Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

troche sie nazbierało głupotek

troche starsze jak ktoś chce być na bierząco to zapraszam na bloga :)

sgsdshd1.jpg

up1.jpg

up2.jpg

up3.jpg

up4.jpg

up5.jpg

up6.jpg

 

i nowsze szkice cienkopisy biały żelpen markery i akwarela

 

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

 

cyfrowe malowanki w plenerze

 

10.jpg

9.jpg

8.jpg

skończona ilustracja :)

7.jpg

 

i kilka szkiców cyfrowych

14.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

 

pozdro :)

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajna wrzuta podoba mi się. Genialna tematyka z tą techniką łowienia!

Szkoda tylko że tak ubogo kolorystycznie, tchnął byś życie w ten obrazek.

Anatomia i walor całkiem fajnie, schemat anatomii przypomina mi metody Rona Lemena z Imagine fx Anatomy vol.2 ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezy ostatnio większy nacisk kładę na walor w obrazkach pod względem formy i kompozycji. Nie mam jeszcze trochę opanowanego jak przejść z czystym kolorem z b/w na kolor, ale pracuje nad tym.

co do anatomii to pudło łykam tylko pastylki z napisem hampton i vilppu ;)

 

zupełnie o nim zapomniałem szybki maziaj w podobnej technice co ostatnie speedy

 

15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym co działasz to ja mniej więcej podobnie, tylko jeszcze parę klas niżej pewnie.

Co do kolorowania b&w to nakładam wyżej kolor żeby zabarwić i nadmalowuję wyżej co trzeba. Ewentualnie hue/saturation zmieniam kolor i staram się trafić w bazowy. Oczywiście im ciemniejszy walor tym trudniej zmienić jego kolor, tak jakby przyjmuje mniej pigmentu, takie wrażenie odnoszę. Anatomia to pewnie już trochę się robi u wielu artystów z jednej beczki, bo w sumie to jest coś co się poznaje, jakaś gotowa wiedza, jedynie forma interpretacji może się nieco różnić.

Klaun też również bardzo pozytywny.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi prócz ostatniej pracy, bardzo podoba się tło z cormorant fishing men'a :)

Ma coś w sobie, dla mnie mogło by być głównym tematem ilustracji.

Ptaki też fajnie namalowane.., a w ostatniej wstawce brakuje mi tylko

rozjaśnienia od góry- dobrze by dookreśliło przestrzeń otwierającą się w pionie.

I między tymi bambusami po prawej na górze - taka zimna szarość z gestu.. ok, już przestaję.

Btw - bardzo fajne miejsce ta Czajownia, jak po stronce patrzę. I fajki wodne mają B)

Kiedyś tam muszę zawitać do tego miasta waszego, pozdro man - nie zwalniaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karola dzięki miło słyszeć :)

selfu Czajownia bardzo spoko miejscówka. jak bedziesz przyjazdem to daj znać ;)

 

się nazbierało trochę przez weekend

 

tym razem dłużej posiedziałem bo znalazłem kontakt i żywotność baterii mnie nie obchodziła :)

szybszy

tearoom2.jpg

i bardziej wysiedziany

czajoiwnia3.jpg

speed z bitwy

coffe-robot.jpg

 

i taki pirat którego dłubie z doskoku od tygodnia

pirtat3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim źle wygląda noga, na ktorej się opiera, łydka ze stopą, może nie ten kierunek, może brakuje łuków podkreslających budowę szkieletu... robot ze speeda bardzo dobry, czuć i widać dynamikę... podziwiam za maluny tabletowe z natury, wczoraj spróbowalem ale mam tak kiepski monitor i kąt widzenia, że kolory natury swoje i na monitorze swoje... średni komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore co do nogi true poprawie wieczorem tak to jest jak całą postać się z bańki robi, ale i tak jestem zadowolony z efektu.

Mój laptop tez nie jest najwyższych lotów jak go biore gdzieś w plener ubieram coś ciemnego żeby się nie odbijać w matrycy ;) jak wracam do domu zazwyczaj jeszcze siadam na jakieś 10/15 minut do pracy żeby jej trochę kolory poodciągać :)

mimo tych wszystkich nieudogodnień mam niezły fun malowania z natury czy to widoczków czy z modela.

noiprox wiele juz razy wspominany przez mnie michael hampton drawing figure and invetion. prowadzi tez master classes na cgmw

 

ps. chyba musze zacząć wiecej trollować bo wtedy większy ruch w teczce jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołąb super, aż mi go żal. Czepię się do tego, że biel bije po oczach, lepiej by wyglądało jakby tę otacającą biel przyciemnić do jakiejś szarości i użyć bieli na samym obrazku, np na bandażach.

 

A co do tego drugiego, to postawiłeś sobie sprzęt na czymś, czy trzymałeś w jednej ręce a drugą malowałeś? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezy dzięki :)

Miłosz3ds animacje niee. tzn fajnie by było pracować na takim stanowisku ale w Polsce się tego mało robi. chodzi mi raczej o zasymulowanie pipelinu do animacji i porobienia kilku spójnych łączących się z sobą konceptów zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COR chyba to był aksamit nie pamiętam ogólnie nie chciało mi się już aż tak mocno tego rzezać ;)

Kalberos serio dzięki juz zapodaje :)

 

speed bitwowy

sleep.jpg

kosmonauta inspirowany tym panem http://bradleywright.wordpress.com/

frog-in-space.jpg

 

szkic powstał jakoś rok temu ale nie byłem w stanie tego udziwgnąć wtedy tak jak bym chciał, odkopałem i przemalowałem :)

creeper.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne sa te draperie Kojocie!

 

Powalcz jeszcze z tematem od kolan w dol, bo robisz charakterystyczne bledy/anatomie, po ktorych mogl bym poznac, czy to twoje czy nie. No i te pierdzieleone dlonie, masakra kazdego artysty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore danke co do żaby jeszcze nie do końca osiągnąłem co chciałem ale będę sobie powoli developował tą metodę zobaczymy co z tego wyjdzie.

Urbanboogie spasiba :)

ICE walcze walcze ale tak to jest jak sie cuduje z głowy pozatym wiesz że zawsze miałem z tym problem ;)

pumax jedni inspirują drugich ja zawsze miałem problem z draperiami a ten pan robi to po mistrzowsku i uwielbiam jego hiper realizm tak prosto oddany

http://algenpfleger.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalberos dzięki! zauważyłem ze ostatnio rude są w modzie szczególnie obsypane tatuażami :P

Status Podziękował wodzu ;) Co do inspiracji pomysł mi wpadł jak oglądałem prace mulinsa potem skleciłem jakąś historie. Szybki szkic i poszukując refek przypomniałem sobie właśnie o tej pracy. Podoba mi się sposób malowania M. Kuciary który chciałem osiągnąć w jakimś stopniu w mojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności