Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kalberos emmilius nao dzięki panowie :)

 

Mam ostatnio mało czasu na systematyczne wrzuty(brak czasu daje sie we znaki).

no ale troche sie nazbierało przez ostatni miesiąc wiec postanowiłem zrobić upka :)

Od jakiegoś czasu chodze na warsztaty gdzie za piątaka można sobie poskrobać w soboty z modela (jak ktoś jest z wro i chciałby dołączyć to zapraszam :) )

kilka kroczków (gesture)

up1.jpg

 

portrety modelki marker i cienkopis

up2.jpg

 

i troche bardziej wysiedziane rysunki

up4.jpg

up5.jpg

up3.jpg

 

no i laptop wkoncu sie przydał wczorajsze malowanie modelki :)

up6.jpg

tekst z warsztatów jednego goscia " to jest jakis specjalny program czy jest dołączony z tą podkładką" ;)

 

i jakieś tam rzeczy dłubane od czasu do czasu

bitwowa wróżka której nie udało mi sie skończyć na czas

fairy.jpg

 

i szaman

szaman.jpg

 

tyle od mnie. over.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@ Coyote

Co?! W takim razie muszę tam wpaść i pogadać z kilkoma szefami wszystkich szefów :] Na studia wybieram się tam, ufff póki co mam 4 lata, żeby się podszkolić i wnieść tam jakiś poziom ;]

A do tego czasu będą jetpacki więc o korki się nie martwię xD

Edytowane przez Pinokio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sucharekpodziękował. co do dzieciaczka mocno sie zmieniał od początku ale wydaje mi się że mimo wszystko na lepsze. Bede sobie rozkminiał w najbliższym czasie temat także mam nadzieje złapie jakiś fajny w mordkach.

Rotcore slowiak dzięki!

Miłosz3ds niedługo będzie tego więcej ;)

 

pozdro i dzięki za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) poprzyglądam się. By the way, niby tak w porządku wyglądają Twoje postacie, ale jednak są bardzo uogólnione.

Szkoda że u nas się nie praktykuje konkretnych studiów anatomicznych, na Ukrainie to ponoć i po 20 godzin rysują jedną postać.

Ile mniej więcej jedną rysujesz?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warsztaty zazwyczaj trwają 6h. pierwsza godzina to gesture drawing i potem 4 sesje po 45minut i 15 minut odpoczynku dla modela. Mi mniej więcej schodzi 2,5h na skończenie i się zmywam. niektóre ludziki siedzą do końca i potem omawiają swoje prace nawzajem.

Za tydzień posiedzę sobie dłużej to i portret sobie podłubie :)

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekFus też długo takiego czegoś szukałem także tym bardziej chce mi sie chodzić :)

Bombadil dzięki

 

z dziś nie do końca jestem zadowolony, ale wczoraj z racji święta grafików trochę pobalowaliśmy i dziś jestem "zmęczony" :P

 

edit: imageshack ma dziwne pojmowanie nagosci ;)

gfggfgf.jpg

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio stwierdziłem że za długo śpie i teraz nastawiam sobie budzik 40 minut wczesniej i pożytkuje sobie czas przed pracą tworząc takie małe kompozycje. Czas oscyluje 15-30 minut jedząc śniadanie :)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po mistrzowsku blokujesz plamy i dużo tego. ;)

Choć trochę mam wrażenie że w Twoich pracach brakuje luzu, ciosasz ten warsztat bez litości, nie pozostawiając sobie wiele czasu/miejsca na przyjemności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie, malarsko. mi sie osobiscie nie podoba uzycie pedzla ze sporym odstepem ale to chyba taki moj uraz, ze tego nie trawie zbytnio ;d no i po lewej proporcje, glowa za mala, rece za dlugie - ogolnie przez wielkosc glowy reszta ciala sie ogromna wydaje ;d kolory fajne za to ofszem tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysz dzięki za odwiedziny. to trochę z pośpiechu te proporcje poleciały bo wcześniej robiłem tylko cała pozę bez portreciku, ale nie mogłem sie powstrzymać bo było takie ładne oświetlenie :)

pumax dzięki !

a tu takie co by poćwiczyć inne klimaty i wzbogacić folio o inne wynalazki bo:

-lochy i smoki przez prace mi brzydną

-kupiłem śliczny artbook pixara i jest śliczny :P

DSC01765.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi sie podoba zmowy widoczek i grubas z kółkami w cycach xD

Generalnie na tym etapie popróbuj sobie uprościć brushe, to sa jakies speedowe koncepty wiec zamiast maziac po calości kanciastymi pedzlami skup sie na tym co wazne a reszte delikatnie rozmaz itd. Tyle samo roboty a efekt bedzie duzo lepszy

Przede wszystkim czytleniejszy obrazek bedzie ;p

sgddsggds2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowy widoczek całkiem fajny, choć jak dla mnie zbyt monochromatyczność bije mimo tych krzaczków.

Ze speedów 1 i 3ci mają coś w sobie. Lubie Twoje prace za warsztat ale jednak nie wkładasz w nie serca, brakuje mi w nich staranności i przyjemności z tworzenia.

Ogółem ostatnio większość prac wygląda na rzemieślnicze prace, fajnie by było zobaczyć coś wykończonego i twórczego z tym samym bądź lepszym warsztatem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

88grzes dzięki Grzesiek za overa i odwiedziny tym bardziej że rzadko tu się wypowiadasz :)

Ogólnie często mam problem z pomysłem na detal. Czasem coś się uda ugrać, a czasem to wygląda zbyt chaotycznie.

 

recykling ostatniej pracy z poprzedniego postu

dsgdgsdgds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności