Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co nie zmienia faktu że można go nie znać tosz to legenda i jeden z pierwszych digital painterów ;)

Zgadzam się. Craig przeszedł niezaprzeczalnie do historii digital paintingu, wydaje mi się, iż niestety natura internetu jest taka, że jeśli nie jesteś aktywny tu i teraz to popadasz w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Każdy ma jakiś ulubionych artystów , co nie tłumaczy że powinienem wiedzieć co w trawie piszczy jeśli chodzi o najlepszych digital painterów , nie wiem gdzie ja wtedy byłem ? chyba na Marsie :D tak czy inaczej z pewnością gdzieś jego prace obiły mi się o oczy ale nie interesowałem się kto to. Nie chciałem cię urazić Coyote wiem że niesamowicie się jarasz tym artystą i widać skąd czerpiesz inspiracje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kefas miałem swojego czasu nadzieje że powróci ale chyba jednak woli malować na płótnie w swoim studio na hawajach ;)

Od powrotu bardziej licze na jakąś książkę jego autorstwa.

SammaeL to jeden z wielu którzy mnie inspirują aczkolwiek ścisła czołówka ;)

nie umiem teraz znaleść ale gdzieś krąży po necie rar z prawie wszystkimi jego pracami.

a tutaj notki z sijuna też sporo wiedzy

https://dl.dropboxusercontent.com/u/22038608/Craig_Mullins_Notes_on_Painting.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej licze na jakąś książkę jego autorstwa.

[..]

a tutaj notki z sijuna też sporo wiedzy

https://dl.dropboxusercontent.com/u/22038608/Craig_Mullins_Notes_on_Painting.pdf

 

Ja bym chyba wolał wideo. Jest coś niesamowitego w patrzeniu jak artysta maluje. Ostatnio znalazłem wideo z malującym Gregory Manchess'em i to jest czysta poezja

Niesamowite oglądać artystę przy pracy, tak jakby można dzięki temu wejść w jego umysł.

 

Dzięki za linka do pdf'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosikowski pumax dzięki fakt ścisniety następnym razem będzie lepiej... musi być :)

 

telthona

http://fc04.deviantart.net/fs42/i/2009/094/4/7/Magic_fire_06_by_Ayelie_stock.jpg >linear dodge>mask mask mask>warp warp> done ;)

 

zawsze wolałem teksturki niż brushe jakoś zawsze wyglądają zbyt powtarzalnie ciężko uzyskać dobry efekt

 

dorzucam enviro

pass_way_by_mathiaszamecki-d6n1bb3.jpg

gargoyle_by_mathiaszamecki-d6mrfhz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Coyote, Twoja teczka reprezentuje naprawdę wysoki poziom, a ostatnie prace podbijają tylko dodatkowo level.

 

Slavomir zaś to miodny chłopak .Szczególnie podoba mi się wyraz twarzy i sposób przedstawienia konceptu.Czuć klimat postaci i już samym wyglądem zapowiada w jakim uniwerasum można by go umieścić.

 

Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaznie sie przyjzalem twoim pracom liczac kilka stron wstecz i musze stwierdzic ze znakomita wiekszosc twoich postaci cierpi na kompleks wcisnietej w korpus glowy, czesto brak im witaminy w szyji. Masz takze tendencje do sciskania barkow i ramion, idealnie widac to na "borowym dziadzie". Radze ci zwroc uwage na ten problem, bo moze ci sie wyhodowac bardzo zla maniera na przyszlosc.

 

Ostatnia ilustracja ma ten sam problem, w dodatku wyglada jakby mial zaraz zasnac z nudow, a wkoncu bawi sie WEZAMI ! :P

 

Zrobilem ci szybki over:

 

2uic2om.jpg

 

P.S NIe wiem czy tego rowniez nie zauwazasz, ale dosc czesto niefortunnie zestawiasz ze soba barwy i wychodzi ci brud. Walor siedzi, nie jedna prace sprawdzilem tak w B&W ale musisz wpoic w intuicje co ze soba nie gra, a co gra. Trudne to zadanie, wiem. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept do Haunted Memories mnostwo okej! Podoba sie, ladny ten bash.

 

Co do szamanina - tez mi sie podoba, ale duzo fajniej oglada sie ten obrazek bez zooma. Pewnie przy tym obrazku juz nie bedzie Ci sie chcialo nic ruszac, ale przy kolejnych pilnowalbym edzy - to juz jest ktoras pracka, ktora imo bardzo duzo traci na tym na balaganie w kwestii krawedzi. Czesto masz sytuacje, ze rzeczy, ktore sa gdzies daleko daleko w tle sa uberostre, a na postaciach krawedzie sa plywajace. Pozerkaj dokladnie na obrazki Jaimego i zobacz jak ostre jak zyleta sa krawedzie na kluczowych elementach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocnek dziękóweczka będę rozkmminiał :)

telthona dzięki!

pumax będzie więcej, jak narobię i będę względnie zadowolony z efektów. :D

Jeszcze kilka obrazków krąży po necie, ale ten jest najfajniejszy.

Zrobiłem jeszcze ikonki achivmentów, jak będę miał jakieś highreski to podrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem szlachta!

 

Bigu Dzięki!! ciesze się że fajnie to wyszło z nóżkami chciałem właśnie zrobić coś przekonującego. Co do smutku wyszedł zupełnie przypadkiem i nie było to w założeniu ;)

Soulinka12 prysze bardzo :)

gif_process_by_mathiaszamecki-d6rw5vt.gif

 

chłopaki na fejsiku ogarnęli grupe facebookowa dailyspidpaint. Wrzucają kilka tematów na dzień i malujesz. Jedyna zasada, zadnych fototekstur i 30 minut na pracke. Niezłe rzeczy tam ludzie wrzucają, także polecam.

https://www.facebook.com/groups/1402563099961950/

tu tematy w kolejności na które sie załapałem.

ancient forest - bazooka - dungeon master - goblin zombie -

 

ancient_forest_by_mathiaszamecki-d6rw4a7.jpg

bazooka_by_mathiaszamecki-d6rw49z.jpg

dungeon_master_by_mathiaszamecki-d6rw49o.jpg

goblin_zombie_by_mathiaszamecki-d6rw49f.jpg

 

i taka głupotka na boku test nowych brushy :)

 

shity_face8_by_mathiaszamecki-d6rw6o8.jpg

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałam się ,że wspierałeś się na 3D ,ale to w sumie nic nie zmienia .Liczy się efekt końcowy. Anyway już i tak udowodniłeś ,że perspektywe umisz ;P Podziwiam czysty render i tą ilość pierdólek :O dziękuję za stepy :D respekt

 

Oj wspieranie się 3D jest bardzo czeste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności