renderowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Panie, mi sie podoba.

na pewno musisz określić perspektywę (ale to pewnie wiesz) zunifikowanie filarów powinno dać rade, w sensie powtarzające sie elementy. Fajnie że głowa gościa jest ciemna na jasnym i podobnie mógłbyś zrobić z głową konia oświetlając ja jakimś punktowym światłem. we wnęce za tłumem z prawej przydałoby się jakieś ciepłe światło, od razu pomyślałem o oknach na moście poniatowskiego, da ci to kontury postaci i obrys głowy konia. co do gościa to domyślam się, że nie lecisz w fotorealizm ale ramiona wyżej i krótsza szyja może zadziałają na plus. Pokombinuj też z tłem tam za głową bo teraz wygląda jak aureola.

https://www.google.pl/maps/@52.235198,21.037751,3a,75y,195.57h,85.93t/data=!3m4!1e1!3m2!1s-KLfDIGNkyzl8ha3P5f78g!2e0?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności