Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ravirr dzięki :)

Karol: Zawszę do rysowania używam refki.

 

Rycerz= 1 refki pozy jak gość jedzie na koniu+ strojów samurajów + jakiś hełm znaleziony w sieci który zupełnie inaczej wygląda od finałowego.

 

do tego jakieś zdjęcia krajobrazu, koni, uprzęży, zbrojenia, traw. i kilka inspiracji jak po upraszczać "malarsko" niektóre fragmenty pracy. plus trochę dłubania przy oświetleniu jeźdźca konika jakies sniegi etc.

 

tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz)rum khazadthard rotcore twi dzięki :)

 

1.shameless self-promotion

na głównej max3d jest news http://max3d.pl/news.php?id=1872 o ten :)

filmu przy którym robiłem. można obejrzeć trailer.

 

2.shameless self-promotion

dostałem za tego raidera Daily Deviation byłem bardzo zaskoczony no i szczęśliwy :)

 

tyle od mnie czas wyzdrowieć i brać sie znowu do cieżkiej pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florian P sucharek gracias

 

emmilius wzieło mnie ostatnio i nie chce puścic pozatym buduje sobie folio i chce być troche "Universal soldier" :D. Mam jeszcze kilka pomysłów na przynajmniej 3 ilustracje ale póki co doba jest za krótka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zupełnie przypadkowo nawet nie znałem firmy.

ten smok w tle daje busta do kompo i storytelingu :P

 

aa tak żeby pustawo nie było dorzucam autoportret.

 

d9b3b9abd408f60152c533857900b6a5-d2ox35j.jpg

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nilfheim dzięki, faktycznie cos jest zabardzo cofnięte dzis powalcze. Troche za nisko dałes jej miednice, ale tak czy inaczej cos tam jest z nogami do poprawy :)

 

Grzessko Dzięki twojemu komentarzowi moje postrzeganie proporcji i anatomii zmieniło się nagle o 360'. Nie wiem co bym zrobił gdyby nie ta konstruktywna krytyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie fochować, anatomia faktycznie 'pływa', odnosi sie wrazenie ze postaci sa pozbawione ukladu kostnego, zrobione z jakiejs glutomasy;] popatrz sobie na konczyny- sa powyginane w dziwne łuki, w realu takie sytuacje nie mają miejsca -chociazby przedramie tej pani trzymajacej wachlarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO trudno było mi pisać punkt po punkcie kiedy zajęło by to stronę niestety ;/

Tak jak nicponim pisze brak tu szkieletu ,wszystko pływa jak w jakimś krzywym zwierciadle . Nie ma co sie łamać tylko cofnij sie parę kroków i postudiuj anatomie konkretnie bo bez tego do przodu nie pójdziesz a te błędy powtarzasz permanentnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dude nie focham sie :D tylko potrzebuje konkretów co gdzie jak, a najlepiej jak to poprawić.

Niestety komentarz pod tytułem "niestety anatomia , proporcja nie istnieją w tych artach" poza tym że wiem że anatomia nie jest moim mocnym punktem, nic mi nie daje. Jak komuś pisze komentarze to staram się pisać co i jak dlaczego mi nie gra i ew. znaleźć rozwiązanie problemu.

 

Rękę przemalowywałem dwa razy i teraz dopiero to zauważyłem dzięki good point :)

 

edito.

Grzessko próbowałem wielu już dróg z anatomią i już nie wiem co robić żeby skill się podniósł.

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś pisze komentarze to staram się pisać co i jak dlaczego mi nie gra i ew. znaleźć rozwiązanie problemu.

 

Jak tak spojrzeć na Twoje posty w mojej tece to odniosłem zupełnie odwrotne wrażenie.

 

W ostatnim bardzo fajne kolorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zin

może ten drugi o chmurach jest nietrafiony, ale ten jak najbardziej http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=1042571&postcount=66 niestety w kolejnych pracach nie zauważyłem próby zaimplementowania tej wiedzy, albo choćby strzelenia jakieś martwej natury/ pracki z referencji. Pisałem już dużo razy ludziom o podstawach powoli mi się odechciewa. No bo poco robić martwe tłuc tony szkiców z referencji i zrozumieć materie poczytać trochę pokminic, jak można robić z głowy.

 

ps. to że tu wrzucam takie pracki a nie inne to nie znaczy że nie ćwiczę na papierze, żeby mnie za chwile ktoś nie łapał za słówka że tylko robię koncepty/skończone pracki.

 

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przyjemne. Ogólnie lepiej Ci chyba envirki wychodzą niż koncepty (powiem szczerze że taki koment jak mój w moim kierunku by mnie wkurzył =]). Co do konceptów a konkretnie pozy i anatomii może popróbuj na początek korzystać z refek całej pozy, bez sklejania kilku fot i malowania z głowy, jak już sam nie wiesz jak pchać temat do przodu to może to pomoże. Ja swojego czasu rozebrałem się do gaci (nie śmiać się=]) i zrobiłem sobie kilka kozackich ustawek i przy niektórych konceptach używałem całej refki do malunku :D. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z proporcjami w konceptach postaci nie gra, może poćwicz głównie ten element... Ostatnie enviro - fajna para barw dopełniających, ładnie to współgra. Nie wiem nad czym pracujesz, ale kiedyś wydawało mi się że robisz bardziej konstruktywną robotę, więcej w tradycyjnych działałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmilius już kiedyś mówiłem że enviro jest łatwiejsze :P

Korzystam z refek całej pozy nie wymyślam ich (gdzies w trakcie pracy to wszystko umyka)

Jak maluje gołą babe i ją potem ubieram to ubrania wychodzą sztucznie

Jak refkuje ubrane postacie/fałdki etc. to znowu coś pod ubraniem nie gra.

Nie mam aparatu żeby sobie foty strzelać, a też nie chce cały czas tłuć tych samych sztywnych póz. ;)

SBT77 jaka to jest konstruktywna robota?

Tradycyjnie działam nadal ale nie wrzucam tego(brak aparatu/chęci załatwiania skanów, zdjęć). Sprawa wygląda tak że nie dostałem się na akademie we wro, a pod koniec sierpnia kończy sie drimango i robię folio żeby gdzieś sie zaczepić jak nie do roboty to chociaż na praktyki/zdalnie żeby się utrzymać w wro. Także teraz siedzę i tłukę jakieś koncepty envrio ilustracje byle by tego trochę było i różnorodnie. A w miedzy czasie cos czytam szkicuje z jakis fot z głowy.

 

ps. Zauważyłem to po sobie i ogólnie po sytuacji tutaj że na maxie panuje takie przeświadczenie "nie wrzucił na forum nic nie robi".

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo peeps, nie przeczytalem niektorych postow, ale chlopaki maja racje.

Z gora radzisz sobie w miare ok, sypac zacyzna sie od pasa w dol.

Pamietasz co mi pomoglo? Rozdzielaj bryle na segmenty, rob to troche jak Slawek, narysuj sobie jakas tam stylizowana noge byle w porporcjach i pozniej popraw na bardziej realistyczna. Tak samo ucza wlasnie na zachodzie, i moim zdaniem jest to najszybsza i najlepsza metoda wbica sobie tego do glowy.

 

Enviro fajne, ale zaspoilowalem sobie na uczelni, jest w nim jeden maly drobiazg ktory zaburza delikatnie percepcje. W 2 pojezdzie ( tym blizej nas ) pod tumanem kurzu od tylnego kola widac cien, co sprawia wrazenie lewitacji.

 

Envira to zdecydowanie twoja mocna strona, ja jakos za nimi nie przepadam.

A tak wogole, to zerknij sobie na prace przed Drimagine i na te ktore robisz teraz, przepasc:)

 

No nic ja lece na plaze, poki jeszcze mamy lato! Ciao!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na ścisłych i zazwyczaj wychodziło tak że tum... humany miały gorsze oceny od naszej klasy z humanistycznych i ścisłych.

żeby rozmowa nie zeszła na polskie szkolnictwo

to rzucę linkiem który wydaje mi się pomoże mi z moimi zmaganiami z ludzką materią, a może nie tylko mnie...

 

http://radhowto.blogspot.com/

 

strzałka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! fajne te ostatnie koncepty ale musisz je lepiej sprzedawać.

W tym momencie olane tło i cień tylko przeszkadzają w odbiorze i sprawiają że maszyniska lewitują.

 

over na szybko, próbowałem posadzić to cudo na gąsienicach

 

ower.jpg

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farvus Monio dzięki

 

Wróciłem z krótkich wakacji, a tu tyle świetnych prac!

Ostatnie 8 dni w drimango i przeprowadzka do wro. Także w najbliższym czasie będę podrzucał różne rzeczy( kilka akwarelek z wyjazdu)

 

A narazie koncept czarnego charakteru na bitwe gameartową

 

shwarz.jpg

standardowo hi-res na blogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności