Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drobna rzecz dopadła moje oko... wędka-żyłka w miejscu spotkania z płotem wydaje się jakby była za nim, a płot jest dalej. Siatka na ryby zdaje się ze powinna się nieco zaginać bo teraz spłaszcza to odbior kamiennej głowy, rybak siedzi ponad łukiem czołowym, dalej niż sugeruje to siatka ktora jest swoją droga fajnie wykonana. Dobre rzeczy ostatnio, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu dzięki ale nie chciałem z tego zrobić life of pi.

olaf akurat pomysł na kota od początku był klarowny

RaVirr Mocnek artki Dzięki ciesze że sie podoba :)!

Rotcore shame on me z tą żyłką najpierw narysowałem żyłke ale było jakoś pustawo to dodałem płotek co do siatki i rybaka raczej juz to tak zostanie. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekFus mimo że sparth to mutant w swojej dziedzinie to levi zawsze bardziej mi sie podobał :) dzięki jak sie nazbiera wieksza paczka to wrzuce nie bede spamował codziennie jak niektórzy.

Bedyk wielce prawdopodobne że oba trafią do mojego folderu "niezrealizowane" (jeszcze) i będą czekały na swój czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombadil dzięki ciesze cie, taki był zamysł.

EthicallyChallenged chciałem troszkę ugrać kompozycyjnie z tymi chmurami. Zapodać taką kompozycyjną strzałeczkę na małpkę if you know what I mean.

Kubush dziękuje kolego ;)

Varmer dziękóweczka samą prace skończyłem juz w piąteczek ale chciałem troszkę poczekać aż cały omenowogrześkowy hajp trochę zmaleje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajowy pomysl :D Imho warto by było na szyi i na zadzie filuternie pozakręcać końcówki tych zebrowych pasków wzdłuż bryły, nawet jakimś smudge-toolem na szybko, bo w tym momencie trochę ją spłaszczają, a mogłyby akcentować

 

Myślę że mógłbyś też sporo ugrać na + dla efektowności pracy, gdybyś obświecił obu koleżków tym światłem padającym na drzewa -> tak po kuciarowatemu :) http://1.bp.blogspot.com/_07aU-A0_XNw/S8DlGc3p90I/AAAAAAAAANg/e6LnmK1sxwI/s1600/bullshit.jpg (rozumiem że u Ciebie te czerwienie to w tym momencie raczej światło odbite od ziemi). Taki by był bardziej I'm_a_poor_lonesome_cowboy klimat, chociaż to już w sumie trochę inny pomysł na pracę, a i tak jest fajnie, więc może nie na miejscu są takie dywagacje - chciałem raczej zwrócić uwagę na to, że warto już na etapie planowania dokładnie przemyśleć wszystkie okazje dla podboostowania kolorów/kontrastów i nastroju :) Bo tak ostatnio (i chyba trochę za późno) zauważyłem, że ci wszyscy najlepsi digital painterzy nie tylko świetnie operują kolorem samym w sobie, co potrafią sobie przede wszystkim stwarzać świetne sytuacje żeby to pokazać :)

 

Gratuluję progresu!

 

Ps. Sądzę że bardzo chytrym zabiegiem kompozycyjnym, pozytywnie wpływającym na czytelność pracy, było nieumieszczenie bohaterów na tle brzozowego gaju :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumax: w imagine FX aż roi się od działów typu "wyślij prace już dziś!" :P czasem straszny chłam publikują. Dziwne, że Cie EC jeszcze nie wzieli. Wyślij drugi raz, z nowszymi pracami. Ja jeszcze nigdy im nie wysyłałam nic. Może kiedyś.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milla wszystko malowane tymi rencoma :D!

 

ICE odpuszczanie kończyn to mój znak rozpoznawczy! a tak serio, giry nie zmieniły sie praktycznie od szkicu dałem ciał mea culpa dobrze że aż tak nie daje po oczach.

 

WWWoj CUKIERASS resh grass dziękóweczka!

 

Urbanboogie jednym z moich błędów ze nie robię szkiców przed rozpoczęciem pracy, raczej pomysł i kadr gdzieś tam mi sie w głowie gotują.

 

EthicallyChallenged wyślij jeszcze raz napewno cie drukną ostatnio sporo polaków w IFX ;)

 

pumax zrob dokłądnie to o co cie tam proszą(rozmiar nazwa opis o sobie etc.) i wyslij !

 

telthona miałem być w isue 93 a dopiero co wyszedł 92, skąd ty masz jakieś hakiejrskie dojścia?

 

Urbanboogie dzięki ale ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności